ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).
palaiologos

9 November, 2021 - 19:17

Categories: 

ΑΕΚ - Ολυμπιακός στα προημιτλεικά Κυπέλλου στο χάντμπολ

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΟΧΕ η κλήρωση του Κυπέλλου Ανδρών και Γυναικών, με τις ομάδες να μαθαίνουν τους αντιπάλους τους από τον 1ο γύρο έως και το Final Four.

Αναλυτικά:

Κλήρωση Κυπέλλου Ανδρών

1ος γύρος (4-5/12/2021)

Α2 Ανδρών

Νότος

Αθηναϊκός- Δόξα Βύρωνα

Βριλήσσια- Πολυνίκης Ναυπλίου

Άνευ αγώνα: ΓΣ Παπασιδέρης

Βορράς

 

Κιλκίς- Φοίβος

Ασπίδα Ξάνθης- ΧΑΝΘ

2ος γύρος (26/1/2021)

Άρης – Αθηναϊκός ή Δόξα

Ιωνικός- Βριλήσσια ή Πολυνίκης

Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ

Άνευ αγώνα: Ασπίδα- ΧΑΝΘ, Αερωπός, ΓΣ Παπασιδέρης, Πυλαία, ΑΕΚ, Ολυμπιακός, Κιλκίς- Φοίβος, Δούκας, Δράμα 1986, Φαίακας, Σαλαμίνα, Φίλιππος, Ζαφειράκης

3ος γύρος (2/2 ή 5-6/2/2021)

Ολυμπιακός- Άρης ή Αθηναϊκός ή Δόξα

Κιλκίς ή Φοίβος- Φαίακας

Ασπίδα ή ΧΑΝΘ – Δούκας

Ζαφειράκης- Δράμα

Αερωπός- Διομήδη ή ΠΑΟΚ

Ιωνικός ή Βριλήσσια ή Πολυνίκης – Σαλαμίνα

ΓΣ Παπασιδέρης- Πυλαία

Φίλιππος- ΑΕΚ

4ος γύρος- προημιτελικά (26-27/2/2021)

Ολυμπιακός ή Άρης ή Αθηναϊκός ή Δόξα – Φαίακας ή Κιλκίς ή Φοίβος

Ασπίδα ή ΧΑΝΘ ή Δούκας – Φίλιππος ή ΑΕΚ

Αερωπός ή Διομήδης ή ΠΑΟΚ- Ιωνικός ή Βριλήσσια ή Πολυνίκης ή Σαλαμίνα

Ζαφειράκης ή Δράμα –ΓΣ Παπασιδέρης ή Πυλαία

Final Four (16-17 ή 29/30/4/2022)

1ος ημιτελικός:

Ασπίδα ή ΧΑΝΘ ή Δούκας ή Φίλιππος ή ΑΕΚ

με

Ολυμπιακός ή Άρης ή Αθηναϊκός ή Δόξα ή Φαίακας ή Κιλκίς ή Φοίβος

2ος ημιτελικός:

Ζαφειράκης ή Δράμα ή ΓΣ Παπασιδέρης ή Πυλαία

με

Αερωπός ή Διομήδης ή ΠΑΟΚ ή Ιωνικός ή Βριλήσσια ή Πολυνίκης ή Σαλαμίνα

Κλήρωση Κυπέλλου Γυναικών

1ος γύρος (27-28/11/2021)

Φίλιππος Βέροιας- Βέροια 2017

ΠΑΟΚ- Πανόραμα

Πυλαία- Νέα Ιωνία

Άνευ αγώνα: Μέγας Αλέξανδρος, Αθηναϊκός, Ζαφειράκης, Εθνικός Κοζάνης, Καματερό

2oς γύρος- προημιτελικά (18-19/12/2021)

Εθνικός Κοζάνης- ΠΑΟΚ ή Πανόραμα

Φίλιππος Βέροιας ή Βέροια 2017 – Πυλαία ή Νέα Ιωνία

Ζαφειράκης- Αθηναϊκός

Μέγας Αλέξανδρος- Καματερό

 

olymbic idea