ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

24 March, 2017 - 03:34

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

24/03

01:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Columbus Blue Jackets (FOX Sports HD)

11:00 NRL, Raiders - Broncos (FOX Sports HD)

15:45 SKI JUMPING: World Cup in Planica, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 CYCLING: E3 Harelbeke (Eurosport2)

17:00 Κύπελλο Μπάσκετ Γυναικών: Α’ Ημιτελικός Πρωτέας Βούλας-Ολυμπιακός (Novasports3HD)

17:45 CYCLING: Tour of Catalunya (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-ΤΣΣΚΑ (Novasports1HD)

19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Γαλατασαράι (Novasports4HD)

20:00 Κύπελλο Μπάσκετ Γυναικών: B’ Ημιτελικός Νίκη Λευκάδας-Πανιώνιος (Novasports3HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)

23:00 Super Euroleague (Νovasports2HD)

25/03

01:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - New York Islanders (FOX Sports HD)

09:30 Ski Classics 2016-2017, 11, Arefjallsloppet (FOX Sports HD)

10:45 SKI JUMPING: World Cup in Planica, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Veysonnaz, Switzerland (Eurosport2)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1HD)

16:30 CYCLING: Tour of Catalunya (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 STOIXIMAN.GR Basket League: ΠΑΟΚ-Προμηθέας Πατρών (Novasports1HD)

20:00 NHL Regular Season, Columbus Blue Jackets - Philadelphia Flyers (FOX Sports HD)

20:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 FOOTBALL: Major League Soccer New York Red Bulls - Real Salt Lake (Eurosport1/Eurosport1HD)

26/03

08:00 NRL, Storm - Tigers (FOX Sports HD)

10:30 NRL Warriors - Dragons (FOX Sports HD)

10:30 CURLING: World Women's Championship in Beijing, China (Eurosport2)

10:45 SKI JUMPING: World Cup in Planica, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Veysonnaz, Switzerland (Eurosport2)

13:30 CYCLING: Tour of Catalunya (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Κύπελλο Μπάσκετ Γυναικών: Μικρός Τελικός (Novasports3HD)

15:00 CYCLING: Gent-Wevelgem, Belgium (Eurosport2)

15:30 CYCLING: Gent-Wevelgem, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Κύπελλο Μπάσκετ Γυναικών: Τελικός (Novasports3HD)

17:30 Παίζουμε Ελλάδα: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1HD)

19:30 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers (FOX Sports HD)

24:00 NHL Regular Season, New Jersey Devils - Dallas Stars (FOX Sports HD) 

27/03

09:30 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Ρέθυμνο Cretan Kings-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

ΟΤΕSPORTS

Παρασκευή 24.03.17

02.30 San Antonio Spurs-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.55 MotoGP Grand Prix of Qatar, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.55 Moto3 Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 Ρωσία-Ακτή Ελεφαντοστού, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT3HD

18.50 Moto2 Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Τουρκία-Φινλανδία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 9ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Γεωργία-Σερβία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 4ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.50 MotoGP Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ιταλία-Αλβανία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 7ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ισπανία-Ισραήλ, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 7ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ιρλανδία-Ουαλία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 4ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Κροατία-Ουκρανία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 9ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Αυστρία-Μολδαβία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 4ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers” LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.45 World Series of Poker 2016 Highlights Part 2 COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 25.03.17

01.00 Charlotte Hornets-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.55 Moto3 Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.50 Moto2 Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.50 MotoGP Grand Prix of Qatar, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Κύπρος-Εσθονία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 8ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Βοσνία-Γιβραλτάρ, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 8ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Σουηδία-Λευκορωσία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 1ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ελβετία-Λετονία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 2ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.50 MotoGP Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.45 Εκπομπή “European Qualifiers” Pregame Βέλγιο-Ελλάδα LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Los Angeles Clippers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Βέλγιο-Ελλάδα, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 8ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βουλγαρία-Ολλανδία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 1ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Πορτογαλία-Ουγγαρία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 2ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Λουξεμβούργο-Γαλλία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 1ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ναντ-Παρί Σεν Ζερμέν, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση των 16, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Κυριακή 26.03.17

01.30 Cleveland Cavaliers-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

06.00 Εκπομπή “GRAND PRIX” LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.45 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Καζέρτα-Βενέτσια, Lega Basket Serie A, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 

13.30 Μπαρτσελόνα-Ανδόρα, ACB Liga Endesa, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30 Περούτζια-Τρεντίνο, SuperLega UnipolSai Volleyball, Ημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT6HD (25.03 19:00) 

15.45 Moto3 Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.20 Moto2 Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.55 MotoGP Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.45 Moto3 Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 Εκπομπή “Pregame ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods” LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Αγγλία-Λιθουανία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 6ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Γερμανία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 3ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Σαν Μαρίνο-Τσεχία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 3ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods, Stoiximan.gr Basket League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Αρμενία-Καζακστάν, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 5ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.05 Moto2 Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 Charlotte Hornets-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 MotoGP Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Εκπομπή “Postgame ΑΕΚ-Παναθηναϊκός Superfoods” LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Μαυροβούνιο-Πολωνία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 5ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βόρειος Ιρλανδία-Νορβηγία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 3ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σκωτία-Σλοβενία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 6ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ρουμανία-Δανία, FIFA World Cup 2018 European Qualifiers, 5ος Όμιλος, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Houston Rockets-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 NASCAR Cup Series, Auto Club 400 LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 27.03.17

04.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Νταρουσάφακα-Ούσακ, Spor Toto Basketball Super League, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ρέτζιο Εμίλια-Μπρέσια, Lega Basket Serie A, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 

EΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/03

15:00 ΕΡΤ3 Λαμία-Παναιγιάλειος  Football League (Z)

KYΡΙΑΚΗ 26/03

15:00 ΕΡΤ3 Tρίκαλα-Άρης Football League (Z)

ΣΚΑΙ



ΣΑΒΒΑΤΟ 25/03

12:00 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

21:00 Στον δρόμο για το Μουντιάλ

21.45 Βέλγιο-Ελλάδα Προκριματικά Mundial

23:30 Στον δρόμο για το Μουντιάλ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03

13:30 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/03

14:00 Jumb Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea