ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

15 April, 2016 - 02:57

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού των επόμενων ημερών. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

NOVASPORTS

15-4-16

03:00 MLB Regular Season, Chicago Cubs - Cincinnati Reds  (FOX Sports HD)

12:30 Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:00 NRL, Rabbitohs - Cowboys (FOX Sports HD)

13:30 Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:30 WEIGHTLIFTING: European Championship in Forde, Norway - Women's 75kg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:30 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Βόλεϊ Α1 Γυναικών: 1ος Τελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Ευρωλίγκα Play Off: 2ος Αγώνας Λοκομοτίβ Κ.-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Novasports2HD)

20:30 WEIGHTLIFTING: European Championship in Forde, Norway - Men's 94kg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Νις (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα Play Off: 2ος Αγώνας Λαμποράλ-Παναθηναϊκός (CNovasports 7)

23:00 MLB Regular Season, Chicago White Sox - Chicago Cubs (FOX Sports HD)

23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16-4-16

02:00 MLB Regular Season, Cleveland Indians - New York Mets (FOX Sports HD)

08:00 NRL, Dragons - Titans (FOX Sports HD)

10:30 NRL, Warriors - Bulldogs (FOX Sports HD)

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 1 (Eurosport 2)

12:15 WEIGHTLIFTING: European Championship in Forde, Norway - Men's 105kg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:30 NRL, Knights - Broncos (FOX Sports HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Assen, Netherlands - First race (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Orechova Poton, Slovakia - Qualifying Round (Eurosport 2)

15:30 WEIGHTLIFTING: European Championship in Forde, Norway - Women's +75kg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:00 Ρωσικό πρωτάθλημα: Λοκομοτίβ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Θέσεις 1-8/2ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ.Ζερμέν-Καέν (Novasports 3)

18:00 LEN Champions League: Πριμόριε Ριέκα-Ολυμπιακός (Novasports 4)

18:00 WEIGHTLIFTING: European Championship in Forde, Norway - Men's +105kg (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 1 (Eurosport 2)

19:00 NHL Regular Season (FOX Sports HD)

19:30 Ρωσικό Πρωτάθλημα: Ζενίτ-Σπαρτάκ (Novasports 6)

20:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Μποαβίστα (Novasports 7)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Χρόνιγκεν (Novasports 4)

21:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Ανζέ (Novasports 3)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 1 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ρόντα-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 NHL Post Season, Pittsburgh Penguins - New York Rangers (FOX Sports HD)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μορεϊρένσε-Σπόρτινγκ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 FOOTBALL: Major League Soccer - Day 7: Chicago Fire - Montreal Impact (Eurosport 2)

17-4-16

02:00 NASL, Miami FC - Jacksonville Armada (FOX Sports HD) 

07:00 NRL, Sharks – Raiders (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Storm - Tigers (FOX Sports HD)

10:00 Διεθνής Μαραθώνιος Αμβούργο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

12:00 SUPERSPORT: World Championship in Assen, Netherlands (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 2 (Eurosport 2)

13:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Orechova Poton, Slovakia - Opening Race (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Assen, Netherlands - Second rac (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Orechova Poton, Slovakia - Main Race (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:15 SUPERSTOCK: World Championship in Assen, Netherlands (Eurosport 2)

16:00 Karate 1 - Premier League Salzburg (FOX Sports HD)

16:00 CYCLING: Amstel Gold Race, Netherlands (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 2 (Eurosport 2)

17:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 CAR RACING: World Endurance Championships in Silverstone, United Kingdom (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

19:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Ολυμπιακός-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-ΑΕΚ (Novasports 3)

19:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναθηναϊκός-Πανθρακικός (Novasports 4)

19:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports 24HD)

19:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Πλατανιάς-ΠΑΟΚ (Novasports 6)

19:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Ηρακλής-Παναιτωλικός (Novasports 7)

19:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Αστέρας Τρίπολης-Βέροια (Novasports Extra1)

19:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Extra2)

20:00 MLB Regular Season, Minnesota Twins - New York Yankees (FOX Sports HD)

20:00 MOTOCROSS: World Championship in Leon, Mexico - MX2 - Race 1 (Eurosport 2)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 2 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 MOTOCROSS: World Championship in Leon, Mexico - Race 1 MXGP (Eurosport 2)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μαρσέιγ (Novasports 4)

23:00 MOTOCROSS: World Championship in Leon, Mexico - MX2 - Race 2 (Eurosport 2)

24:00 NHL Regular Season (FOX Sports HD)

24:00 MOTOCROSS: World Championship in Leon, Mexico - Race 2 MXGP (Eurosport 2)

18-4-16

02:00 FOOTBALL: Major League Soccer - Day 7: Dallas - Sporting Kansas City (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 NRL, Panthers - Roosters (FOX Sports HD)

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 3 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 3 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:30 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 15-16: Play Off Κηφισιά-Φοίνικας Σ.*εάν χρειαστεί (Novasports1 & Novasports1 HD)

18:00 Βόλεϊ Α1 Γυναικών: 2ος Τελικός (Novasports 3)

20:30 Volley League Πάμε Στοίχημα 15-16: Play Off ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ*εάν χρειαστεί (Novasports1 & Novasports1 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Τοντέλα (Novasports 4)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 3 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Play Off: 3ος Αγώνας Ερυθρός Αστέρας-ΤΣΣΚΑ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

OTE SPORTS

Παρασκευή 15.04.16

00.05 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» LIVE OTE sport2HD

01.30 Ατλέτικο Μινέιρο-Μελγκάρ, Copa Libertadores, Φάση Ομίλων, 7η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

03.30 Πόντε Πρέτα-Καλντένσε ,Copa do Brasil, 1ος γύρος, 2ος αγώνας LIVE OTE sport8HD

04.50 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

08.50 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

12.00 ATP 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

12.00 Pre Show Κλήρωση UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση LIVΕ OTE sport1HD

12.30 Κλήρωση UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση LIVE OTE sport1HD

12.50 Post Show Κλήρωση UEFA Champions League και Pre Show Κλήρωση UEFA Europa League LIVE OTE sport1HD

13.30 Κλήρωση UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση LIVE OTE sport1HD

14.00 ATP 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

13.50 Post Show Κλήρωση UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση LIVΕ OTE sport1HD

14.00 Τσέλσι-Άντερλεχτ, UEFA Youth League, 1ος Ημιτελικός LIVE ΟΤΕ sport3HD

16.00 ATP 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

18.00 ATP 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

18.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Youth League, 2ος Ημιτελικός LIVE ΟΤΕ sport3HD

18.00 Απόλλων Σμύρνης-Αγροτικός Αστέρας, Football League ΟΠΑΠ, 28η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.30 Λειψία-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

20.00 Εκπομπή «TOP SPIN» LIVE ΟΤΕ sport6HD

21.30 Ανόβερο-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

21.30 Λεβάντε-Εσπανιόλ, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

Σάββατο 16.04.16

03.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Σιάμεν,1ος Ημιτελικός ανδρών LIVE OTE sport8HD

04.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Σιάμεν,2ος Ημιτελικός ανδρών LIVE OTE sport8HD

06.50 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

08.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Σιάμεν,Τελικός 3ης θέσης ανδρών LIVE OTE sport8HD

09.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Σιάμεν, Τελικός ανδρών LIVE OTE sport8HD 

09.50 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

14.00 ATP 1000 Monte Carlo Rolex Masters, 1ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

14.00 Καρλσρούη-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

14.45 Νόριτς-Σάντερλαντ, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

16.30 ATP 1000 Monte Carlo Rolex Masters, 2ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άστον Βίλα, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

17.00 Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

17.30 Ζενίτ Καζάν-Ασέκο Ρεσόβια, CEV Denizbank Champions League Final 4, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD

18.30 Τραμπζονσπόρ-Φενέρμπαχτσε, Turkish Basketball League, 26η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

18.30 Κασσιόπη-ΑΕΛ, Football League ΟΠΑΠ, 28η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

19.00 Κάρπι-Τζένοα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.15 Λας Πάλμας-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

20.30 Τρεντίνο-Τρέια, CEV Denizbank Champions League Final 4, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD

21.30 Έιμπαρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.30 Έβερτον-Σαουθάμπτον, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική REC OTE sport3HD (16.04 17:00)

21.45 Ίντερ-Νάπολι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.00 NBA Playoffs, 1ος γύρος, 1ος αγώνας LIVE OTE sport4HD

23.05 Θέλτα-Μπέτις, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

23.30 Μπολόνια-Τορίνο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC OTE sport2HD (16.04 16:00)

