ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

31 March, 2017 - 04:45

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

31/03

09:00 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 NRL, Rabbitohs – Cowboys (FOX Sports HD)

13:00 FIGURE SKATING: World Championship in Helsinki, Finland (Eurosport2)

14:30 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:30 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 FIGURE SKATING: World Championship in Helsinki, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Μπασκόνια (Novasports3HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Νασιονάλ Μαδέιρα-Γκιμαράες (Novasports1HD)

23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)

01/04

02:00 NHL Regular Season, New York Rangers - Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD) 

09:00 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 Ski Classics 2016-2017, 12, Reistadlopet (FOX Sports HD)

12:00 FIGURE SKATING: World Championship in Helsinki, Finland (Eurosport2)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Aragon, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Ξάνθη (Novasports3HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)

17:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Άρης – Απόλλων Πάτρας Carna (Νοvasports4ΗD)

17:15 Super League: Λεβαδειακός-Βέροια (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ντιζόν (Novasports3HD)

18:00 FIGURE SKATING: World Championship in Helsinki, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Super League: Ολυμπιακός-Πλατανιάς (Novasports2HD)

20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Μποαβίστα-Ρίο Αβε (Novasports1HD)

21:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

21:00 NHL Regular Season, Nashville Predators - Minnesota Wild (FOX Sports HD) 

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

02/04

02:00 NHL Regular Season, Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens (FOX Sports HD) 

09:00 NRL, Dragons - Tigers (FOX Sports HD) 

09:00 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 SUPERSPORT: World Championship in Aragon, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 WEIGHTLIFTING: European Championship in Split, Croatia (Eurosport2)

13:30 CAR RACING: Blancpain Sprint Series in Misano, San Marino (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 SNOOKER: China Open in Beijing, China (Eurosport2)

14:45 CYCLING: Tour of Flanders, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Super League: Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports2HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

17:15 Super League: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)

17:15 Super League: ΑΟΚ-Ηρακλής (Novasports3HD)

17:15 Super League: Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports4HD)

18:00 WEIGHTLIFTING: European Championship in Split, Croatia (Eurosport2)

19:30 Super League: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

20:00 MLB Regular Season, Tampa Bay Rays - New York Yankees (FOX Sports HD) 

20:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Σπόρτινγκ (Novasports2HD)

21:00 WEIGHTLIFTING: European Championship in Split, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μπορντό (Novasports2HD)

22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Μπράγκα-Μαρίτιμο (Novasports3HD)

23:00 MLB Regular Season, Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants (FOX Sports HD) 

24:00 MOTOCROSS: World Championship in Leon, Mexico (Eurosport2)

03/04

16:30 CYCLING: Tour of the Basque Country (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:15 WEIGHTLIFTING: European Championship in Split, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods – Tρίκαλα BC Aries (Νοvasports2ΗD)

20:00 MLB Regular Season, Washington Nationals - Miami Marlins (FOX SportsHD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:00 Volley League Πάμε Στοίχημα : Play offs (Νοvasports3ΗD)

21:00 WEIGHTLIFTING: European Championship in Split, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΟΤΕSPORTS

Παρασκευή 31.03.17

02.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 Chicago Bulls-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Νυρεμβέργη-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Εσπανιόλ-Μπέτις, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.45 World Series of Poker 2016 Highlights Part 3 COSMOTE SPORT2HD

Απρίλιος

Σάββατο 01.04.17

02.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

05.30 Golden State Warriors-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Βιγιαρεάλ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ανόβερο-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Λίβερπουλ-Έβερτον, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Σάλκε-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Λειψία-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Αμβούργο-Κολονία, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Οσασούνα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Σασουόλο-Λάτσιο, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Σαουθάμπτον-Μπόρνμουθ, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεγανές, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 WTA Miami Open presented by ITAU, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (01.04 17:00)

21.30 Λέστερ-Στόουκ, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (01.04 17:00)

21.45 Ρόμα-Έμπολι, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μάλαγα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Χαλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (01.04 17:00)

23.30 Μπέρνλι-Τότεναμ, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (01.04 17:00)

Κυριακή 02.04.17

00.00 Chicago Bulls-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 

00.30 Formula E Μεξικό, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

01.05 South Carolina-Gonzaga, NCAA Basketball Final 4, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

03.00 Minnesota Timberwolves-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.45 Oregon-North Carolina, NCAA Basketball Final 4, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.00 Γουότφορντ-Σάντερλαντ, Premier League, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (01.04 17:00)

13.00 Σεβίλη-Σπόρτινγκ Χιχόν, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Πέζαρο-Κρεμόνα, Lega Basket Serie A, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD 

13.30 Τορίνο-Ουντινέζε, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Μπιλμπάο-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Στουτγκάρδη-Ντινάμο Δρέσδης, Bundesliga 2, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

15.30 Σουόνσι-Μίντλεσμπρο, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Εκπομπή Pregame Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, Stoiximan.gr Basket League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Φιορεντίνα-Μπολόνια, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Πεσκάρα-Μίλαν, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Τζένοα-Αταλάντα, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Παλέρμο-Κάλιαρι, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Ίνγκολσταντ-Μάιντς, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, Stoiximan.gr Basket League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Αλαβές, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας 2017, 1ος Αγώνας - Μέγαρα REC COSMOTE SPORT5HD (02.04 12:00)

18.30 Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Εκπομπή Postgame Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, Stoiximan.gr Basket League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Βαλένθια-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 27η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 New York Knicks-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by ITAU, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 NASCAR Cup Series, Martinsville STP 500 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Νάπολι-Γιουβέντους, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Γρανάδα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 San Antonio Spurs-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.45 Κιέβο-Κροτόνε, Serie A TIM, 30η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (02.04 16:00)

Δευτέρα 03.04.17

18.00 Ούσακ-Γαλατάσαραϊ, Spor Toto Basketball Super League, 24η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD

21.45 Θέλτα-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ίντερ-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βενέτσια-Αβελίνο, Lega Basket Serie A, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

EΡΤ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04

15:00 ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός-Απόλλων Σμ.  Football League (Z)

KYΡΙΑΚΗ 02/04

15:00 ΕΡΤ3 Χανιά-Άρης Football League (Z)

ΣΚΑΙ



ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04

12:00 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04




13:30 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

00:00 Kick Off

ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea