ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

29 April, 2016 - 11:29

Categories: 

Πάσχα με μπάλα!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού τoυ Πάσχα. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

NOVASPORTS

29-4-16

03:00 NFL Draft 2016, 1 (FOX Sports HD)

12:00 NRL, Bulldogs - Eels (FOX Sports HD)

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Semi-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey - Stage 6 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 CYCLING: Tour of Yorkshire,  - Stage 1: Beverly – Settle (Eurosport 2)

16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Semi-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal - Quarter-finals (Eurosport 2)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Semi-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:00 NHL Regular Season (FOX Sports HD)

22:05 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal - Quarter-finals (Eurosport 2)

__________________________________________________________________________________________

30-4-16

02:00 MLB Regular Season, Miami Marlins - New York Yankees (FOX Sports HD)

08:00 NRL, Raiders - Panthers (FOX Sports HD) 

10:30 NRL, Knights - Roosters (FOX Sports HD)

11:30 SUPERBIKE: World Championship in Imola, Italy – Superpole (Eurosport 2)

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Semi-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:30 NRL, Cowboys - Sea Eagles (FOX Sports HD)

13:00 CYCLING: Tour of Turkey - Stage 7 (Eurosport 2)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Imola, Italy - First race (Eurosport 2)

16:00 LEN Champions League: ΟΣΦΠ-Σπαντάου (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Semi-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:30 CYCLING: Tour of Yorkshire,  - Stage 2: Otley – Doncaster (Eurosport 2)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα:Σ.Ετιέν-Τουλούζ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Ρωσικό πρωτάθλημα: Λοκομοτίβ-Σπαρτάκ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:45 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal - Semi-finals (Eurosport 2)

20:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Σπόρτινγκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 NASL, Miami FC - Ottawa Fury (FOX Sports HD)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Semi-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

23:00 MLB Regular Season, Oakland Athletics - San Francisco Giants (FOX Sports HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer - Day 9: Seattle Sounders FC -  Colombus Crew (Eurosport 2)

1-5-16

07:00 NRL, Storm – Titans (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Broncos - Sharks (FOX Sports HD)

12:15 SUPERSPORT: World Championship in Imola, Italy (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Imola, Italy - Second race (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:00 CYCLING: Tour of Yorkshire, - Stage 3: Middlesbrough – Scarborough (Eurosport 2)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey - Stage 8 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:30 Oλλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Τβέντε (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αίντχόφεν-Καμπούρ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Μαρσέιγ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom – Final (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:30 FOOTBALL: Major League Soccer - Day 9: Portland Timbers - Toronto FC (Eurosport 2)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ουνιάο Μαδέιρα-Ακαντέμικα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:00 MLB, Los Angeles Dodgers - San Diego Padres (FOX Sports HD)

2-5-16

16:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom – Final (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 NHL, Play-Off Game (FOX Sports HD)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom – Final (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

OTE SPORTS

Παρασκευή 29.04.16

00.05 Εκπομπή "UEFA EUROPA LEAGUE SHOW" LIVE OTE sport1HD

01.30 Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε-Ρίβερ Πλέιτ, Copa Libertadores, Φάση των 16, 1ος αγώνας LIVE OTE sport7HD

03.00 Boston Celtics-Atlanta Hawks, NBA Playoffs, First Round, Game 6 LIVE OTE sport4HD

03.30 Σάντος Σάο Πάολο-Σάντος Αμαπά Στέιτ, Copa do Brasil, 1ος Γύρος, 2ος αγώνας LIVE OTE sport3HD

09.50 FORMULA 1 RUSSIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

13.50 FORMULA 1 RUSSIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

14.30 ATP 250 Μόναχο, Προημιτελικός LIVE OTE sport6HD

16.30 ATP 250 Μόναχο, Προημιτελικός LIVE OTE sport6HD

19.30 Λειψία-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

21.00 Σειρά Ντοκιμαντέρ "ESPN 30 for 30: Into The Wind" OTE sport6HD

21.30 Άουγκσμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

21.30 Σπόρτινγκ Χιχόν-Έιμπαρ, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

 

Σάββατο 30.04.16

11.50 FORMULA 1 RUSSIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

14.00 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

14.30 ATP 250 Μόναχο, 1ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

14.50 FORMULA 1 RUSSIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.30 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.30 Ανόβερο-Σάλκε, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

16.30 ATP 250 Μόναχο, 2ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Ίνγκολσταντ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.30 Ντάρμσταντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

17.00 Νιούκαστλ-Κρίσταλ Πάλας, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

17.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.00 Ουντινέζε-Τορίνο, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ράγιο Βαγιεκάνο, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.30 Άρσεναλ-Νόριτς, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

19.30 Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

21.30 Μπέτις-Μπαρτσελόνα, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.30 Έβερτον-Μπόρνμουθ, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική REC OTE sport3HD (30.04 17:00)

21.45 Κιέβο-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

23.05 Γρανάδα-Λας Πάλμας, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

23.30 Γουέστ Μπρομ-Γουέστ Χαμ, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική REC OTE sport3HD (30.04 17:00)

23.45 Στόουκ-Σάντερλαντ, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική REC OTE sport1HD (30.04 17:00)

NBA Playoffs, 1st Round

 

 

Κυριακή 01.05.16

10.00 Γουότφορντ-Άστον Βίλα, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική REC OTE sport1HD (30.04 17:00)

10.30 FIVB Μπιτς Βόλεϊ Βραζιλία, Φορταλέζα, 1ος Ημιτελικός Ανδρών REC OTE sport6HD (01.05 00:05)

11.30 Μάιντς-Αμβούργο, Bundesliga, 32η αγωνιστική REC OTE sport3HD (30.04 16:30)

11.30 FIVB Μπιτς Βόλεϊ Βραζιλία, Φορταλέζα, 2ος Ημιτελικός Ανδρών REC OTE sport6HD (01.05 02:05)

12.30 FIVB Μπιτς Βόλεϊ Βραζιλία, Φορταλέζα, 1ος Ημιτελικός Γυναικών REC OTE sport6HD (01.05 01:05)

13.00 Μπιλμπάο-Θέλτα, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

13.00 Εκπομπή "GRAND PRIX" OTE sport5HD

13.30 Γιουβέντους-Κάρπι, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

13.30 Μούρθια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

13.30 FIVB Μπιτς Βόλεϊ Βραζιλία, Φορταλέζα, 2ος Ημιτελικός Γυναικών REC OTE sport6HD (01.05 03:05)

14.00 Σουόνσι-Λίβερπουλ, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

14.30 ATP 250 Μόναχο, Τελικός LIVE OTE sport6HD

14.45 FORMULA 1 RUSSIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

16.00 Μίλαν-Φροζινόνε, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.00 Γκαζιάντεπσπορ-Φενέρμπαχτσε, Turkish Basketball League, 28η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.00 Σασουόλο-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.00 Παλέρμο-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

16.05 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λέστερ, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

17.00 Εσπανιόλ-Σεβίλη, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

18.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ Βραζιλία, Φορταλέζα, Τελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD

18.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σίτι, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

19.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ Βραζιλία, Φορταλέζα, Τελικός Γυναικών LIVE OTE sport8HD

19.00 Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.15 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Χετάφε, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.15 Μόντενα-Περούτζια, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, Τελικός 1ος αγώνας LIVE OTE Sport6HD

21.30 Βαλένθια-Βιγιαρεάλ, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.45 Λάτσιο-Ίντερ, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

23.30 Έμπολι-Μπολόνια, Serie A TIM, 36η αγωνιστική REC OTE sport2HD (01.05 16:00)

NBA Playoffs, 1st Round

 

Δευτέρα 02.05.16

13.00 ATP Masters 1000 Μαδρίτη, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

19.30 Καρλσρούη-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

20.00 Τζένοα-Ρόμα, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

21.15 Βέρντερ Βρέμης-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

21.30 Μάλαγα-Λεβάντε, LaLiga, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

22.00 Τσέλσι-Τότεναμ, Barclays Premier League, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.00 Νάπολι-Αταλάντα, Serie A TIM, 36η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE OTE sport3HD

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/04

12.00 GOAL χωρίς σύνορα

ΚΥΡΙΑΚΗ 01/05

13:30 GOAL χωρίς σύνορα

ΑΡΤ ΤV

Σ-Κ 16:30 bet weekend

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea