ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

19 February, 2016 - 03:05

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού των επόμενων ημερών. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

 

 

 

 

NOVASPORTS

 

 19-2-16

 

03:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: Minnesota Golden Gophers - Maryland Terrapins (FOX Sports HD) 11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Σύνθετη ελεύθερη κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD) 

13:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - HS 130, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD) 

14:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Σύνθετη τεχνική κατάβαση ανδρών, Γαλλία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

15:00Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία Προημιτελικά (Novasports 4)

16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - Gundersen, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

16:30Pre Game Show (Novasports 3)

17:00Final Four League Cup: Α’ Ημιτελικός Ολυμπιακός-Ηρακλής (Novasports 3)

17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΜΑΤΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - HS 130, Φινλανδία (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

18:00Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00Mixed Game Show (Novasports 3)

19:30Final Four League Cup: B’ Ημιτελικός ΠΑΟΚ-Φοίνικας Σύρου (Novasports 3)

19:30Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία Προημιτελικά (Novasports 4)

21:00Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: WELSH OPEN - Προημιτελικοί, Κάρντιφ (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:30Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Νις (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30Post Game Show (Novasports 3)

22:30Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ουνιάο Μαδέιρα-Εστορίλ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

00:30Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

 

 

20-2-16

 

02:00 NHL REGULAR SEASON 2015-16: New Jersey Devils - New York Islanders (FOX Sports HD)

09:30 LUGE: World Cup in Winterberg, Germany - Women's First Run (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

10:30 Αλπικό σκι, World Cup in La Thuile, Italy - Women's Downhill (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

12:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lahti, Finland (Eurosport 2)

13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lahti, Finland - Men & Women - Sprint Freestyle (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

13:15 Αλπικό σκι, World Cup in Chamonix, France - Men's Downhill (Eurosport 2)

15:00Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Σνούκερ, Welsh Open in Cardiff, United Kingdom - Semi-finals (Eurosport 2)

16:00Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία Ημιτελικά (Novasports 4)

16:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lahti, Finland - Sprint team (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

17:00Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Καβάλα-Αρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:00Πόλο Α1 Γυναικών: Ολυμπιακός-ΝΟΒ (Novasports 3)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΝΔΑΛΟΥΣΙΑΣ - 4η διαδρομή, Ισπανία (Eurosport 2)

17:15Super League Ελλάδα 2015-16: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 SKI JUMPING: World Cup in Lahti, Finland - Team - HS 130 (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

18:00Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Ρεμς (Novasports 6)

19:00Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30Super League Ελλάδα 2015-16: Ηρακλής-ΑΕΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning (FOX Sports HD)

20:30Pre Game Show (Novasports 3)

20:30Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Π.Φερέιρα-Μπενφίκα (Novasports 7)

20:45Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χεράκλες (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00Final Four League Cup: Tελικός (Novasports 3)

21:00Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Μονπελιέ (Novasports 4)

21:00  Σνούκερ: Welsh Open, Κάρντιφ, ημιτελικά (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:45Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ακαντέμικα-Ρίο Αβε (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

23:00Final Four League Cup: Απονομή και Post Game Show (Novasports 3)

 

 

21-2-16

 

09:00 EQUESTRIANISM: Hong Kong Masters in Hong Kong, Hong Kong (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

09:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lahti, Finland - Skiathlon Women (Eurosport 2)

12:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Lahti, Finland - Skiathlon Men (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

12:00 ALPINE SKIING: World Cup in La Thuile, Italy - Women's Super-G (Eurosport 2)

13:30Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Εξέλσιορ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

13:30 LUGE: World Cup in Winterberg, Germany - Men's Second Run (Eurosport 2)

14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Lahti, Finland – Gundersen (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

15:00Super League Ελλάδα 2015-16: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:30 SKI JUMPING: World Cup in Lahti, Finland - HS 130 (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

15:30 Ποδηλασία: Γύρος της Ανδαλουσίας, Ισπανία - Διαδρομή 5 (Eurosport 2)

16:00Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00Τένις ATP World Tour 250: Μασσαλία Τελικός (Novasports 4)

17:00Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports 3)

17:15Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη-Πανθρακικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15Super League Ελλάδα 2015-16: Πλατανιάς-Παναιτωλικός (Novasports 7)

17:15 ATHLETICS: Pole Vault All star in Clermont-Ferrand, France (Eurosport 2)

17:45 ATHLETICS: in Clermont-Ferrand, France (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

19:00 NCAA COLLEGE BASKETBALL 2015-16: St. John's Red Storm - Seton Hall Pirates (FOX Sports HD)

19:30Super League Ελλάδα 2015-16: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:15Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Μορεϊρένσε (Novasports 3)

21:00 Σνούκερ: Welsh Open in Cardiff, United Kingdom – Final (Eurosport 1/ Eurosport 1 HD)

21:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30Best of Super League (Novasports 24HD)

22:00Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 NHL REGULAR SEASON 2015-16: Minnesota Wild - Chicago Blackhawks (FOX Sports HD)

 

22-2-16

 

16:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:00Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Κόροιβος-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 SKI JUMPING: World Cup in Kuopio, Finland - Qualifying HS 127 Men (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

19:30Super League Ελλάδα 2015-16:  Βέροια-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Μποαβίστα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

 

 

OTE SPORTS

 

 Παρασκευή 19.02.16

00.05 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» LIVEOTE sport2HD

00.05 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, Α' Αγώνας REC OTE sport3HD (18.02.16 22:05)

01.00 ATP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, Κυρίως Ταμπλό LIVEOTE sport6HD

02.45 Σπόρτινγκ Κριστάλ-Πενιαρόλ, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

03.00 Cleveland Cavaliers-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

08.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Kish Island, 1ος Ημιτελικός ανδρών LIVEOTE sport7HD

09.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Kish Island, 2ος Ημιτελικός ανδρών LIVEOTE sport7HD

10.00 Σπάρτα Πράγας-Κράσνονταρ, UEFA Europa League, Φάση των 32, Α' Αγώνας REC OTE sport1HD (18.02.16 22:05)

12.00 Σιόν-Μπράγκα, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η αγωνιστική REC OTE sport1HD (18.02.16 22:05)

12.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Kish Island, Τελικός 3ης θέσης ανδρών LIVEOTE sport7HD

13.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Kish Island, Τελικός ανδρών LIVEOTE sport7HD

14.30 Σεβίλη-Μόλντε, UEFA Europa League, Φάση των 32, Α' Αγώνας REC OTE sport2HD (18.02.16 20:00)

15.00 Νέος Αχαρναϊκός-Απόλλων Σμύρνης, Football League ΟΠΑΠ, 20η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

16.30 Βαλένθια-Ραπίντ Βιέννης, UEFA Europa League, Φάση των 32, Α' Αγώνας REC OTE sport2HD (18.02.16 22:05)

17.30 Εκπομπή «TOP SPIN» LIVEΟΤΕ sport6HD

18.30 ATP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, Προημιτελικά LIVEOTE sport6HD

19.30 Λειψία-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

19.30 ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, Προημιτελικά LIVEOTE sport8HD

20.00 Ρεάλ Μαδρίτης Φουενλαμπράδα, ACB Copa del Rey, Προημιτελικά LIVEOTE sport5HD

20.30 ATP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, Προημιτελικά LIVEOTE sport6HD

21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αμβούργο, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

21.30 Λεβάντε-Χετάφε, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

21.30 ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, Προημιτελικά LIVEOTE sport8HD

21.45 Μπολόνια-Γιουβέντους, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

22.30 Ομπραντόιρο-Λαμποράλ Κούτσα, ACB Copa del Rey, Προημιτελικά LIVEOTE sport5HD

22.30 ATP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, Προημιτελικά  LIVEOTE sport6HD

 

Σάββατο 20.02.16

00.30 Σεντ Ετιέν-Βασιλεία, UEFA Europa League, Φάση των 32, Α' Αγώνας REC OTE sport1HD (18.02.16 20:00)

00.30 ATP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, Προημιτελικά LIVEOTE sport6HD

01.00 ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, Προημιτελικά LIVEOTE sport8HD

03.00 Oklahoma City Thunder-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

03.00 ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, Προημιτελικά LIVEOTE sport8HD

14.00 Καρλσρούη-Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport5HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Μάιντς, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

16.30 Ίνγκολσταντ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport8HD

17.00 Λας Πάλμας-Μπαρτσελόνα, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

18.30 WTA Ρίο Ντε Τζανέιρο, 1ος Ημιτελικός LIVEOTE sport8HD

19.00 Ελλάς Βερόνα-Κιέβο, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

19.15 Εσπανιόλ-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

19.15 Lega Basket Coppa Italia, 1ος Ημιτελικός LIVEOTE sport7HD

20.00 ACB Copa del Rey, 1ος Ημιτελικός LIVEOTE sport5HD

21.30 Μπέτις-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

21.45 Ίντερ-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

21.45 Lega Basket Coppa Italia, 2ος Ημιτελικός LIVEOTE sport7HD

22.00 ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, 1ος Ημιτελικός LIVEOTE sport8HD

22.30 ACB Copa del Rey, 2ος Ημιτελικός LIVEOTE sport5HD

23.00 ATP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, 1ος Ημιτελικός LIVEOTE sport6HD

23.05 Θέλτα-Έιμπαρ, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

 

Κυριακή 21.02.16

01.00 ATP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, 2ος Ημιτελικός LIVEOTE sport6HD

03.00 ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, 2ος Ημιτελικός LIVEOTE sport8HD

03.30 Los Angeles Clippers-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

09.00 WTA Ρίο ντε Τζανέιρο 2ος Ημιτελικός RECOTE sport6HD (20.02 20:30)

11.45 Κιέλτσε-Ράιν Νέκαρ, VELUX EHF Champions League Handball, 12η αγωνιστική RECOTE sport5HD (20.02 18:30)

13.00 Ράγιο Βαγιεκάνο-Σεβίλη, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

14.30 Μόναχο 1860-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

16.00 Αταλάντα-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

16.00 Τζένοα-Ουντινέζε, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport5HD

16.00 Σασουόλο-Έμπολι, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

16.00 Τορίνο-Κάρπι, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport8HD

16.30 Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

17.00 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

17.00 ΑΕΚ-Κηφισιά, Basket League ΣΚΡΑΤΣ 20η αγωνιστική LIVEOTE sport4HD

18.00 ΑΕΛ-Παναιγιάλειος, Football League ΟΠΑΠ, 20η αγωνιστική LIVEOTE sport5HD

18.30 Σάλκε-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

19.00 Φροζινόνε-Λάτσιο, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

19.00 Lega Basket Coppa Italia, Τελικός LIVEOTE sport7HD

19.15 Μπιλμπάο-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

19.15 Γρανάδα-Βαλένθια, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport8HD

20.00 ACB Copa del Rey, Τελικός LIVEOTE sport5HD

20.30 Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 22η αγωνιστική REC OTE sport3HD (21.02 18:30)

20.30 WTA Ρίο ντε Τζανέιρο, Τελικός LIVEOTE sport6HD

21.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, LaLiga, 25η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

21.45 Ρόμα-Παλέρμο, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

22.00 ATP 250 Ντελρέι Μπιτς, Τελικός LIVEOTE sport8HD

22.30 Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW HIGHLIGHTS» LIVEOTE sport3HD

23.30 ATP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, Τελικός LIVEOTE sport6HD

 

Δευτέρα 22.02.16

01.00 Toronto Raptors-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

01.30 Boston College-Wake Forest, NCAA Basketball LIVEOTE sport8HD

12.00 ATP 500 Ντουμπάι, Κυρίως Ταμπλό LIVEOTE sport6HD

14.00 ATP 500 Ντουμπάι, Κυρίως Ταμπλό LIVEOTE sport6HD

17.00 ATP 500 Ντουμπάι, Κυρίως Ταμπλό LIVEOTE sport6HD

18.00 Καλλιθέα-Τρίκαλα, Football League ΟΠΑΠ, 20η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

19.00 ATP 500 Ντουμπάι, Κυρίως Ταμπλό LIVEOTE sport6HD

20.00 Εκπομπή «ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» LIVEOTE sport3HD

20.00 Μόντενα-Τρέια, SuperLega UnipolSai Volleyball, 19η αγωνιστική RECOTE sport5HD (21.02 18:00)

21.15 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 22η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

22.00 Νάπολι-Μίλαν, Serie A TIM, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVEOTE sport3HD

 

 

ΣΚΑΙ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/02

 

 

12.00 GOAL χωρίς σύνορα

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02

 

13:30 GOAL χωρίς σύνορα

 

21:40 ΚΙCK OFF

 

 

EΡΤ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/02 (ΕΡΤ2)

 

15:00 Φοίβος Σ. - ΠΑΟΚ Handball Premier (Z)

 

17:00 Ελλάδα-Ρωσία Μπάσκετ Γυναικών Προκριματικά  Euro 2017 (Z)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02 (ΕΡΤ2)

 

17:00 Α1 ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Μαρκόπουλο-Ηλιούπολη (Ζ)

 

22:00 (EΡT1) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

Σ-Κ 16:30 bet weekend

 

 

Κ. Στουρνάρας

 

 

kostourn@yahoo.com

olymbic idea