ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

17 March, 2017 - 03:18

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

17/03

01:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Nashville Predators (FOX Sports HD)

04:00 World Baseball Classic (FOX Sports HD)

11:55 FIGURE SKATING: Four Continents Championships in Gangneung City, South Korea (Eurosport2)

13:00 FOOTBALL: UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 FOOTBALL: UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 BASKETBALL: Eurocup Hapoel Jerusalem – Valencia (Eurosport2)

14:30 BIATHLON: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 BIATHLON: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 SKI JUMPING: World Cup in Vikersund, Norway (Eurosport2)

18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)

18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ζαλγκίρις (Novasports2HD)

18:45 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)

20:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Québec, Canadar (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasports3HD)

21:45 BASKETBALL: Eurocup Malaga – Krasnodar (Eurosport2)

22:00 Eυρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ (Novasports4HD)

22:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Mallorca, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Μποαβίστα (Novasports1HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

18/03

04:00 World Baseball Classic (FOX Sports HD)

08:30 Ski Classics 2016-2017, 10, Birkebeinerrennet (FOX Sports HD)

10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 BIATHLON: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League: Βέροια-ΑΟΚ (Novasports3HD)

15:15 CYCLING: Milan-Sanremo, Italy (Eurosport2)

15:45 BIATHLON: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports2HD)

16:45 SKI JUMPING: World Cup in Vikersund, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Κολοσσός H Hotels-Αρης (Novasports4HD)

17:15 Super League: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Νις (Novasports3HD)

18:00 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport2)

18:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Québec, Canada (Eurosport2)

19:30 Super League: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2HD)

19:30 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Νασιονάλ Μαδέιρα (Novasports4HD)

20:15 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μονπελιέ (Novasports1HD)

21:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods-Λαύριο DHI (Novasports3HD)

21:00 FREESTYLE SKIING: World Championship in Sierra Nevada, Spain (Eurosport2)

21:30 World Baseball Classic (FOX Sports HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Π.Φερέιρα-Μπενφίκα (Novasports4HD)

19/03

04:00 World Baseball Classic (FOX Sports HD)

09:30 NRL, Dragons - Sharks (FOX Sports HD)

11:25 BIATHLON: World Championship in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 BIATHLON: World Cup in Oslo, Norway (Eurpsport1/Eurosport1HD)

13:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany (Eurosport2)

14:15 BIATHLON: World Cup in Oslo, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD)

15:00 SKI JUMPING: World Cup in Vikersund, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

16:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Schonach, Germany (Eurosport2)

17:00 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Super League: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)

17:15 Super League: Ξάνθη-Λεβαδειακός (Novasports3HD)

17:45 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 CYCLING: Portugal (Eurosport2)

18:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Québec, Canada (Eurosport2)

19:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - Florida Panthers (FOX Sports HD)

19:15 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Super League: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Σετούμπαλ (Novasports2HD)

20:15 ALPINE SKIING: World Cup in Aspen, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MOTOCROSS: World Championship , Argentina (Eurosport2)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports2HD)

22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Ρίο Αβε (Novasports3HD)

23:00 NHL Regular Season, Winnipeg Jets - Minnesota Wild (FOX Sports HD)

20/03

01:15 FOOTBALL: Major League Soccer Seattle Sounders FC - New York Red Bulls (Eurosport2)

13:00 CURLING: World Women's Championship in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 CYCLING: Tour of Catalunya (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

19:30 Super League: Πλατανιάς-Ηρακλής (Novasports1HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

ΟΤΕSPORTS

Παρασκευή 17.03.17

00.05 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

01.00 Cleveland Cavaliers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.30 Εκπομπή Preshow Κλήρωσης Προημιτελικών UEFA Champions League LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 Κλήρωση Προημιτελικών UEFA Champions League LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.30 Εκπομπή & Preshow Κλήρωσης Προημιτελικών UEFA Europa League LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Κλήρωση Προημιτελικών UEFA Europa League LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Εκπομπή Postshow Κλήρωσης Προημιτελικών UEFA Europa League LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Iona-Oregon, NCAA Basketball, 1ος Γύρος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Ντόρτμουντ-Ίνγκολσταντ, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Λας Πάλμας-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.45 World Series of Poker 2016 Highlights Part 1 COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 18.03.17

01.30 Detroit Pistons-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Έιμπαρ-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Ανόβερο, Bundesliga 2, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Γουέστ Μπρομ-Άρσεναλ, Premier League, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Λειψία, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Κολονία-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Στόουκ-Τσέλσι, Premier League, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Τορίνο-Ίντερ, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μπόρνμουθ-Σουόνσι, Premier League, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αμβούργο, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Γουέστ Χαμ-Λέστερ, Premier League, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (18.03 17:00)

21.30 Σάντερλαντ-Μπέρνλι, Premier League, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (18.03 17:00)

21.45 Μίλαν-Τζένοα, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπέτις-Οσασούνα, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Κρίσταλ Πάλας-Γουότφορντ, Premier League, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (18.03 17:00)

23.30 Έβερτον-Χαλ, Premier League, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (18.03 17:00)

Κυριακή 19.03.17

00.00 Atlanta Hawks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.30 Los Angeles Clippers-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 Λεγανές-Μάλαγα, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Πέζαρο-Ρέτζιο Εμίλια, Lega Basket Serie A, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Έμπολι-Νάπολι, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Μπανταλόνα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Μίντλεσμπρο-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Καρλσρούη-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.00 Εκπομπή “GRAND PRIX PRE SEASON” COSMOTE SPORT5HD

16.00 Σαμπντόρια-Γιουβέντους, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Κάλιαρι-Λάτσιο, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Κροτόνε-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.15 Τότεναμ-Σαουθάμπτον, Premier League, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μάιντς-Σάλκε, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλη, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Ολυμπιακός-Τρίκαλα BC Aries, Stoiximan.gr Basket League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Premier League, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ουντινέζε-Παλέρμο, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Θέλτα, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Τενερίφη-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 NASCAR Cup Series, Phoenix Camping World 500 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ρόμα-Σασουόλο, Serie A TIM, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Βαρέζε-Μπρέσια, Lega Basket Serie A, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open, Indian Wells, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Detroit Pistons-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Μπολόνια-Κιέβο, Serie A TIM, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (19.03 16:00)

Δευτέρα 20.03.17

13.00 Αταλάντα-Πεσκάρα, Serie A TIM, 29η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (19.03 16:00)

15.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Γρανάδα, LaLiga Santander, 28η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (19.03 19:30)

19.00 Μπεσίκτας-Γαλατάσαραϊ, Spor Toto Basketball Super League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD

21.15 Ουνιόν Βερολίνου-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

EΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03

ΕΡΤ3

15:00 Απόλλων Σμύρνης-Αναγ. Καρδίτσας  Football League (Z)

KYΡΙΑΚΗ 19/03

15:00 ΕΡΤ3 Kαλλονή-Άρης Football League (Z)

21:30 ΕΡΤ 1 Αθλητική Κυριακή

ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03

12:00 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03

13:30 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

00:00 Κick Off

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03

14:00 Jumb Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea