ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

18 March, 2016 - 03:42

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού των επόμενων ημερών. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

NOVASPORTS

18-3-16

11:00 NRL, Eagles - Bulldogs (FOX Sports HD)

13:00 Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:00 Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:15 BIATHLON: World Cup in Khanty Mansiysk, Russia - Men's Sprint (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:00 CYCLING: Handzame Classic , Belgium (Eurosport 2)

16:00 Κύπελλο Μπάσκετ γυναικών: Α’ Ημιτελικός ΠΑΟ-Αθηναϊκός (Novasports 7)

16:30 SKI JUMPING: World Cup in Planica, Slovenia - HS 225 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΟΣΦΠ-ΝΟΒ (Novasports 3)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Κύπελλο Μπάσκετ γυναικών: B’ Ημιτελικός ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ (Novasports 7)

20:30 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντόλου Εφές-Τσεντεβίτα (Novasports 6)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports 3)

21:30 ATHLETICS: World Indoor Championships in Portland, USA - DAY 2 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις (Novasports2 & Novasports2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Ουνικάχα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 4)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 27η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:45 Super Euroleague (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

19-3-16



02:15 ATHLETICS: World Indoor Championships in Portland, USA - DAY 2 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

04:00 ATHLETICS: World Indoor Championships in Portland, USA - DAY 2 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

08:30 Ski Classics, Norway (FOX Sports HD)

09:15 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland - Women's Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

10:15 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland - Men's Giant Slalom 1st Leg (Eurosport 2)

10:45 SKI JUMPING: World Cup in Planica, Slovenia - HS 225 Team (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland - Women's Slalom 2nd Leg (Eurosport 2)

12:30 NRL, Wests Tigers - Titans (FOX Sports HD)

12:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland - Men's Giant Slalom 2nd Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:30 Ενόργανη Γυμναστική: Στουτγάρδη (Novasports 7)

13:45 BIATHLON: World Cup in Khanty Mansiysk, Russia - Women's Pursuit (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη-Λεβαδειακός (Novasports 3)

15:15 CYCLING: Milan-Sanremo, Italy - : Including introduction (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Bόλεϊ Α1 Γυναικών: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports 6)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Ρέθυμνο Cretan Kings-ΑΕΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Βέροια-Πλατανιάς  (Novasports 3)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σ.Ετιέν-Μονπελιέ (Novasports 4)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: Ηρακλής-Κηφισιά (Novasports 7)

18:15 EQUESTRIANISM: Saut Hermès in Paris, France (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:30 Ρωσικό Πρωτάθλημα: ΤΣΣΚΑ-Κουμπάν (Novasports 6)

19:00 NHL Regular Season, Phlidadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναθηναϊκός-Ηρακλής (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 ATHLETICS: World Indoor Championships in Portland, USA - DAY 3 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντε Γκράαφσαπ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ (Novasports 3)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ναντ (Novasports 4)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 27η Αγωνιστική (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

23:00  FOOTBALL: Major League Soccer - Day 3: Chicago Fire  - Columbus Crew SC (Eurosport 2)

20-3-16



02:00 ATHLETICS: World Indoor Championships in Portland, USA - DAY 3 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

04:00 ATHLETICS: World Indoor Championships in Portland, USA - DAY 3 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

05:00 NRL, Storm - Warriors (FOX Sports HD)

07:00 NRL, Rabbitohs - Dragons (FOX Sports HD)

09:15 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland - Men's Slalom 1st Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

10:30 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland - Women's Giant Slalom 1st Leg (Eurosport 2)

10:45 SKI JUMPING: World Cup in Planica, Slovenia - HS 225 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland - Men's Slalom 2nd Leg (Eurosport 2)

12:00 Κύπελλο Μπάσκετ γυναικών: Μικρός Τελικός (Novasports 7)

12:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland - Women's Giant Slalom 2nd Leg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:30 Ενόργανη Γυμναστική: Στουτγάρδη (Novasports 6)

13:45 BIATHLON: World Cup in Khanty Mansiysk, Russia - Men's Mass Start (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:45 SNOWBOARD: FIS World Cup in La Molina, Spain - Snowboard Cross (Eurosport 2)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Κύπελλο Μπάσκετ γυναικών: Τελικός (Novasports 7)

15:15 SNOWBOARD: FIS World Cup in Spindleruv Mlyn, Czech Republic – Slopestyle (Eurosport 2)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:30 EQUESTRIANISM: Saut Hermès in Paris, France (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Παναθηναϊκός-Κόροιβος (Novasports3)

17:00 Τελικός Βελγικού Κυπέλλου: Κλαμπ Μπριζ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports 6)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Πανθρακικός-Ατρόμητος (Novasports 4)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Aϊντχόφεν-Αγιαξ (Novasports 7)

19:00 MLB Spring Training, New York Mets - Boston Red Sox (FOX Sports HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:35 FOOTBALL: Major League Soccer - Day 3: Philadelphia Union (USA) - New England Revolution (Eurosport 2)

21:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 27η Αγωνιστική (Novasports 3)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 ATHLETICS: World Indoor Championships in Portland, USA - DAY 4 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Μονακό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer - Day 3: DC United  - Colorado Rapids (Eurosport 2)

24:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguin - Washington Capitals (FOX Sports HD)

21-3-16

10:00 NRL, Sharks - Sea Eagles (FOX Sports HD)

16:30 CYCLING: Tour of Catalunya - Stage 1: Calella – Calella (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 27η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 MLB Spring Training, Texas Rangers - Colorado Rockies (FOX Sports HD)

OTE SPORTS

Παρασκευή 18.03.16

00.05 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» LIVE OTE sport2HD

02.30 San Antonio Spurs vs Portland Trail Blazers, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

03.00 Μπραζίλ Ντε Πελότας-Ατλέτικο Παραναένσε, Copa do Brasil, 1ος γύρος, 1ος αγώνας LIVE OTE sport7HD

03.20 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

04.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

07.20 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

12.00 Τρέια-Χάλκμπανκ, CEV Champions League, Playoffs 6, 1ος αγώνας Ανδρών REC OTE sport6HD (17.03 21:30)

12.30 Pre Show Κλήρωση UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση LIVΕ OTE sport1HD

13.00 Κλήρωση UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση LIVE OTE sport1HD

13.20 Post Show Κλήρωση UEFA Champions League και Pre Show Κλήρωση UEFA Europa League LIVE OTE sport1HD

14.00 Κλήρωση UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση LIVE OTE sport1HD

14.20 Post Show Κλήρωση UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση LIVΕ OTE sport1HD

14.00 Τρεντίνο-Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ, CEV Champions League, Playoffs 6, 1ος αγ. Ανδρών REC OTE sport6HD (17.03 21:30)

16.55 MotoGP, Κατάρ, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

17.55 Moto3, Κατάρ, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

18.50 Moto2, Κατάρ, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

19.50 MotoGP, Κατάρ, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

20.00 Εκπομπή «TOP SPIN» ΟΤΕ sport6HD

21.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

21.30 Χετάφε-Έιμπαρ, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.30 Σάλκε-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

23.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

Σάββατο 19.03.16

01.30 Oregon-Holy Cross, NCAA March Madness First Round LIVE OTE sport8HD

02.30 Dallas Mavericks-Golden State Warriors, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

04.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

07.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

14.00 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

14.45 Έβερτον-Άρσεναλ, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

16.55 Moto3, Κατάρ, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

17.00 Κρίσταλ Πάλας-Λέστερ, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

17.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

17.50 Moto2, Κατάρ, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

16.30 Κολονία-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Ίνγκολσταντ, Bundesliga, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Μάιντς, Bundesliga, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

18.50 MotoGP, Κατάρ, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

19.00 Γαλατασαράι-Νταρουσάφακα, Turkish Basketball League, 22η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

19.00 Έμπολι-Παλέρμο, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.15 Γρανάδα-Ράγιο Βαγιεκάνο, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λας Πάλμας, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

19.30 Σουόνσι-Άστον Βίλα, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

19.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ανόβερο, Bundesliga, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

19.30 MotoGP, Κατάρ, Κατατακτήριες Δοκιμές 1+2 LIVE OTE sport5HD

20.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, 1ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

21.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Λεβάντε, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.30 Τσέλσι-Γουέστ Χαμ, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική REC ΟΤΕ sport3HD (19.03 17:00)

21.45 Ρόμα-Ίντερ, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, 2ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

22.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Βιτόρια, 1ος Ημιτελικός γυναικών LIVE OTE sport8HD

23.05 Μπέτις-Μάλαγα, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

23.30 Γουότφορντ-Στόουκ, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική REC ΟΤΕ sport3HD (19.03 17:00)

23.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Βιτόρια, 1ος Ημιτελικός  ανδρών LIVE OTE sport8HD

Κυριακή 20.03.16

00.00 Charlotte Hornets-Denver Nuggets, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

01.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Βιτόρια, 2ος Ημιτελικός γυναικών LIVE OTE sport8HD

02.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Βιτόρια, 2ος Ημιτελικός ανδρών LIVE OTE sport8HD

05.30 Εκπομπή «GRAND PRIX» LIVE OTE sport5HD

07.00 FORMULA 1, ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

10.30 Αμβούργο-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 27η αγωνιστική REC OTE sport3HD (19.03 16:30)

13.00 Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

13.00 Ρέτζιο Εμίλια-Πιστόια, Lega Basket Serie A, 24η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

13.30 Μπαρτσελόνα-Μούρθια, ACB Liga Endesa, 24η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

13.30 Αταλάντα-Μπολόνια, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

14.30 Νυρεμβέργη-Λειψία, Bundesliga 2, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

14.45 Moto3, Κατάρ, Warm Up LIVE OTE sport5HD

15.00 ΑΕΛ-Κισσαμικός, Football League ΟΠΑΠ, 24η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

15.20 Moto2, Κατάρ, Warm Up LIVE OTE sport5HD

15.30 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική LIVE ΟΤΕ sport1HD 

15.30 Νιούκαστλ-Σάντερλαντ, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

15.55 MotoGP, Κατάρ, Warm Up LIVE OTE sport5HD

16.00 Τορίνο-Γιουβέντους, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.00 Φροζινόνε-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport6HD

16.00 Σασουόλο-Ουντινέζε, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.30 Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

17.00 Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

17.00 Moto3, Κατάρ, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

18.00 Τότεναμ-Μπόρνμουθ, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική LIVE ΟΤΕ sport7HD 

18.20 Moto2, Κατάρ, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

18.30 Άουγκσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 27η αγωνιστική LIVE ΟΤΕ sport3HD

18.30 Λαμποράλ-Ουνικάχα, ACB Liga Endesa, 24η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

19.00 Νάπολι-Τζένοα, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

19.15 Βαλένθια-Θέλτα, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

20.00 MotoGP, Κατάρ, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

20.30 Σαμπντόρια-Κιέβο, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD (20.03 16:00)

21.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Σεβίλη, LaLiga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.45 Μίλαν-Λάτσιο, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.00 Dallas Mavericks-Portland Trail Blazers, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

22.00 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open, Indian Wells, Τελικός LIVE OTE sport6HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW HIGHLIGHTS» LIVE OTE sport3HD

23.30 Ελλάς Βερόνα-Κάρπι, Serie A TIM, 30η αγωνιστική REC OTE sport2HD (20.03 16:00)

Δευτέρα 21.03.16

01.00 Milwaukee Bucks-Utah Jazz, ΝΒΑ Regular Season LIVE OTE sport4HD

14.00 Γουέστ Μπρομ-Νόριτς, Barclays Premier League, 31η αγωνιστική REC ΟΤΕ sport1HD (19.03 17:00)

15.00 Κασσιόπη-Ζάκυνθος, Football League ΟΠΑΠ, 24η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.15 Ζέγκεντ-Κίελο, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση των 16 1ος αγώνας REC OTE sport6HD (20.03 19:30)

18.00 Λαμία-Αγροτικός Αστέρας, Football League ΟΠΑΠ, 24η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

18.00 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Βιτόρια, Τελικός 3ης θέσης γυναικών REC OTE sport6HD (20.03 14:05)

18.30 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΚΑΕ-Κηφισιά ΚΑΕ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 23η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

19.00 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Βιτόρια, Τελικός 3ης θέσης ανδρών REC OTE sport6HD (20.03 15:05)

20.00 Εκπομπή «ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» LIVE OTE sport3HD

21.15 Φράιμπουργκ-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

21.45 Καζέρτα-Βενέτσια, Lega Basket Serie A, 24η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

22.00 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Βιτόρια, Τελικός 3ης θέσης γυναικών REC OTE sport6HD (20.03 16:05)

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE OTE sport3HD

23.00 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Βιτόρια, Τελικός 3ης θέσης ανδρών REC OTE sport6HD (20.03 17:25)

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03

12.00 GOAL χωρίς σύνορα

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03

13:30 GOAL χωρίς σύνορα

21:40 ΚΙCK OFF


EΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03 (ΕΡΤ2)

08:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016» (" 2η ΜΕΡΑ - ΑΠΟΝΟΜΗ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ") Ζωντανή μετάδοση   


14:00 (ΕΡΤ3) HANDBALL   Ζωντανή μετάδοση  ("ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-AΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ")


13:20 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016»  (E)   ("2η ΜΕΡΑ - ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ")


15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016»  (E)  


17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ A2 - ΑΓΩΝΑΣ   ("21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ "ΨΥΧΙΚΟ - ΚΥΜΗ"") Ζωντανή μετάδοση


19:30 A1 BOΛΕΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Ζωντανή μετάδοση


23:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016»  ("3η ΜΕΡΑ-ΠΡΩΪΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ (LIVE DELAY) ")


02:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016»  ("3η ΜΕΡΑ - ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ") Ζωντανή μετάδοση

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/03 (ΕΡΤ2)

11:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016»  (E) ("3η ΜΕΡΑ - ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ")


14:00  FORMULA 1 AUSTRALIAN GRAND PRIX MELBOURNE  Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση


17:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016» ("3η ΗΜΕΡΑ - ΑΠΟΝΟΜΗ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ") Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση  


23:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016» ("4η ΜΕΡΑ - ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ (Live Delay)")


01:30 EUROLEAGUE HIGHLIGHTS Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση


02:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - «ΠΟΡΤΛΑΝΤ 2016» ("4η ΜΕΡΑ: ΑΠΟΝΟΜΗ ΜΕΤΑΛΛΙΩΝ ")

22:00 (EΡT1) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΡΤ ΤV

Σ-Κ 16:30 bet weekend

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea