ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

6 May, 2016 - 02:12

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού των επόμενων ημερών. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

NOVASPORTS

6-5-16

02:00 MLB, Miami Marlins - Arizona Diamondbacks (FOX Sports HD)

14:00 ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup: 2η Μέρα (Novasports 3)

14:15 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Azerbaijan, Netherlands - Spain (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:30 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:15 CYCLING: 4 jours de Dunkerque (Eurosport 2)

18:00 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Azerbaijan, France - Denmark (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 NHL Play-Off Game (FOX Sports HD)

7-5-16

00:30 HORSE RACING: Kentucky Oaks in Louisville, USA (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

02:00 MLB, Detroit Tigers - Texas Rangers (FOX Sports HD)

15:00 ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup: Ημιτελικά (Novasports 3)

15:30 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:30 CYCLING: 4 jours de Dunkerque (Eurosport 2)

17:00 Ρωσικό πρωτάθλημα: 27η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: 1ος Τελικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 CAR RACING: World Endurance Championships in Spa-Francorchamps, Belgium (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 America's Cup World Series, New York, day 1 (FOX Sports HD)

22:00 FIGHT SPORT: Super Kombat - World Grand Prix Series (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 37η αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 37η αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:00 MLB, Washington Nationals at Chicago Cubs (FOX Sports HD)

24:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Vancouver Whitecaps - Portland Timbers (Eurosport 2)

8-5-16

01:15 HORSE RACING: Kentucky Derby in Louisville, USA (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

03:00 NASL, NY Cosmos - Miami FC (FOX Sports HD)

10:00 Διεθνής Μαραθώνιος: Πράγα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

11:30 ROWING: European Championship in Brandenburg, Germany (Eurosport 2)

14:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Marrakech, Morocco (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

14:15 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Azerbaijan, Portugal - Scotland (Eurosport 2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ντε Γκράαφσαπ-Αγιαξ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:30 Oλλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:30 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

16:30 CYCLING: 4 jours de Dunkerque (Eurosport 2)

17:00 ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup: Τελικοί (Novasports 3)

18:00 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Azerbaijan, Germany - Bosnia & Herzegovina (Eurosport 2)

18:15 Super League Ελλάδα 2015-16 Play Off: 2η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:45 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Marrakech, Morocco (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:30 Super League Ελλάδα 2015-16 Play Off: 2η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 33η αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 America's Cup World Series, New York, day 2 (FOX Sports HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 FOOTBALL: Major League Soccer (Los Angeles Galaxy - New England Revolution (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

23:30 MLB, New York Mets at San Diego Padres (FOX Sports HD)

9-5-16

02:30 FOOTBALL: Major League Soccer, DC United - New York City FC (FOX Sports HD)

14:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Azerbaijan, Italy – Netherlands (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Azerbaijan, France – England (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 DIVING: European Championship in London, United Kingdom (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)



OTE SPORTS

Παρασκευή 06.05.16

03.00 Toronto Raptors-Miami Heat, NBA Playoffs, Conference Semifinals Game 2 LIVE OTE sport4HD

03.30 Κρουζέιρο-Καμπινένσε, Copa do Brasil, 1ος Γύρος, 2ος αγώνας LIVE OTE sport7HD

00.05 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» LIVE OTE sport1HD

09.55 Moto3, Γαλλία, Λε Μαν, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

10.50 MotoGP, Γαλλία, Λε Μαν, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

11.50 Moto2, Γαλλία, Λε Μαν, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

12.00 Συνέντευξη Τύπου Τελικού Κυπέλλου Ελλάδας LIVE OTE sport1HD

13.00 ATP Masters 1000 Μαδρίτη, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

14.05 Moto3, Γαλλία, Λε Μαν, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

15.00 MotoGP, Γαλλία, Λε Μαν, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

15.00 ATP Masters 1000 Μαδρίτη, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

16.00 Moto2, Γαλλία, Λε Μαν, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD 

17.00 ATP Masters 1000 Μαδρίτη, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

18.00 Πανελευσινιακός-Αγροτικός Αστέρας, Football League ΟΠΑΠ, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

19.00 Pregame Ολυμπιακός ΣΦΠ ΚΑΕ-AEK ΝΕΑ ΚΑΕ LIVE OTE sport4HD

20.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ ΚΑΕ-AEK ΝΕΑ ΚΑΕ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, Playoffs, Ημιτελική Φάση, 2ος αγώνας LIVE OTE sport4HD

20.00 Εκπομπή «TOP SPIN» LIVE ΟΤΕ sport6HD

21.00 Εκπομπή "Κύπελλο Ελλάδας: Ο Τελικός" LIVE OTE sport1HD

21.30 Σειρά Ντοκιμαντέρ "ESPN 30 for 30: The Real Rocky " OTE sport6HD

22.00 Postgame Ολυμπιακός ΣΦΠ ΚΑΕ-AEK ΝΕΑ ΚΑΕ LIVE OTE sport4HD

22.30 ATP Masters 1000 Μαδρίτη, Προημιτελικά LIVE OTE sport6HD

Σάββατο 07.05.16

04.30 Oklahoma City Thunder-San Antonio Spurs, NBA Playoffs, Conference Semifinals Game 3 LIVE OTE sport4HD

09.55 Moto3, Γαλλία, Λε Μαν, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

10.50 MotoGP, Γαλλία, Λε Μαν, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

11.50 Moto2, Γαλλία, Λε Μαν, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

13.30 Moto3, Γαλλία, Λε Μαν, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

14.00 ATP Masters 1000 Μαδρίτη, 1ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

14.25 MotoGP, Γαλλία, Λε Μαν, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

14.45 Νόριτς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

15.05 MotoGP, Γαλλία, Λε Μαν, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

16.00 Moto2, Γαλλία, Λε Μαν, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

16.30 Ίνγκολσταντ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport6HD

16.30 Στουτγκάρδη-Μάιντς, Bundesliga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.30 Σάλκε-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

17.00 Σάντερλαντ-Τσέλσι, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

18.30 ΑΕΛ-Πανσερραϊκός, Football League ΟΠΑΠ, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

18.45 Εκπομπή Pregame Λέστερ-Έβερτον LIVE OTE sport2HD

19.00 Εκπομπή "Κύπελλο Ελλάδας: Ο Τελικός" Pregame LIVE OTE sport1HD

19.00 Κολονία-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 33η αγωνιστική REC OTE sport3HD (07.05 16:30)

19.00 Ίντερ-Έμπολι, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

19.30 Λέστερ-Έβερτον, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

21.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός LIVE OTE sport1HD

21.00 ATP Masters 1000 Μαδρίτη, 2ος Ημιτελικός LIVE OTE sport6HD

21.30 Γουέστ Χαμ-Σουόνσι, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική REC OTE sport3HD (07.05 17:00)

21.45 Μπολόνια-Μίλαν, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

23.30 Εκπομπή "Κύπελλο Ελλάδας: Ο Τελικός" Postgame LIVE OTE sport1HD

23.30 Αμβούργο-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 33η αγωνιστική REC OTE sport3HD (07.05 16:30)

Lega Basket Serie A, Προημιτελική Φάση

Κυριακή 08.05.16

00.00 Miami Heat-Toronto Raptors, NBA Playoffs, Conference Semifinals Game 3 LIVE OTE sport4HD

09.35 Moto3, Γαλλία, Λε Μαν, Warm UP LIVE OTE sport5HD

10.05 Moto2, Γαλλία, Λε Μαν, Warm UP LIVE OTE sport5HD

10.35 MotoGP, Γαλλία, Λε Μαν, Warm UP LIVE OTE sport5HD

11.00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross Γερμανία, Αγώνας LIVE OTE sport7HD

11.45 Moto3, Γαλλία, Λε Μαν, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

12.00 Ανόβερο-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 33η αγωνιστική REC OTE sport3HD (07.05 16:30)

13.05 Moto2, Γαλλία, Λε Μαν, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

13.30 Ρόμα-Κιέβο, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

13.30 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa 31η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

14.30 MotoGP, Γαλλία, Λε Μαν, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

15.30 Τότεναμ-Σαουθάμπτον, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

16.00 Φιορεντίνα-Παλέρμο, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

16.00 Σαμπντόρια-Τζένοα, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

16.00 Κάρπι-Λάτσιο, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

16.00 Φροζινόνε-Σασουόλο, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

16.00 Αταλάντα-Ουντινέζε, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

18.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

18.00 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ, LaLiga, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

18.00 Λεβάντε-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport4HD

18.00 Λίβερπουλ-Γουότφορντ, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

18.00 Χετάφε-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

18.00 Σεβίλη-Γρανάδα, LaLiga, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

19.30 ATP Masters 1000 Μαδρίτη, Τελικός LIVE OTE sport6HD

20.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ράγιο Βαγιεκάνο, LaLiga, 37η αγωνιστική REC OTE sport2HD (08.05 18:00)

20.30 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa 31η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

21.45 Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport1HD

21.45 Τορίνο-Νάπολι, Serie A TIM, 37η αγωνιστική LIVE OTE sport7HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια, LaLiga, 37η αγωνιστική REC OTE sport2HD (08.05 18:00)

22.30 Atlanta Hawks-Cleveland Cavaliers, NBA Playoffs, Conference Semifinals Game 4 LIVE OTE sport4HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW HIGHLIGHTS» LIVE OTE sport3HD

Lega Basket Serie A, Προημιτελική Φάση

Δευτέρα 09.05.16

00.00 Θέλτα-Μάλαγα, LaLiga, 37η αγωνιστική REC OTE sport2HD (08.05 18:00)

10.00 Κρίσταλ Πάλας-Στόουκ, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική REC OTE sport1HD (07.05 17:00)

11.00 Έιμπαρ-Μπέτις, LaLiga, 37η αγωνιστική REC OTE sport2HD (08.05 18:00)

12.00 Μπόρνμουθ-Γουέστ Μπρομ, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική REC OTE sport1HD (07.05 17:00)

12.00 Φλένσμπουργκ-Γκέπινγκεν, Bundesliga Χάντμπολ 29η αγωνιστική REC OTE sport5HD (07.05 20:00)

12.00 ATP Masters 1000 Ρώμη, Κυρίως Ταμπλό LIVE OTE sport6HD

13.00 Λειψία-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 33η αγωνιστική REC OTE sport3HD (08.05 16:30)

14.00 Άστον Βίλα-Νιούκαστλ, Barclays Premier League, 37η αγωνιστική REC OTE sport1HD (07.05 17:00)

15.00 Λας Πάλμας-Μπιλμπάο, LaLiga, 37η αγωνιστική REC OTE sport2HD (08.05 18:00)

15.00 Φράιμπουργκ-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 33η αγωνιστική REC OTE sport3HD (08.05 16:30)

18.00 Κασσιόπη-Απόλλων Σμύρνης, Football League ΟΠΑΠ, 31η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

20.00 Εκπομπή «ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» LIVE OTE sport3HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE OTE sport3HD

23.00 Μόντενα-Περούτζια, SuperLega UnipolSai Volleyball, 3ος Τελικός REC OTE sport6HD (08.05 18:30)

Lega Basket Serie A, Προημιτελική Φάση

ΣΚΑΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08/05

13:30 GOAL χωρίς σύνορα



21:45 Kick Off

EΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07/05 (ΕΡΤ2)



14:00  ΕΡΤ3   ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΔΙΟΜΗΔΗΣ – ΠΑΟΚ  (Ζ)   



17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2  ("27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:"HΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ") (Ζ)

22:30 EΡΤ1 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ  ("ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ") (Μ)

Κυριακή 08/05

11:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ  ("ΒΡΑΝΔΕΜΒΟΥΡΓΟ 2016 ")

14:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ  ("ΒΡΑΝΔΕΜΒΟΥΡΓΟ 2016 ")

ΑΡΤ ΤV

Κ 16:30 bet weekend

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea