ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

23 April, 2016 - 06:02

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού των επόμενων ημερών. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

NOVASPORTS

23-4-16

02:00 NHL Post Season (FOX Sports HD)

08:00 NRL, Titans - Bulldogs (FOX Sports HD)

10:30 NRL, Tigers - Raiders (FOX Sports HD)

12:00 SNOOKER, World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 8 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:30 NRL, Eels - Cowboys (FOX Sports HD)

14:30 LEN Euro League Γυναικών: Ημιτελικός Βουδαπέστη-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:30 CYCLING, Tour of Croatia - Stage 5: Pula - Umag (Eurosport 2)

16:30 SNOOKER, World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 8 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP, Round in Hungaroring, Hungary - Qualifying Round (Eurosport 2)

18:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Θέσεις 1-8/2ος Αγώνας Κηφισιά-Αρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00   Πόλο Α1 Ανδρών: Θέσεις 1-8/3ος Αγώνας *εάν χρειαστεί ΝΟΒ-ΠΑΟ (Novasports 4)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Λιόν (Novasports 7)

18:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ακαντέμικα-Πόρτο (Novasports 6)

19:15 Αγγλικό Κύπελλο: Ημιτελικός Εβερτον-Μάντσεστερ Γιουν. (Novasports 3)

20:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Θέσεις 1-8/2ος Αγώνας ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00   Πόλο Α1 Ανδρών: Θέσεις 1-8/3ος Αγώνας *εάν χρειαστεί ΟΣΦΠ-Εθνικός (Novasports 4)

20:00 MLB Regular Season, New York Yankees - Tampa Bay Rays (FOX Sports HD)

20:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Ουνιάο Μαδέιρα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 SNOOKER, World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 8 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Π. Φερέιρα-Μπράγκα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:00 FOOTBALL, Major League Soccer - Day 8: Montreal Impact (Canada) - Toronto FC (Canada) (115min) (Eurosport 2)

23:30 NHL Post Season, Pittsburgh Penguins - New York Rangers (FOX Sports HD)

24-4-16

03:00 NASL, Rayo OKC - Miami FC (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Panthers - Sharks (FOX Sports HD)

11:00 MARATHON, London Marathon, United Kingdom (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

13:00 CYCLING, Tour of Turkey - Stage 1 (Eurosport 2)

13:30 LEN Euro League Γυναικών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ναντ (Novasports 3)

15:00 CYCLING, Liege-Bastogne-Liege, Belgium (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP, Round in Hungaroring, Hungary - Opening Race (Eurosport 2)

16:00 CYCLING, Tour of Croatia - Stage 6: Sveti Martin na Muri - Zagreb (Eurosport 2)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Θέσεις 1-8/2ος Αγώνας Ρέθυμνο Cretan Kings-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:00 Ρωσικό Πρωτάθλημα: ΤΣΣΚΑ-Ντιναμό (Novasports 3)

17:30 SNOOKER, World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 9 (Eurosport 2)

18:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP, Round in Hungaroring, Hungary - Main Race (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Kύπελλο Αγγλίας: Κρίσταλ Πάλας-Γουότφορντ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 FUTSAL, UEFA Futsal Cup Finals , Spain - 3rd Place Playoff (Eurosport 2)

19:30 Μπάσκετ Α1 Γυναικών: 2ος Τελικός ΠΑΟ-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

19:30 Ρωσικό Πρωτάθλημα: Ροστόφ-Ζενίτ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 SNOOKER, World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 9 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 MLB Regular Season, Chicago White Sox - Texas Rangers (FOX Sports HD)

21:30 FUTSAL, UEFA Futsal Cup Finals , Spain - Final (Eurosport 2)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μονακό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ρίο Αβε-Μπενφίκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

24:00 NHL Regular Season (FOX Sports HD)

25-4-16

02:30 FOOTBALL: Major League Soccer - Day 8: New York Red Bulls (USA) - Orlando City SC (USA) (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

04:00 FOOTBALL: Major League Soccer - Day 8: New York Red Bulls (USA) - Orlando City SC (USA) (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

07:00 NRL, Sea Eagles - Knights (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Roosters - Dragons (FOX Sports HD)

12:00 NRL, Warriors - Storm (FOX Sports HD)

13:00 CYCLING: Tour of Turkey - Stage 2 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 10 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal - Day 1 (Eurosport 2)

18:30 Pre Game Show (Novasports 3)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: 3ος Τελικός Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ (Novasports 3)

21:00 Post Game Show (Novasports 3)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Day 10 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

23:00 MLB Regular Season, Los Angeles Angels - Chicago Cubs (FOX Sports HD)

26-4-16

03:00 MLB Regular Season, Texas Rangers - New York Yankees (FOX Sports HD) 

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Quarter-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey - Stage 3 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal - Day 2 (Eurosport 2)

16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Quarter-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Quarter-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

23:00 MLB Regular Season, Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds (FOX Sports HD)

27-4-16

02:00 MLB Regular Season, Atlanta Braves - Boston Red Sox (FOX Sports HD) 

12:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Quarter-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey - Stage 4 (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

15:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal - Day 3 (Eurosport 2)

16:30 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Quarter-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:30 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Θέσεις 1-8/3ος Αγώνας *εάν χρειαστεί Αρης-Κηφισιά (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Βόλεϊ Α1 Γυναικών: 5ος Τελικός *εάν χρειαστεί ΟΣΦΠ-ΑΟ Θήρας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 BASKETBALL: Eurocup, Final, 2nd leg: Galatasaray - Strasbourg (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 SNOOKER: World Championship in Sheffield, United Kingdom - Quarter-finals (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal - Day 3 (Eurosport 2)

23:00 MLB Regular Season, Los Angeles Dodgers - Cleveland Indians (FOX Sports HD)

OTE SPORTS

Σάββατο 23.04.16

01.00 WRC Αργεντινή, SSS9 - Parque Tematico 2 LIVE OTE sport5HD

04.30 Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs, ΝΒΑ Playoffs, First Round, Game 3 LIVE OTE sport4HD

05.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Φουτσόου, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD

06.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Φουτσόου, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD

09.55 Moto3, Ισπανία, Χέρεθ, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

10.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Φουτσόου, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE OTE sport8HD

10.50 MotoGP, Ισπανία, Χέρεθ, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

11.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Φουτσόου, Τελικός Ανδρών LIVE OTE sport8HD

11.50 Moto2, Ισπανία, Χέρεθ, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

13.00 ATP 250 Βουκουρέστι, 1ος Ημιτελικός LIVE OTE sport8HD

13.30 Moto3, Ισπανία, Χέρεθ, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

14.00 Νυρεμβέργη-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

14.25 MotoGP, Ισπανία, Χέρεθ, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

14.30 ATP 500 Barcelona, 1ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

14.45 Μάντσεστερ Σίτι-Στόουκ, Barclays Premier League, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

15.05 MotoGP, Ισπανία, Χέρεθ, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

16.00 Moto2, Ισπανία, Χέρεθ, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.30 Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.30 Κολονία-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

17.00 Λίβερπουλ-Νιούκαστλ, Barclays Premier League, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

17.00 Ράγιο Βαγιεκάνο-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

17.00 ATP 500 Barcelona, 2ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

18.30 ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας, Football League, ΟΠΑΠ, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μάλαγα, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.30 Σάλκε-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

19.30 Formula E, Γαλλία, Παρίσι, Αγώνας REC OTE sport5HD (23.04 16:30)

22.00 Indiana Pacers-Toronto Raptors, ΝΒΑ Playoffs, First Round, Game 4 LIVE OTE sport4HD

21.30 Μπαρτσελόνα-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.30 Μπόρνμουθ-Τσέλσι, Barclays Premier League, 35η αγωνιστική REC OTE sport3HD (23.04 17:00)

21.45 Ίντερ-Ουντινέζε, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

23.05 Έιμπαρ-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

23.30 Ίνγκολσταντ-Ανόβερο, Bundesliga, 31η αγωνιστική REC OTE sport3HD (23.04 16:30)

23.45 Άστον Βίλα-Σαουθάμπτον Barclays Premier League, 35η αγωνιστική REC OTE sport1HD (23.04 17:00)

Κυριακή 24.04.16

05.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Φουτσόου, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE OTE sport8HD

06.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Φουτσόου, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE OTE sport8HD

09.35 Moto3, Ισπανία, Χέρεθ, Warm Up LIVE OTE sport5HD

10.05 Moto2, Ισπανία, Χέρεθ, Warm UP LIVE OTE sport5HD

10.35 MotoGP, Ισπανία, Χέρεθ, Warm Up LIVE OTE sport5HD

10.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Φουτσόου, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE OTE sport8HD

11.00 ATP 250 Βουκουρέστι, 2ος Ημιτελικός REC OTE sport6HD (23.03 15:00)

11.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Κίνα, Φουτσόου, Τελικός Γυναικών LIVE OTE sport8HD

11.45 Moto3, Ισπανία, Χέρεθ, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

13.00 Λεβάντε-Μπιλμπάο, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

13.05 Moto2, Ισπανία, Χέρεθ, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

13.30 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

13.30 ATP 250 Βουκουρέστι, Τελικός LIVE OTE sport8HD

13.30 Φροζινόνε-Παλέρμο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

14.30 Μόναχο 1860-Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

14.30 MotoGP, Ισπανία, Χέρεθ, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

15.00 Παναιγιάλειος-Κασσιόπη, Football League, ΟΠΑΠ, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

16.00 Σαμπντόρια-Λάτσιο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.00 Μπολόνια-Τζένοα, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.05 Σάντερλαντ-Άρσεναλ, Barclays Premier League, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

17.00 Σεβίλη-Μπέτις, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

17.00 Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές, Turkish Basketball League, 27η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

18.00 WRC Αργεντινή, SS18 - Power Stage El Condor LIVE OTE sport5HD

18.15 Λέστερ-Σουόνσι, Barclays Premier League, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

18.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μάιντς, Bundesliga, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

18.30 ATP 500 Barcelona, Τελικός LIVE OTE sport6HD

19.15 Χετάφε-Βαλένθια, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

19.15 Μπολόνια-Τορίνο, Lega Basket Serie A, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

20.30 Τορίνο-Σασουόλο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική REC OTE sport3HD (24.04 16:00)

20.30 Σεβίλη-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 29η αγωνιστική LIVE OTE sport 8HD

20.30 Κίελο-Μπαρτσελόνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Προημιτελικά 1ος αγώνας LIVE OTE sport7HD

21.30 Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.45 Φιορεντίνα-Γιουβέντους, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW HIGHLIGHTS» LIVE OTE sport3HD

22.30 Houston Rockets-Golden State Warriors, ΝΒΑ Playoffs, First Round, Game 4 LIVE OTE sport4HD

23.30 Αταλάντα-Κιέβο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική REC OTE sport2HD (24.04 16:00)

Δευτέρα 25.04.16

14.35 Τρέντο-Βενέτσια, Lega Basket Serie A, 29η αγωνιστική REC OTE sport4HD (24.04 19:15)

16.00 Ρόμα-Νάπολι, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

18.00 Ελλάς Βερόνα-Μίλαν, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

20.00 Εκπομπή «ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» LIVE OTE sport3HD

20.00 Ράιν Νέκαρ-Λέμγκο, Bundesliga Χάντμπολ 28η αγωνιστική REC OTE sport6HD (24.04 16:00)

20.00 Κάρπι-Έμπολι, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

21.15 Καϊζερσλάουτερν-Λειψία, Bundesliga 2, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

21.30 Θέλτα-Γρανάδα, LaLiga, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

22.00 Τότεναμ-Γουέστ Μπρομ, Barclays Premier League, 35η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE OTE sport3HD

Τρίτη 26.04.16

15.00 Πανσερραϊκός-Λαμία, Football League ΟΠΑΠ, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

20.00 Εκπομπή "Pick & Roll" OTE sport4HD

20.30 Εκπομπή "UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW" LIVE OTE sport1HD

21.45 Μάντσεστερ Σίτι-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας LIVE OTE sport1HD

23.45 Εκπομπή "UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW" LIVE OTE sport1HD

NBA Playoffs, 1st Round

Τετάρτη 27.04.16

15.00 Ζάκυνθος-Νέος Αχαρναϊκός, Football League ΟΠΑΠ, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

17.30 Τρίκαλα-ΑΕΛ, Football League ΟΠΑΠ, 30η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

20.30 Εκπομπή "UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW" LIVE OTE sport1HD

21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας LIVE OTE sport1HD

23.45 Εκπομπή "UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW" LIVE OTE sport1HD

NBA Playoffs, 1st Round

Πέμπτη 28.04.16

03.45 Βάσκο ντα Γκάμα-Ρέμο, Copa do Brasil, 1ος Γύρος, 2ος αγώνας LIVE OTE sport3HD

20.30 Εκπομπή "UEFA EUROPA LEAGUE SHOW" LIVE OTE sport1HD

22.05 Βιγιαρεάλ-Λίβερπουλ, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας LIVE OTE sport1HD

22.05 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Σεβίλη, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1ος Αγώνας LIVE OTE sport2HD

NBA Playoffs, 1st Round

Copa Libertadores, Φάση των 16, 1ος αγώνας

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/04

12.00 GOAL χωρίς σύνορα

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/04

13:30 GOAL χωρίς σύνορα

EΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/04 (ΕΡΤ2)

14:00  ΕΡΤ3   ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΔΙΟΜΗΔΗΣ – ΞΙΝΗ/ΔΙΚΕΑΣ  (Ζ)   

17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2  ("26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:"ΦΑΡΟΣ Κ.-ΨΥΧΙΚΟ") (Ζ)

ΑΡΤ ΤV

Σ-Κ 16:30 bet weekend

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea