ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

3 March, 2017 - 04:10

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

03/03

02:00 NHL, Boston Bruins - NY Rangers (FOX Sports HD) 

10:30 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)

10:45 NRL, Storm - Bulldogs (FOX Sports HD) 

11:45 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)

15:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

19:15 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αναντόλου Εφές (Novasports1HD)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: 19η Αγωνιστική (Novasports2HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:15 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports4HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)

22:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Μορεϊρένσε-Μποαβίστα (Novasports1HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

04/03

04:00 ALPINE SKIING: World Cup in Jeongseon, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:30 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)

11:30 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 NRL, Roosters - Titans (FOX Sports HD) 

13:15 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)

14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 CYCLING: Strade Bianche , Italy (Eurosport2)

15:00 Super League: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)

16:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)

17:00 SKI JUMPING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Super League: Παναιτωλικός-Λεβαδειακός (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Νανσί (Novasports3HD)

19:00 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NCAA, College Basketball, Georgetown Hoyas - Villanova Wildcats (FOX Sports HD) 

19:30 Super League: Παναθηναϊκός-Βέροια (Novasports2HD)

20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Νασιονάλ Μαδέιρα (Novasports3HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Νις (Novasports1HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)

21:30 NCAA College Basketball, Marquette Golden Eagles - Creighton Bluejays (FOX Sports HD) 

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Φιρένσε-Μπενφίκα (Novasports3HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Los Angeles Galaxy - FC Dallas (Eurosport1/Eurosport1HD)

05/03

02:00 NHL, New York Rangers - Montreal Canadiens (FOX Sports HD) 

04:00 ALPINE SKIING: World Cup in Jeongseon, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:15 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)

11:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)

12:30 BIATHLON: World Cup in Pyeong Chang, South Korea (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Kranjska Gora, Slovenia (Eurosport2)

14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Championship in Lahti, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)

15:00 Super League: Ατρόμητος-Ηρακλής (Novasports2HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

16:00 Μπάσκετ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports5HD)

16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport2)

17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods-Άρης (Novasports3HD)

17:15 Super League: Ξάνθη-Πλατανιάς (Novasports2HD)

17:15 Super League: Αστέρας Τρίπολης-ΑΟΚ (Novasports4HD)

18:00 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Super League: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:00 SNOOKER: Gibraltar Open in Gibralta, Gibraltar (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ναντ (Novasports2HD)

22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Γκιμαράες (Novasports3HD)

24:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Orlando City SC - New York City FC (Eurosport1/Eurosport1HD)

06/03

11:30 World Baseball Classic, South Korea - Israel (FOX Sports HD)

16:30 CYCLING: Paris-Nice, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

19:30 Super League: Πανιώνιος-ΑΕΚ (Novasports1HD)

21:00 SNOOKER: THE PLAYERS Championship in Llandudno, Wales (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Ρίο Αβε (Novasports2HD)

ΟΤΕSPORTS

Παρασκευή 03.03.17

00.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

02.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

03.00 Chicago Bulls-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 ATP 500 Ντουμπάι, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Ντουμπάι, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ντινάμο Δρέσδης-Καϊζερσλάουτερν, Bundesliga 2, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 MotoGP Classics: 1996 Imola, Imola City COSMOTE SPORT5HD

21.30 Άουγκσμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 04.03.17

02.00 ATP 500 Ακαπούλκο, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

04.30 New Orleans Pelicans-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 

14.00 Λεγανές-Γρανάδα, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Καρλσρούη-Ανόβερο, Bundesliga 2, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπόρνμουθ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Ρόμα-Νάπολι, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Κολονία-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Ίνγκολσταντ, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 ATP 500 Ντουμπάι, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Σαμπντόρια-Πεσκάρα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Λίβερπουλ-Άρσεναλ, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Λέστερ-Χαλ, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (04.03 17:00)

21.30 Στόουκ-Μίντλεσμπρο, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (04.03 17:00)

21.45 Μίλαν-Κιέβο, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Θέλτα, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γουέστ Μπρομ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (04.03 17:00)

23.30 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (04.03 17:00)

Κυριακή 05.03.17

01.00 Philadelphia 76ers-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.15 Duke-North Carolina, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.30 Chicago Bulls-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 ATP 500 Ακαπούλκο, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.00 Βέρντερ Βρέμης-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 23η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (04.03 16:30)

11.00 Σουόνσι-Μπέρνλι, Premier League, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (04.03 17:00)

13.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Κάπο ντ’ Ορλάντο-Μπρέσια, Lega Basket Serie A, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Αταλάντα-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Μπιλμπάο-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Τότεναμ-Έβερτον, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Ουντινέζε-Γιουβέντους, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Κάλιαρι-Ίντερ, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Τορίνο-Παλέρμο, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Έμπολι-Τζένοα, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ολυμπιακός-Λαύριο DHI, Stoiximan.gr Basket League, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Σάντερλαντ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Αμβούργο-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Λας Πάλμας-Οσασούνα, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπασκόνια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Atlanta Hawks-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.45 Κίελο-Μπαρτσελόνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.15 NASCAR Cup Series, Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μπολόνια-Λάτσιο, Serie A TIM, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπιλμπάο-Μάλαγα, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 New York Knicks-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 06.03.17

13.00 Κροτόνε-Σασουόλο, Serie A TIM, 27η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (05.03 16:00)

19.30 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, Spor Toto Basketball Super League, 20η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD

21.15 Μπράουνσβαϊγκ-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Αλαβές-Σεβίλη, LaLiga Santander, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Καντού-Ρέτζιο Εμίλια, Lega Basket Serie A, 21η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Τσέλσι, Premier League, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE

EΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/03



10:30 EΡΤ2 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia


19:00 ΕΡΤ2 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia 

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03


ΕΡΤ2

10:30 ΕΡΤ2 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)

19:00 ΕΡΤ2 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)

ΕΡΤ3

15:00 Απόλλων Σμύρνης-Σπάρτη Football League (Z)


17:00 EΡΤ3 Παναξιακός-Μαρκόπουλο Α' Ημιτελικός  Final-4 κυπέλλου βόλεϊ Γυναικών (Ζ)

19:30 EΡΤ3 ΠΑΟ-Ολυμπιακός Β' Ημιτελικός  Final-4 κυπέλλου βόλεϊ Γυναικών (Ζ)

KYΡΙΑΚΗ 05/03



10:30 ΕΡΤ2 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)

15:00 ΕΡΤ3 Aιγινιακός-Άρης Football League (Z)



18:00 EΡΤ3 Τελικός Final-4 κυπέλλου βόλεϊ Γυναικών (Ζ)

18:30 ΕΡΤ2 ATHLETICS: Indoor European Championships in Belgrade, Serbia (Eurosport2)



21:30 ΕΡΤ 1 Αθλητική Κυριακή

ΣΚΑΙ



ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03

12:00 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ



ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03



13:30 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

00:00 Κick Off

ΑΡΤ ΤV



ΣΑΒΒΑΤΟ 05/03

14:00 Jumb Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea