ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).

17 January, 2022 - 01:09

Categories: 

Γ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής

Στο ρετιρέ της βαθμολογίας του 6ου ομίλου ανέβηκε η Προοδευτική, η οποία κέρδισε με 1-0 στο ντέρμπι κορυφής τον Πανελευσινιακό. Εκτός έδρας νίκη για τον Εθνικό (1-0 το Κερατσίνι), ξέφυγε ο Τηλυκράτης.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα: 

 

1ος όμιλος

 

11η αγωνιστική 

 

Αλεξανδρούπολη - Απόλλων Παραλιμνίου 1-1

 

Αναγέννηση Πλαγιάς - Αγροτικός Αστέρας 0-4 

 

Δόξα Δράμας - Εθνικός Σοχού Αναβλήθηκε 

 

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου - Άρης Αβάτου 2-1 

 

Νέστος Χρυσούπολης - Πανδραμαϊκός 1-1 

 

Ορφέας Ξάνθης - Θερμαϊκός Θέρμης 1-2 

 

Επόμενη Αγωνιστική

 

Αγροτικός Αστέρας - Νέστος Χρυσούπολης

 

Αναγέννηση Πλαγιάς - Θερμαϊκός Θέρμης

 

Απόλλων Παραλιμνίου - Άρης Αβάτου

 

Εθνικός Σοχού - Αλεξανδρούπολη

 

Ορφέας Ξάνθης - Δόξα Δράμας

 

Πανδραμαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 

 

2ος όμιλος

 

11η αγωνιστική

 

Άγιος Ματθαίος - Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 4-1 

 

Εδεσσαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-2 

 

Κοζάνη - Θύελλα Σαρακηνών 3-0 

 

Μακεδονικός - Λευκίμμη 1-1

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Πόντιοι Κοζάνης 2-1 

 

Επόμενη Αγωνιστική

 

Εδεσσαϊκός - Κοζάνη

 

Θύελλα Σαρακηνών - Άγιος Ματθαίος

 

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης - Αναγέννηση Γιαννιτσών

 

Μακεδονικός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

 

Πόντιοι Κοζάνης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

 

3ος όμιλος

 

11η αγωνιστική

 

Αταλάντη - Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α. 

 

Ατρόμητος Παλαμά - Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1 

 

Ελασσόνα - Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1 

 

Ηρακλής Λάρισας - ΑΟ Υπάτου 0-1 

 

Θησέας Αγριάς - Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-3 

 

Φήκη - Νέα Αρτάκη 1-3 

 

Επόμενη Αγωνιστική

 

Αμβρυσσέας Διστόμου - Αταλάντη 

 

ΑΟ Υπάτου - Ατρόμητος Παλαμά

 

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Αετός Μακρυχωρίου

 

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου - Θησέας Αγριάς

 

Ηρακλής Λάρισας - Νέα Αρτάκη

 

Φήκη - Ελασσόνα

 

 

4ος όμιλος

 

14η αγωνιστική

 

Αίας Γαστούνης - Εθνικός Σκουλικάδου 2-0 

 

ΑΟ Διαβολιτσίου - Ναυπακτιακός 1-0 

 

Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Άρτας 0-0

 

Παναχαϊκή - Αχέροντας Καναλακίου Αναβλήθηκε

 

ΠΑΟ Βάρδας - Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.

 

Τηλυκράτης - Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-0 

 

Ρεπό: Παναγρινιακός 

 

Επόμενη Αγωνιστική

 

Αμβρακικός Λουτρού - ΑΟ Διαβολιτσίου

 

Αχέροντας Καναλακίου - Παναιγιάλειος

 

Διαγόρας Βραχνέϊκων - Αίας Γαστούνης

 

Εθνικός Σκουλικάδου - Παναγρινιακός

 

Ναυπακτιακός - Τηλυκράτης

 

ΠΑΟ Βάρδας - Παναχαϊκή

 

Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας

 

 

5ος όμιλος

 

11η αγωνιστική

 

ΑΕ Μυκόνου - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1 

 

Ένωση Ερμιονίδας - Άγιος Ιερόθεος Αναβλήθηκε 

 

Παναρκαδικός - Ηλιούπολη 1-3 

 

Σαντορίνη - Φωστήρας Αναβλήθηκε 

 

Χαραυγιακός - Ερμής Μελιγούς 0-1 

 

Ρεπό: Άρης Σκάλας 

 

Επόμενη Αγωνιστική

 

Άγιος Ιερόθεος - Παναρκαδικός

 

Ένωση Ερμιονίδας - Άρης Σκάλας

 

Ερμής Μελιγούς - Σαντορίνη

 

Ηλιούπολη - ΑΕ Μυκόνου

 

Φωστήρας - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

 

Ρεπό: Χαραυγιακός 

 

 

6ος όμιλος

 

11η αγωνιστική

 

Αήττητος Σπάτων - ΑΟ Πυλίου 1-0 

 

Θύελλα Ραφήνας - Αίας Σαλαμίνας 2-0 

 

Καραβάς - Αστέρας Βάρης 2-2 

 

Κερατσίνι - Εθνικός 0-1 

 

Πανελευσινιακός - Προοδευτική 0-1 

 

Ρεπό: Αιολικός 

 

Επόμενη Αγωνιστική

 

ΑΟ Πυλίου - Αίας Σαλαμίνας

 

Αστέρας Βάρης - Αήττητος Σπάτων

 

Εθνικός - Πανελευσινιακός

 

Κερατσίνι - Αιολικός

 

Προοδευτική - Θύελλα Ραφήνας

 

Ρεπό: Καραβάς 

 

 

7ος όμιλος

 

8η αγωνιστική

 

Πανιώνιος - Νεάπολη 2-0 

 

ΠΑΟ Ρουφ - Πόρος 1-1 

olymbic idea