ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

26 February, 2016 - 18:46

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού των επόμενων ημερών. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

 

 

NOVASPORTS

 

 26-2-16

 

10:15 Αλπικό σκι: World Cup in Hinterstoder, Austria - Men's Giant Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

10:30 SNOOKER: European Tour , Poland - Day 1 (Eurosport 2)

11:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy - HS 134 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:45 SKI JUMPING: World Cup in Almaty, Kazakhstan - Qualifying HS 140 Men (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:00 Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport 2)

14:30 SNOOKER: European Tour , Poland - Day 1 (Eurosport 2)

15:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy – Team (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:45 SNOOKER: European Tour , Poland - Day 1 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:30 SNOOKER: European Tour , Poland - Day 1 ((Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Αναντόλου Εφές (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μπαστιά (Novasports 3)

21:45Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός (Cnovasports7 – MONO ΚΥΠΡΟΣ!)

22:30Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Νασιονάλ-Π.Φερέιρα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:45Super Euroleague (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

 

 

27-2-16

 

02:00 NHL Regular Season 2015/16, Washington Capitals - Minnesota Wild (FOX Sports HD)

06:00 SUPERBIKE: World Championship in Phillip Island, Australia - First race (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

11:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy - HS 134 (Eurosport 2)

11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Soldeu, Andorra - Women's Super-G (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 BIATHLON: European Championship , Russia - Women's Pursuit (Eurosport 2)

12:00 America's Cup World Series 2016, Oman Day 1 (FOX Sports HD)

13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Hinterstoder, Austria - Men's Super-G (Eurosport 2)

13:45 SKI JUMPING: World Cup in Almaty, Kazakhstan - HS 140 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:45 BIATHLON: European Championship , Russia - Men's Pursuit (Eurosport 2)

15:00Super League Ελλάδα 2015-16: ΑΕΛ Καλλονής-Πλατανιάς (Novasports 3)

15:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy – Gundersen (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:00Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 SNOOKER: European Tour , Poland - Day 2 (Eurosport 2)

17:15Super League Ελλάδα 2015-16: Παναιτωλικός-Skoda Ξάνθη (Novasports 3)

18:00Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιλ (Novasports 4)

18:00Βόλεϊ Α1 Γυναικών: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 7)

19:30Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:15 SNOOKER: European Tour , Poland - Day 2 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:45Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Ντεν Χάαγκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Μπορντό (Novasports 4)

21:00Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 3)

21:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:45Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Σετούμπαλ (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

23:00 NHL Regular Season 2015/16, Dallas Stars - New York Rangers (FOX Sports HD)

 

 

28-2-16

 

04:30 SUPERSPORT: World Championship in Phillip Island, Australia (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

06:00 SUPERBIKE: World Championship in Phillip Island, Australia - Second race (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Hinterstoder, Austria - Men's Giant Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

11:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy - HS 134 (Eurosport 2)

11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Soldeu, Andorra - Women's Super Combined, Super Giant (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

11:45 BIATHLON: European Championship , Russia - Women's Mass Start (Eurosport 2)

12:00 America's Cup World Series 2016, Oman Day 2 (FOX Sports HD)

12:25Ρυθμική Γυμναστική: Πορτογαλία (Novasports 3)

13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Hinterstoder, Austria - Men's Giant Slalom 2nd Leg (Eurosport 2)

13:45 SKI JUMPING: World Cup in Almaty, Kazakhstan - HS 140 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Soldeu, Andorra - Women Combined Slalom (Eurosport 2)

15:00Super League Ελλάδα 2015-16: Ολυμπιακός-Βέροια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:30Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Φέγενορντ (Novasports 7)

16:00 Ποδηλασία: Kuurne-Brussels-Kuurne in Netherlands and Belgium (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy – Gundersen (Eurosport 2)

16:00Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:00Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Αρης-ΑΕΚ (Novasports 3)

17:00 SNOOKER: European Tour , Poland - Semi-finals (Eurosport 2)

17:15Super League Ελλάδα 2015-16: Πανιώνιος-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15Super League Ελλάδα 2015-16:Πανθρακικός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 4)

17:45Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Αλκμααρ (Novasports 7)

19:30Super League Ελλάδα 2015-16: AEK-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 NHL Regular Season 2015/16, Chicago Blackhawks - Washington Capitals (FOX Sports HD)

21:05 SNOOKER: European Tour , Poland – Final (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:15Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπελενένσες-Πόρτο (Novasports 4)

21:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports 3)

 

 

29-2-16

 

03:00 NCAA College Basketball 2015-2016, California Golden Bears - USC Trojans (FOX Sports HD)

18:00Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Παναθηναϊκός-Λαύριο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: ΠΑΟΚ-Φοίνικας Σύρου (Novasports 3)

19:00Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30Super League Ελλάδα 2015-16: Ατρόμητος-Ηρακλής (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Σπόρτινγκ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

 

 

OTE SPORTS

 

 Παρασκευή 26.02.16

00.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικά LIVEOTE sport6HD

00.05 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» LIVEOTE sport2HD

00.05 Κράσνονταρ-Σπάρτα Πράγας, UEFA Europa League, Φάση των 32, B’ Αγώνας RECOTE sport3HD (25.02 20:00)

02.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικά LIVEOTE sport6HD

03.00 New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

04.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικά LIVEOTE sport6HD

06.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικά LIVEOTE sport6HD

13.00 Εκπομπή "Κλήρωση UEFA Europa League Φάση των 16, Pre Show" LIVEΟΤΕ sport1HD

14.00 Κλήρωση UEFA Europa League, Φάση των 16 LIVEOTE sport1HD

14.15 Ραπίντ Βιέννης-Βαλένθια, UEFA Europa League, Φάση των 32, B’ Αγώνας RECOTE sport2HD (25.02 20:00)

14.30 Εκπομπή "Κλήρωση UEFA Europa League Φάση των 16, Post Show" LIVEΟΤΕ sport1HD

15.00 ATP 500 Ντουμπάι, 1ος Ημιτελικός LIVEOTE sport6HD

16.15 Μόλντε-Σεβίλη, UEFA Europa League, Φάση των 32, B’ Αγώνας RECOTE sport2HD (25.02 22:05)

17.00 ATP 500 Ντουμπάι, 2ος Ημιτελικός LIVEOTE sport6HD

19.00 Εκπομπή «TOP SPIN» LIVEOTE sport6HD

19.30 Νυρεμβέργη-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

21.00 Ντεπορτίβο Κάλι-Μπόκα Τζούνιορς, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική RECOTE sport3HD (25.02 02:45)

21.30 Κολονία-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

21.30 Έιμπαρ-Λας Πάλμας, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

 

Σάββατο 27.02.16

02.00 ATP 500 Ακαπούλκο, 1ος Ημιτελικός LIVEOTE sport6HD

03.00 Atlanta Hawks-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

06.00 ATP 500 Ακαπούλκο, 2ος Ημιτελικός LIVEOTE sport6HD

14.00 Φράιμπουργκ-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

14.45 Γουέστ Χαμ-Σάντερλαντ, Barclays Premier League, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

16.00 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Pregame» ΟΤΕ sport2HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

16.30 Αμβούργο-Ίνγκολσταντ, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport4HD

16.30 Στουτγκάρδη-Ανόβερο, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport5HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

17.00 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Barclays Premier League, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

17.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

17.00 ATP 500 Ντουμπάι, Τελικός LIVEOTE sport6HD

19.00 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Postgame» LIVEΟΤΕ sport2HD

19.00 Έμπολι-Ρόμα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

19.15 Χετάφε-Θέλτα, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport5HD

19.15 Σπόρτινγκ Χιχόν-Εσπανιόλ, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

19.30 Γουέστ Μπρομ-Κρίσταλ Πάλας, Barclays Premier League, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

21.00 Φενέρμπαχτσε-Γαλατάσαραϊ, Turkish Basketball League, 19η αγωνιστική LIVEOTE sport4HD

21.30 Λέστερ-Νόριτς, Barclays Premier League, 27η αγωνιστική RECOTE sport3HD (27.02 17:00)

21.30 Μπέτις-Ράγιο Βαγιεκάνο, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

21.45 Μίλαν-Τορίνο, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

22.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Μασεϊό, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVEOTE sport8HD

23.05 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μάλαγα, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

23.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Μασεϊό, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVEOTE sport8HD

23.45 Στόουκ-Άστον Βίλα, Barclays Premier League, 27η αγωνιστική RECOTE sport1HD (27.02 17:00)

 

Κυριακή 28.02.16

00.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Μασεϊό, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVEOTE sport8HD

01.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Μασεϊό, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVEOTE sport8HD

03.30 Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

03.30 Florida-LSU, NCAA Basketball LIVEOTE sport7HD

05.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Τελικός LIVEOTE sport6HD

13.00 Βιγιαρεάλ-Λεβάντε, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

13:00 Ρέτζιο Εμίλια-Κρεμόνα, Lega Basket Serie A, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD 

13.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Μασεϊό, Τελικός 3ης θέσης Γυναικών LIVEOTE sport8HD

13.30 Μάλαγα-Μούρθια, ACB Liga Endesa, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport4HD

13.30 Παλέρμο-Μπολόνια, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport6HD

14.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Μασεϊό, Τελικός 3ης θέσης Ανδρών LIVEOTE sport8HD

14.30 Ντούισμπουργκ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

15.00 Απόλλων Σμύρνης-Λαμία, Football League ΟΠΑΠ, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

15.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Μασεϊό, Τελικός Γυναικών LIVEOTE sport8HD

16.00 Ουντινέζε-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport5HD

16.00 Κιέβο-Τζένοα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

16.05 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ, Barclays Premier League, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

16.05 Τότεναμ-Σουόνσι, Barclays Premier League, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport6HD

16.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Μασεϊό, Τελικός Ανδρών LIVEOTE sport8HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

17.00 Βαλένθια-Μπιλμπάο, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

18.15 Τρεντίνο-Βερόνα, SuperLega UnipolSai Volleyball, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport8HD

18.30 Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

18.30 Μονπελιέ-Κίελτσε, EHF Champions League Handball, Φάση Ομίλων 13η αγωνιστική LIVEOTE sport5HD

18.30 Μάιντς-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD

19.00 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport6HD

19.15 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Γρανάδα, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

20.00 Washington Wizards-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

20.15 Κίελο-Φούσε, Bundesliga Handball 23η αγωνιστική LIVEOTE sport5HD

20.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

21.30 Μπαρτσελόνα-Σεβίλη, LaLiga, 26η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

21.45 Γιουβέντους-Ίντερ, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW HIGHLIGHTS» LIVEOTE sport3HD

22.30 Atlanta Hawks-Charlotte Hornets, NBA Regular Season LIVEOTE sport4HD

23.30 Σαμπντόρια-Φροζινόνε, Serie A TIM, 27η αγωνιστική RECOTE sport2HD (28.02 16:00)

 

Δευτέρα 29.02.16

12.00 Γουότφορντ-Μπόρνμουθ, Barclays Premier League, 27η αγωνιστική RECOTE sport1HD (27.02 17:00)

13.00 Κάρπι-Αταλάντα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική RECOTE sport2HD (28.02 16:00)

15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Κασσιόπη, Football League ΟΠΑΠ, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

18.00 Κισσαμικός-Χανιά, Football League ΟΠΑΠ, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport3HD

18.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΚΑΕ-ΕΚ Καβάλας, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport4HD

20.00 Λάτσιο-Σασουόλο, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport2HD

20.00 Εκπομπή «ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» LIVEOTE sport3HD

21:45 Καντού-Πιστόια, Lega Basket Serie A, 21η αγωνιστική LIVEOTE sport7HD 

22.00 Φιορεντίνα-Νάπολι, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVEOTE sport1HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVEOTE sport3HD

 

 

 ΣΚΑΙ

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/02

 

12.00 GOAL χωρίς σύνορα

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02

 

13:30 GOAL χωρίς σύνορα

 

21:40 ΚΙCK OFF

 

 

EΡΤ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/02 (ΕΡΤ2)


14:00 
HANDBALL FINAL 4 ΑΝΔΡΩΝ   Ζωντανή μετάδοση  ("A΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: ΔΙΟΜΗΔΗΣ-ΔΟΥΚΑΣ.")

16:30 HANDBALL FINAL 4 ΑΝΔΡΩΝ   Ζωντανή μετάδοση  ("Β΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: ΙΕΚ ΞΥΝΗ / ΔΙΚΕΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β.")

18:20 EUROLEAGUE HIGHLIGHTS   Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση  

19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2   Ζωντανή μετάδοση  ("18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ")

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/02 (ΕΡΤ2)

 

 14:00 HANDBALL FINAL 4 ΑΝΔΡΩΝ   Ζωντανή μετάδοση  ("ΤΕΛΙΚΟΣ.")

 

17:30 Α1 ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ηλιούπολη-Α.Ο Πορφύρας (Ζ)

 

22:00 (EΡT1) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

Σ-Κ 16:30 bet weekend

 

 

 

Κ. Στουρνάρας

olymbic idea