ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).

8 March, 2020 - 01:48

Categories: 

Η Ελλάδα παίζει Handball

Handball Premier (19η-20η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)

 

Τρίτη 3 Μαρτίου 2020

Handball Premier (19η αγωνιστική)

ΑΕΚ- Δράμα Bianco Monte 46-32

Τετάρτη 4 Μαρτίου 2020

Handball Premier (19η αγωνιστική)

Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα 21-21

ΠΑΟΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας 25-27

Ιωνικός ΝΦ- Αερωπός Έδεσσας 30-22

Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic - Φίλιππος Βέροιας 23-23

Φαίακας Κέρκυρας- Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή 17-31

Πέμπτη 5 Μαρτίου 2020

Α2 Ανδρών (15η αγωνιστική)

Ζαφειράκης Νάουσας- Φοίβος Συκεών 21-20

Σάββατο 7 Μαρτίου 2020

Handball Premier (20η αγωνιστική)

Bianco Monte Δράμα- Διομήδης Άργους 20-28

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)

Βέροια 2017- ΠΑΟΚ MATECO 22-26

Μέγας Αλέξανδρος- ΟΦΝ Ιωνίας 18-21

ΑΟΑΔΚ Vtech- ΑΟ Προσοτσάνης 41-40

Α2 Ανδρών (16η αγωνιστική)

Ιλισίων 15.30, Ηλυσιακός ΑΟ – Πανιώνιος ΓΣΣ

(Κινατζίδης-Φωτακίδης)

Αξιούπολης 18.00, Αλέξανδρος Αξιούπολης – Ζαφειράκης Νάουσας

(Νάσκος-Βαγγελτζίκης)

Αθηναϊκός Βύρωνα – Ακαδημία Πάτρας -ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ-

Σαλαμίνας 18.00, Σαλαμίνα HC – ΕΣΝ Βριλησσίων

(Τσάκωνας-Τόλιος)

Φοίβος Eurolamp – Κύκλωπες Αλεξ/πολης -ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ- 

ΚΓ Πανελληνίου 18.30, Πανελλήνιος ΓΣ – Ποσειδών Λουτρακίου

(Χρηστίδη-Παπαματθαίου)

ΑΚ ΧΑΝΘ 20.00, ΧΑΝΘ – ΓΑΣ Κιλκίς

(Κυριακού-Παλαμιώτης)

Β΄Ανδρών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 19.00, Ιδομενέας Γαλατά – Ολυμπιακός Κερατσινίου

(Πρεβενά-Σαματά)

Β' Ανδρών (10η αγωνιστική)

Κοζάνης ΔΑΚ 18.00, ΑΟ Κοζάνης – Αγριά Βόλου

(Λινάρδος-Νικολαΐδης)

Β΄Ανδρών (13η αγωνιστική)

Αμοιρίδης 19.00, Ασπίδα Ξάνθης – Πόντιοι Κιλκίς

(Ουζούνης-Αγγελίδης)

ΔΑΚ Ναυπλίου 19.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – Λεωνίδας Αγ.Αναργύρων

(Αβράμης-Χρόνης)

Κορωπίου 20.00, ΓΣ Παπασιδέρης – Πήγασος Κυψέλης

(Γιακαλής-Χρυσικόπουλος)

ΔΓ Καλλιθέας 21.00, ΠΟΚ Έσπερος – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

(Συρεπίσιος-Φωκίτης)

Α2 Γυναικών (11η αγωνιστική)

ΔΑΚ Αμυνταίου 15.00, Ελπίδες Αμυνταίου – Φαίακας Κέρκυρας

(Πήτας-Τοκατλίδης)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 21.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Εθνικός Κοζάνης

(Νάσκος-Κολυβέρη)

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Ναυπλίου 17.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – ΓΑΣ Καματερού

(Αβράμης-Χρόνης)

Κυριακή 8 Μαρτίου 2020

Handball Premier (20η αγωνιστική)

ΔΑΚ Έδεσσας 13:00, Αερωπός Έδεσσας- ΠΑΟΚ –ΕΡΤSPORTS-

(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

ΔΑΚ Βικέλας 14:00, Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΚ

(Θεοδοσίου- Μπουγιάκας, Σίσκου)

Ρέντη 15:00, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- Άρης Νικαίας Olympic Diagnostic

(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φαίακας Κέρκυρας

(Τζαφερόπουλος- Δελόγλου, Μιχαηλίδης)

Δαίς 20:00, ΑΣΕ Δούκα- Ιωνικός ΝΦ

(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Ανταλής)

Α1 Γυναικών (15η αγωνιστική)

Σπίτι του χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας

(Γράψας- Κυριακού, Μεϊμαρίδης)

Β' Ανδρών (10η αγωνιστική)

Καστοριάς 14.00, ΑΟΑ Καστοριάς – Κερκυραϊκός

(Πήτας-Τοκατλίδης)

Β' Ανδρών (13η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 17.00, Ιδομενέας Γαλατά – Ολυμπιακός Κερατσινίου

(Πρεβενά-Σαματά)

ΕΚΓ Μίκρας 18.00, Μακεδών Θεσ/νικης – ΓΕ Δράμας

(Βαγγελτζίκης-Τορνικίδης)

Σταυρούπολης ΔΑΚ 21.00, Απόλλων Σταυρούπολης – Άρης Θεσ/νικης

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 19.00, Χανιά ΕΑΧ – Αθηναϊκός Βύρωνα

(Πρεβενά-Σαματά)

Α2 Γυναικών (11η αγωνιστική)

Καστοριάς 16.00, ΑΟΑ Καστοριάς – Αριών Πτολεμαΐδας

(Πήτας-Τοκατλίδης)

Α2 Γυναικών (12η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κλαδισού 11.00, Ωρίωνας Χανίων – Αθηναϊκός Βύρωνα

(Πρεβενά-Σαματά)

ΔΓ Βύρωνα 17.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – ΑΣ Ηλιούπολης 2006

(Γερουλάνος-Γερουλάνος)

Σεριφάτο Αιγίου – Πανιώνιος ΓΣΣ -ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ-

Στατιστικά

ΑΕΚ – BIANCO MONTE ΔΡΑΜΑ 46-32

Τα πεντάλεπτα: 3-5, 9-7,, 13-9, 16-9, 18-10, 24- 14 (ημχ), 28-17, 31-20, 36-22, 39-25, 42-29, 46-32

AEK (Δημητρούλιας): Αραμπατζής 2, Δομπρής 6, Μωραϊτης, Γεωργιάδης 2, Χόγκας, Νικολαϊδης 5, Κοσάνοβιτς, Μυλωνάς 4, Πλάθα 4, Φλορίδο 4, Δικαιούλιας 2, Γιάκομπσεν 3, Παπαδιονυσίου 2, Άρσιτς, Γιόσμου 1, Κεδέρης 11

ΔΡΑΜΑ (Βαλαβάνης): Μπέτζιος, Παγωνίδης 3, Γουργούμης, Χαϊτίδης, Αλμπάντης, Κουρουτζίδης 2, Τουνγκελίδης 4, Παπάζογλου, Γιαννακόπουλος 2, Καβάζης, Ντράσκιτς 10, Αντάμοβιτς 9, Φραγκούλης 1, Κουρτίδης 1

Διαιτητές: Χρηστίδη – Παπαματθαίου Δίλεπτα: 1 – 2 Πέναλτι: 2/4 – 1/3

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 23-23

Τα πεντάλεπτα: 2-1, 4-2, 5-4, 6-6, 13-11 (ημχ),16-13, 17-15, 19-16, 20-18, 21-21, 23-23

ΑΡΗΣ (Μελετάκος): Λαδάκης 6, Αθανασίου 1, Βλάχος 1, Μελετάκος 2, Γρηγοράκης, Μουλιάτος, Μαλανδρένιας, Ασβεστάς 4, Παπαδόπουλος, Κοκκοράκης, Ταβλαρίδης, Κρεμμύδας 5, Μιμίκος 2, Χουρσουντιάν, Τζουβάρας 2, Χρηματόπουλος.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ: Παντελίδης 3, Νικολαϊδης 1, Καραγκιοζόπουλος 7, Μπιζιρόπουλος, Μηλόπουλος, Καλλιαρίδης, Πιστόλας 4, Φιλόσογλου 4, Στανκίδης, Παπαδόπουλος 2, Παπαγιάννης 2.

Διαιτητές: Τσάκωνας- Τόλιος, Δίλεπτα: 4-3, Πέναλτι: 2/3-3/3

ΠΑΟΚ- ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ 25-27

Τα πεντάλεπτα: 1-0, 3-3, 4-6, 8-7, 10-10, 14-11 (ημχ), 15-12, 18-15, 19-18, 22-20, 24-24, 25-27

ΠΑΟΚ (Παπαβασίλης): Κριούτσκοφ, Γιαννακίδης, Κωστακίδης Θ., Κωστακίδης Π. 2, Αποστόλου, Ελευθεριάδης 2, Τσέγιοβιτς 2, Λοΐζος, Κυπραίος 2, Μαστορογιάννης 2, Τσαναξίδης 4, Κοκώνης, Μπαλτατζής 1, Κυριακίδης 1, Παλάσκας 9, Παπαβασίλης.

ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ (Γούσιος): Καραπαναγιωτίδης, Ορφανουδάκης 1, Ραντούλοβιτς, Καβουσανάκης 4, Ανανιάδης 3, Καλόμοιρος 4, Αλατσατιανός 1, Ζαφείρης, Μέτσης 1, Κουκμίσης Ν. 4, Τριανταφυλλίδης Τ. 1, Τριανταφυλλίδης Δ. 3, Παπαγεωργίου 1, Ανθομελίδης 1, Αλεξανδρίδης Κουκμίσης Κ. 3

Διαιτητές: Πατιός-Τσιάνας. Δίλεπτα: 7-8. Κόκκινη: Τσαναξίδης (50:48 τρία δίλεπτα). Πέναλτι: 5/5 – 4/6

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ- ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 30-22

Τα πεντάλεπτα: 3-0, 6-4, 8-6, 9-8, 11-8, 13-9 (ημιχ.) 16-11, 17-14, 18-14, 22-17, 25-18, 30-22

Ιωνικός Ν.Φ (Παπακώστας): Τσακνής, Νικολαΐδης 3, Αϊβαλιώτης 7, Νομικός 1, Αργυράκης, Γκέρτσος 1, Αποστολίδης, Ζαχάρης 2, Κρητικός, Συγγάρης 1, Μπούτος 6, Μαντζόπουλος 2, Χελιώτης, Λιόλιος 5, Τσάτσας 2, Μπουλούμπασιτς.

Αερωπός (Πηλαλίδης): Αθανασίου, Μαυροδουλάκης 2, Γάτσης, Θεοδωρόπουλος 4, Δημάκης, Μπάρμπας, Βαφείδης 4, Μισαηλίδης 9, Αποστολίδης 2, Ρόμπης, Λιόφης, Ρότζιος 1

Διαιτητές: Βήτας-Σκλαβενίτης, Δίλεπτες: 5–5, Πέναλτι: 1/2 – 5/9

ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ- ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21-21

Τα πεντάλεπτα: 2-2, 5-5, 7-8, 8-10, 10-11, 12-11(ημχ), 12-13, 13-15, 15-17, 17-19, 19-20, 21-21

Διομήδης Άργους (Χαλκίδης): Τζίμπουλας 1, Μαρκατάτος, Κρεμαστιώτης 3, Τσιγαρίδας 1, Ραντουλέσκου, Τσάκαλος 2, Παπαντωνόπουλος, Ντάσεβιτς, Λιάπης 2, Μανασάκης, Μπόσκος 4, Χαντέλης 1, Ξαγοράρης, Μάνθος, Λίμα 4, Γκολούμποβιτς 3.

ΑΣΕ Δούκα (Μπούνας): Ζαλώνης, Τόμπρος 1, Τότος 2, Κρητικός 7, Μελετάκος 4, Καραδήμας, Πανταζής, Τζάνος, Αποστολόπουλος, Ντούνης 4, Γερουλάνος 1, Τζανιδάκης, Μπεκιάρης, Κολλύρης, Μπαλάσκας 1, Πάνου 1.

Διαιτητές: Κινατζίδης-Φωτακίδης, Δίλεπτες: 2-2, Πέναλτι: 0/2 – 2/4, Κόκκινη κάρτα: Τζίμπουλας στο 49.17 για επικίνδυνο παιχνίδι

ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 17-31

Τα πεντάλεπτα: 3-3, 4-6, 6-7, 6-10, 6-12, 7-14 (ημχ.) 9-16, 10-18, 13-21, 15-24, 16-28, 17-31

ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (Ριγανάς): Κοτσέσκοφ 1, Δούγιας 3, Δέσπος 1, Βάγιας 1, Κουλούρης, Γιαβασίδης, Σκουτράι 1, Γεωργαλής, Χερουβείμ 3, Δελλής, Όντσεφ, Βλαχόπουλος 2, Γιαννακόπουλος 1, Κορακιανίτης 2, Καραγκιοζίδης, Νάστος 2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Κλιάιτς): Τζηράς, Καραμπουρνιώτης 2, Λέμος 4, Μάλλιος 11, Τερλέτσκι, Τζέριτς, Κανδύλας, Σανίκης 1, Μπάγιος 5, Όστοϊτς 3, Δεληχρήστος 1, Τσιλιμπάρης, Αραπακόπουλος 1, Μιχαηλίδης, Τσίλης 2, Καρβάτσκι 1.

Διαιτητές: Νάσκος-Θεοδοσίου, Δίλεπτα: 2-7, Πέναλτι: 3/3-3/3

olymbic idea