23.30 Νιούκαστλ-Σουόνσι, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική REC OTE sport3HD (16.04 17:00)

Κυριακή 17.04.16

04.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Σιάμεν,1ος Ημιτελικός γυναικών LIVE OTE sport8HD

05.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Σιάμεν,2ος Ημιτελικός γυναικών LIVE OTE sport8HD 

07.00 Εκπομπή GRAND PRIX LIVE OTE sport5HD

08.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Σιάμεν, Τελικός 3ης θέσης γυναικών LIVE OTE sport8HD

08.45 FORMULA 1 PIRELLI CHINESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

09.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Σιάμεν, Τελικός γυναικών LIVE OTE sport8HD

10.00 Ντάρμσταντ-Ίνγκολσταντ, Bundesliga, 30η αγωνιστική REC OTE sport3HD (16.04 16:30)

11.00 Γουέστ Μπρομ-Γουότφορντ Barclays Premier League, 34η αγωνιστική REC OTE sport1HD (17.04 17:00)

13.00 Μάλαγα-Μπιλμπάο, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

13.00 Καζέρτα-Αβελίνο, Lega Basket Serie A, 28η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

13.30 Σαραγόσα-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 28η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

13.30 Αταλάντα-Ρόμα, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

14.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

15.30 Λέστερ-Γουέστ Χαμ, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

15.30 Μπόρνμουθ-Λίβερπουλ, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

15.30 ATP 1000 Monte Carlo Rolex Masters, Τελικός LIVE OTE sport6HD

16.00 Γιουβέντους-Παλέρμο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.00 FIA World Rallycross Championship Πορτογαλία, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

16.00 Φιορεντίνα-Σασουόλο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

16.30 Ντόρτμουντ-Αμβούργο, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

17.00 Σεβίλη-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

18.00 Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

18.30 Μάιντς-Κολονία, Bundesliga, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

19.00 Λάτσιο-Έμπολι, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.00 CEV Denizbank Champions League Final 4, Τελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD

19.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Γρανάδα, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.15 Ράγιο Βαγιεκάνο-Βιγιαρεάλ, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

20.30 Ουντινέζε-Κιέβο, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC OTE sport3HD(17.04 16:00)

20.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 28η αγωνιστική LIVE OTE sport6HD

21.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, LaLiga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.45 Σαμπντόρια-Μίλαν, Serie A TIM, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.00 NBA Playoffs, 1ος γύρος, 1ος αγώνας LIVE OTE sport4HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW HIGHLIGHTS» LIVE OTE sport3HD

23.30 Ελλάς Βερόνα-Φροζινόνε, Serie A TIM, 33η αγωνιστική REC OTE sport2HD (17.04 16:00)

Δευτέρα 18.04.16

14.30 ATP 500 Barcelona, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

16.00 CEV Denizbank Champions League Final 4, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών REC OTE sport5HD (17.04 15:45)

16.30 ATP 500 Barcelona, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

18.00 UEFA Youth League, Τελικός LIVE OTE sport1HD

18.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Λαμία, Football League ΟΠΑΠ, 28η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

18.30 ATP 500 Barcelona, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

20.00 Εκπομπή «ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» LIVE OTE sport3HD

21.15 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Φράιμπουργκ, Bundesliga 2, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

21.45 Βενέτσια-Πιστόια, Lega Basket Serie A, 28η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

22.00 Στόουκ-Τότεναμ, Barclays Premier League, 34η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE OTE sport3HD

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/04

12.00 GOAL χωρίς σύνορα

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/04

13:30 GOAL χωρίς σύνορα

21:40 ΚΙCK OFF

EΡΤ



ΣΑΒΒΑΤΟ 16/04 (ΕΡΤ2)

14:00   ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΑΟΚ – ΞΙΝΗ/ΔΙΚΕΑΣ  (Ζ)   



17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2  ("25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:"ΔΟΥΚΑΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ") (Ζ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/04 (ΕΡΤ2)



14:00  FORMULA 1 - GRAND PRIX ΚΙΝΑΣ     Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση



15:00 FORMULA 1 - GRAND PRIX ΚΙΝΑΣ     Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση



17:30   EUROLEAGUE ΑΦΙΕΡΩΜΑ  (E)   ("ΣΕΡΧΙΟ ΓΙΟΥΛ ")

22:00 (EΡT1) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΡΤ ΤV

Σ-Κ 16:30 bet weekend

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea