ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

11 March, 2016 - 03:33

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού των επόμενων ημερών. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

NOVASPORTS

11-3-16

02:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final (FOX Sports HD)

04:30 NCAA College Basketball, Warriors - Broncos (FOX Sports HD)

11:00 NRL, Warriors - Broncos (FOX Sports HD)

14:45 SKI JUMPING: World Cup , Germany - Qualifying HS 142 Men (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway - Women's Relay (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 CYCLING: Paris-Nice, France - Stage 5: St Paul Trois Chateaux - Salon de Provence (Eurosport 2)

17:45 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales - 1/4 F (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada - Women's 10km Free Technic (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

19:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ζαλγκίρις-Ρεάλ (Novasports 3)

20:30 Ευρωλίγκα Top 16: Νταρουσάφακα-Αναντόλου Εφές (Novasports 7)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα Top 16: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός (Novasports2 & Novasports2 HD)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales - 1/4 F (Eurosport 2)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ρεμς (Novasports 6)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ (Novasports 4)

21:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada - Men 15km Free Technic (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:55 Αγγλικό Κύπελλο: Ρέντινγκ-Κρ. Πάλας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μαρίτιμο-Μποαβίστα (Novasports 7)

23:00 Super Euroleague (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

12-3-16

01:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final (FOX Sports HD)

02:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Orlando City SC - Chicago Fire (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

04:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final (FOX Sports HD)

08:30 NRL, Knights - Rabbitohs (FOX Sports HD)

08:30 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand – Superpole (Eurosport 2)

10:30 NRL, Boston Bruins - New York Islanders (FOX Sports HD)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Lenzerheide, Switzerland - Women's Super-G (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand - First race (Eurosport 2)

12:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kvitfjell, Norway - Men's Downhill (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:45 SKI JUMPING: World Cup in Neustadt, Germany - HS 142 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:50 Ενόργανη Γυμναστική: Γλασκόβη (Novasports 7)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Πανιώνιος-Skoda Ξάνθη (Novasports 3)

15:00 Bόλεϊ Α1 Γυναικών: ΠΑΟ-ΑΟ Θήρας (Novasports 6)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:15 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway - Men Relay (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 CYCLING: Paris-Nice, France - Stage 6: Nice - La Madonne d Utelle (Eurosport 2)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: ΠΑΟΚ-Απόλλων Π. Carna (Novasports 4)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΑΕΛ Καλλονής-ΠΑΣ Γιάννινα  (Novasports 3)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Μαρσέιγ (Novasports 6)

19:30 LEN Champions League: Ολυμπιακός-Μπαρτσελονέτα (Novasports 4)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Αγγλικό Κύπελλο: Εβερτον-Τσέλσι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: 20ή Αγωνιστική (Novasports 7)

20:00 NHL Regular Season, Boston Bruins - New York Islanders (FOX Sports HD)

20:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Εστορίλ-Σπόρτινγκ (Novasports 6)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Xερενφέιν (Novasports 3)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales - Semi-finals (Eurosport 2)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada - 10km CP Women (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Μαδέιρα (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

22:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Canmore, Canada - 15km CP Men (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13-3-16

05:00 NCAA College Basketball, Pac-12 Tournament Final (FOX Sports HD)

09:15 SUPERSPORT: World Championship in Buriram, Thailand (Eurosport 2)

09:30 NRL, Titans - Storm (FOX Sports HD)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Lenzerheide, Switzerland - Women's Super Combined, Super Giant (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

11:00 SUPERBIKE: World Championship in Buriram, Thailand - Second race (Eurosport 2)

12:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kvitfjell, Norway - Men's Super-G (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:30 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway - Women's Mass Start (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Lenzerheide, Switzerland - Women's Super Combined, Slalom (Eurosport 2)

14:45 SKI JUMPING: World Cup in Neustadt, Germany (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 CYCLING: Paris-Nice, France - Stage 7: Nice-Nice (Eurosport 2)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τρουά –παρί Σ.Ζερμέν (Novasports 3)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ (Novasports 7)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Final (Eurosport 2)

16:45 BIATHLON: World Championship in Oslo, Norway - Men's Mass Start (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-Πλατανιάς (Novasports 3)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Ηρακλής-Βέροια (Novasports 4)

18:00 Αγγλικό Κύπελλο: Μάντσεστερ Γιουν.-Γ.Χαμ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:30 Ρωσικό Πρωτάθλημα: Ζενίτ-Ρουμπίν (Novasports 7)

18:30 NHL Regular Season, New York Rangers - Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 SNOOKER: World Grand Prix in Llandudno, Wales – Final (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 MLB Spring Training, Colorado Rockies - Los Angeles Dodgers (FOX Sports HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, New York City FC - Toronto FC (Eurosport 2)

14-3-16

10:00 NRL, Sea Eagles - Wests Tigers (FOX Sports HD)

15:30 CYCLING: Tirreno Adriatico, Italy - Stage 6: Castelraimondo – Cepagatti (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Τρίκαλα BC Aries-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports2 HD)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: 20ή Αγωνιστική (Novasports 3)

19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: ΑΕΚ-Πανθρακικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 26η Αγωνιστική (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

22:00 MLB Spring Training, Los Angeles Angels - Cincinnati Reds (FOX Sports HD)

OTE SPORTS

Παρασκευή 11.03.16

00.05 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» LIVE OTE sport2HD

00.30 Ρίβερ Πλέιτ-Σάο Πάολο, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 4η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

05.30 Los Angeles Lakers-Cleveland Cavaliers, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

18.00 Απόλλων Σμύρνης-Παναιγιάλειος, Football League ΟΠΑΠ, 23η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

19.30 Σαν Πάουλι-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

20.00 Εκπομπή «TOP SPIN» OTE sport6HD

21.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

21.30 Μάλαγα-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Σάλκε, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

21.45 Γιουβέντους-Σασουόλο, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

Σάββατο 12.03.16

03.00 Memphis Grizzlies-New Orleans Pelicans, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

14.45 Νόριτς-Μάντσεστερ Σίτι, Barclays Premier League, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

14.00 Σαντχάουζεν-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE OTE Sport3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

16.30 Ίνγκολσταντ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport6HD

16.30 Ανόβερο-Κολονία, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

17.00 Στόουκ-Σαουθάμπτον, Barclays Premier League, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD 

17.00 Μπαρτσελόνα-Χετάφε, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

18.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, Προημιτελικά ανδρών LIVE OTE sport8HD

18.30 Πανσερραϊκός-Κασσιόπη, Football League ΟΠΑΠ, 23η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.00 Έμπολι-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

19.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, Προημιτελικά ανδρών LIVE OTE sport8HD

19.15 Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.30 Άρσεναλ-Γουέστ Μπρομ, Barclays Premier League, 30η αγωνιστική LIVE OTE Sport1HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

21.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

21.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.30 Εκπομπή GRAND PRIX OTE sport5HD

21.45 Ίντερ-Μπολόνια, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, 1ος ημιτελικός γυναικών LIVE OTE sport8HD

23.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, 1ος ημιτελικός ανδρών LIVE OTE sport8HD

23.05 Ράγιο Βαγιεκάνο-Έιμπαρ, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

23.30 Ντάρμσταντ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 26η αγωνιστική REC OTE sport3HD (12.03 16:30)

23.30 Formula E Μεξικό, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

23.45 Μπόρνμουθ-Σουόνσι, Barclays Premier League, 30η αγωνιστική REC OTE sport1HD (12.03 17:00)

Κυριακή 13.03.16

00.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, 2ος ημιτελικός γυναικών LIVE OTE sport8HD

01.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, 2ος ημιτελικός ανδρών LIVE OTE sport8HD

03.30 San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

13.00 Λεβάντε-Βαλένθια, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

13.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, Τελικός 3ης θέσης γυναικών LIVE OTE sport8HD

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Ανδόρα, ACB Liga Endesa, 23η αγωνιστική LIVE OTE sport6HD

13.30 Κιέβο-Μίλαν, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

14.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, Τελικός 3ης θέσης ανδρών LIVE OTE sport8HD

14.30 Καρλσρούη-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

15.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, Τελικός γυναικών LIVE OTE sport8HD

16.00 Ουντινέζε-Ρόμα, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

16.00 Εκπομπή "Pregame ΑΕΚ-Ολυμπιακός" LIVE OTE sport4HD

16.00 Φιορεντίνα-Ελλάς Βερόνα, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

16.00 Τζένοα-Τορίνο, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport6HD

16.00 Κάρπι-Φροζινόνε, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.20 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρίο ντε Τζανέιρο, Τελικός ανδρών LIVE OTE sport8HD

16.30 Λεβερκούζεν-Αμβούργο, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE ΟΤΕ sport3HD

17.00 Σεβίλη-Βιγιαρεάλ, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

17.00 AEK NEA KAE-Ολυμπιακός ΣΦΠ ΚΑΕ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 22η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

18.00 Άστον Βίλα-Τότεναμ, Barclays Premier League, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

18.00 Τρίκαλα-Αναγέννηση Καρδίτσας, Football League ΟΠΑΠ, 23η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

18.30 Ντόρτμουντ-Μάιντς, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

19.00 Εκπομπή "Postgame ΑΕΚ-Ολυμπιακός" LIVE OTE sport4HD

19.00 Μπανταλόνα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 23η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.15 Μπιλμπάο-Μπέτις, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

20.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

21.30 Λας Πάλμας-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.30 Los Angeles Clippers-Cleveland Cavaliers, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

21.45 Παλέρμο-Νάπολι, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

21.45 Λάτσιο-Αταλάντα, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW HIGHLIGHTS» LIVE OTE sport3HD

Δευτέρα 14.03.16

00.00 Atlanta Hawks-Indiana Pacers, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

00.00 Βενέτσια-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, 23η αγωνιστική REC OTE sport6HD (13.03 13:00)

16.00 Μολφέτα-Τρεντίνο, Superlega UnipolSai Volleyball, Προημιτελική Φάση, 2ος αγώνας REC OTE sport6HD (13.03 18:00)

20.00 Εκπομπή «ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» LIVE OTE sport3HD

21.00 Αναντολού Εφές-Μπεσίκτας, Turkish Basketball League, 21η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

21.15 Καϊζερσλάουτερν-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

21.30 Γρανάδα-Εσπανιόλ, LaLiga, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.45 Μπρίντιζι-Αβελίνο, Lega Basket Serie A, 23η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

22.00 Λέστερ-Νιούκαστλ, Barclays Premier League, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE OTE sport3HD

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/03

12.00 GOAL χωρίς σύνορα

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/03

13:30 GOAL χωρίς σύνορα

21:40 ΚΙCK OFF

EΡΤ


ΣΑΒΒΑΤΟ 12/03 (ΕΡΤ2)

14:00 (ΕΡΤ3) HANDBALL   Ζωντανή μετάδοση  ("ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ")


16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2   Ζωντανή μετάδοση  ("20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΦΑΡΟΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ")


18:00 Α1 ΒΟΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αίας Ευόσμου-Άρης (Ζ)


20:00 Αφιέρωμα στην Μπάγερν


20:30 EUROLEAGUE HIGHLIGHTS   Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση  

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/03 (ΕΡΤ2)

22:00 (EΡT1) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΡΤ ΤV

Σ-Κ 16:30 bet weekend

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea