ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

27 May, 2016 - 03:54

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού των επόμενων ημερών. Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, βόλεϊ, πόλο, τένις και πολλά ακόμα ντέρμπι! Απολαύστε τα!

ΝΟVASPORTS

27-5-16

03:00 NHL Post Season, Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning (FOX Sports HD)

11:45 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 NRL, Tigers – Broncos (FOX Sports HD)

12:00 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 2)

15:30 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

17:30 Pre Game Show (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Final Four Κυπέλλου Ανδρών: ΟΣΦΠ-ΠΑΟ Ημιτελικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:45 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

20:00 Final Four Κυπέλλου Ανδρών: Εθνικός-ΝΟΒ Ημιτελικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Post Game Show (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 Ωρα για Euro (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

28-5-16

03:00 NHL Post Season, St. Louis Blues - San Jose Sharks (FOX Sports HD)

11:45 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 2)

12:30 NRL, Cowboys - Dragons (FOX Sports HD)

15:30 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:45 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

21:00 MLB Regular Season, Kansas City Royals - Chicago White Sox (FOX Sports HD)

__________________________________________________________________________________________

29-5-16

02:00 FOOTBALL: Major League Soccer New York Red Bulls - Toronto FC (Eurosport 2)

03:00 NASL, FC Edmonton - Miami FC (FOX Sports HD)

09:00 NRL, Bulldogs - Raiders (FOX Sports HD) 

11:45 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 2)

15:00 Ρυθμική Γυμναστική: Σόφια/Βουλγαρία (Novasports 7)

15:30 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

18:00 Αγώνες Αυτοκινήτων Indianapolis 500 (Novasports 4)

18:15 Super League Ελλάδα 2015-16 Play Off: ΠΑΟ-Πανιώνιος (Novasports 3)

18:30 Pre Game Show (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:45 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

19:30 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD) 

20:00 Super League Ελλάδα 2015-16 Play Off: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Post Game Show (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 MLB Regular Season, Texas Rangers - Pittsburgh Pirates (FOX Sports HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer New York City FC- Orlando City SC (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

30-5-16

03:00 MLB Regular Season, New York Mets - Los Angeles Dodgers (FOX Sports HD)

12:00 NRL, Eels - Knights (FOX Sports HD)

12:00 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 1/Eurosport 1 HD)

12:00 TENNIS: French Open in Paris (Eurosport 2)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 MLB Regular Season, New York Mets - Chicago White Sox (FOX Sports HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Ωρα για Euro (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

OTE SPORT

Παρασκευή 27.05.16

04.00 Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder, NBA Western Conference Finals, Game 5 LIVE OTE sport4HD

20.00 Εκπομπή «TOP SPIN» OTE sport6HD

20.00 Φενέρμπαχτσε-Γαλατασαράι, Turkish Basketball League, Ημιτελική Φάση 2ος Αγώνας LIVE OTE sport7HD

21.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE OTE sport1HD

21.45 Αρμάνι Μιλάνο-Βενέτσια, Lega Basket Serie A, Ημιτελικά, 5ος αγώνας LIVE OTE sport8HD 

22.00 Σειρά Ντοκιμαντέρ "ESPN 30 for 30: Of Miracles & Men" OTE sport6HD

22.30 Βαλένθια-Ουνικάχα, ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση 1ος Αγώνας LIVE OTE sport7HD

Σάββατο 28.05.16

03.30 Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers, NBA Eastern Conference Finals, Game 6 LIVE OTE sport4HD

11.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

13.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, Προημιτελικά Ανδρών LIVE OTE sport6HD

14.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, Προημιτελικά Ανδρών LIVE OTE sport6HD

14.50 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE OTE sport5HD

16.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE OTE sport6HD

16.15 Κιέλτσε-Παρί Σεν Ζερμέν, EHF Champions League Χάντμπολ, Final 4 1ος Ημιτελικός LIVE OTE sport7HD

17.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE OTE sport6HD

18.00 Εκπομπή Pregame AEK NEA KAE-Αρης ΚΑΕ LIVE OTE sport4HD

18.00 Νταρουσάφακα-Αναντολού Εφές, Turkish Basketball League, Ημιτελική Φάση 3ος Αγώνας LIVE OTE sport8HD

18.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE OTE sport6HD

19.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE OTE sport1HD

19.00 AEK NEA KAE-Αρης ΚΑΕ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, Τελικός 3ης Θέσης 4ος αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE OTE sport4HD

19.00 Κίελο-Βέσπρεμ, EHF Champions League Χάντμπολ, Final 4 2ος Ημιτελικός LIVE OTE sport7HD

19.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE OTE sport6HD

21.00 Εκπομπή Postgame AEK NEA KAE-Αρης ΚΑΕ LIVE OTE sport4HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Τελικός LIVE OTE sport1HD

21.45 Αβελίνο-Ρέτζιο Εμίλια, Lega Basket Serie A, Ημιτελικά, 6ος αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE OTE sport8HD 

Κυριακή 29.05.16

00.15 Εκπομπή «UEFA Champions League Final» LIVE OTE sport1HD

04.00 Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors, NBA Western Conference Finals, Game 6 (εάν χρειαστεί) LIVE OTE sport4HD

13.00 Εκπομπή «GRAND PRIX» LIVE OTE sport5HD

14.30 Γκραν Κανάρια-Λαμποράλ Κούτσα, ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση 2ος Αγώνας LIVE OTE sport4HD

14.45 FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO, Αγώνας LIVE OTE sport5HD

15.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE OTE sport6HD

16.00 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας LIVE OTE sport8HD

16.05 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE OTE sport6HD

16.15 EHF Champions League Χάντμπολ, Final 4 Τελικός 3ης Θέσης LIVE OTE sport7HD

17.00 Γαλατασαράι-Φενέρμπαχτσε, Turkish Basketball League, Ημιτελική Φάση 3ος Αγώνας LIVE OTE sport4HD

17.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, Τελικός Γυναικών LIVE OTE sport6HD

17.45 Λαμία-Πανελευσινιακός, Football League ΟΠΑΠ 34η αγωνιστική LIVE OTE sport2HD

17.45 Αγροτικός Αστέρας-Κασσιόπη, Football League ΟΠΑΠ 34η αγωνιστική LIVE OTE sport3HD

17.45 Καλλιθέα-Παναχαϊκή, Football League ΟΠΑΠ 34η αγωνιστική LIVE OTE sport5HD

18.15 Ράιν Νέκαρ-Ανόβερο, Bundesliga Χάντμπολ, 33η αγωνιστική LIVE OTE sport8HD

18.35 FIVB Μπιτς Βόλεϊ, Ρωσία, Μόσχα, Τελικός Ανδρών LIVE OTE sport6HD

18.45 Γερμανία-Σλοβακία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE OTE sport1HD

19.00 EHF Champions League Χάντμπολ, Final 4 Τελικός LIVE OTE sport7HD

20.30 Φουενλαμπράδα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, Προημιτελική Φάση 2ος Αγώνας LIVE OTE sport8HD

21.45 Βενέτσια-Αρμάνι Μιλάνο, Lega Basket Serie A, Ημιτελικά, 6ος αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE OTE sport7HD 

Δευτέρα 30.05.16

03.30 Cleveland Cavaliers-Toronto Raptors, NBA Eastern Conference Finals, Game 7 (εάν χρειαστεί) LIVE OTE sport4HD

20.00 Εκπομπή «ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» LIVE OTE sport3HD

21.45 Ρέτζιο Εμίλια-Αβελίνο, Lega Basket Serie A, Ημιτελικά, 7ος αγώνας (εάν χρειαστεί) LIVE OTE sport8HD 

Turkish Basketball League, Ημιτελική Φάση 4ος Αγώνας (εάν χρειαστεί)

Τρίτη 31.05.16

04.00 Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder, NBA Western Conference Finals, Game 7 (εάν χρειαστεί) LIVE OTE sport4HD

EΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/05 (ΕΡΤ2)

17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2  ("27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:"ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΚΥΜΗ") (Ζ)

21:00 CHAMPIONS EΡT - PRE GAME     Ζωντανή μετάδοση

21:45 CHAMPIONS LEAGUE   ("ΤΕΛΙΚΟΣ : «ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ» ") Ζωντανή μετάδοση

23:45 CHAMPIONS EΡT - POST GAME     

23:00 ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE  ("ΓΙΟΥΤΖΙΝ 2016") Ζωντανή μετάδοση

01:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΒΕΡΝΗ 2016  ("ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ")

Κυριακή  29/05

ΕΡΤ1

22:00 Αθλητική Κυριακή

ΕΡΤ2

14:00 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΟΝΑΚΟ   ("ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ") Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

15:00 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΟΝΑΚΟ  ("ΑΓΩΝΑΣ ")

ΕΡΤ1

11:30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΒΕΡΝΗ 2016    ("ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ ") Ζωντανή μετάδοση

13:00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΒΕΡΝΗ 2016    ("ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΡΓΑΝΩΝ ")

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/5

12:00 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΎΝΟΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/5

13:30 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

21:45 KICK OFF

ΑΡΤ ΤV

Σ-Κ

16:30 bet weekend

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea