ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

5 May, 2017 - 03:31

Categories: 

Πανδαισία μεταδόσεων!

Απ' όλα έχει ο μπαξές στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

05/05

01:15 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)

03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)

11:45 FOOTBALL: European Women's Under-17 Championship, Czech Republic – Spain (Eurosport2)

12:30 Τουρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 TEB BNP Paribas Ιstanbul Open 5η μέρα (Novasports4HD)

14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport2)

18:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Γυναικών 2ος Τελικός ΝΟΒ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 2ος Τελικός ΝΟΒ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

20:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD) 

21:00 MLB Regular Season, Chicago Cubs - New York Yankees (FOX Sports HD) 

21:45  Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 36η αγωνιστική Σεντ Ετιέν – Μπορντό (Novasports2HD)

21:00 MLB, Chicago Cubs - New York Yankees (FOX Sports HD) 

22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Μορεϊρένσε – Μπράγκα (Novasports1HD)

06/05

03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)

12:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, France - Faroe Islands (Eurosport2)

14:00 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Croatia – Turkey (Eurosport2)

17:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport2)

17:00 Τουρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 Κωνσταντινούπολη Open Hμιτελικοί (Novasports4HD)

20:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών 3ος τελικός (Novasports3HD)

18:00 STOIXIMAN.GR Basket League Play Offs Θέσεις 3-6 3ος αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports2HD)

18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Spain – Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:15 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Π.Φερέϊρα - Φεϊρένσε (Novasports1HD)

20:30 CAR RACING: World Endurance Championships in Spa-Francorchamps, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 36η αγωνιστική Νανσί – Μονακό (Novasports2HD)

21:00 MLB, Minnesota Twins - Boston Red Sox (FOX Sports HD) 

21:45 EQUESTRIANISM: Grand Prix, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)

22:30 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Μαρίτιμο - Πόρτο (Νοvasports1HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer, Seattle Sounders FC - Toronto FC (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:15 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)

07/05

03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)

12:45 FOOTBALL: UEFA European Under-17 Championship, Germany – Serbia (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Σπόρτινγκ – Μπελενένσες  (Novasports1HD)

14:45 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 CYCLING: Tour of Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 Block in (εάν χρειαστεί) (Νοvasports3HD)

17:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 5ος Τελικός (εάν χρειαστεί) Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Novasports3HD)

17:00 MOTOCROSS: World Championship in Kegums, Latvia (Eurosport2)

17:00 Τουρνουά Τένις ΑΤP World Tour 250 TEB BNP Paribas Ιstanbul Open Tελικός (Novasports4HD)

18:00 TENNIS: ATP Tournament in Estoril, Portugal (Eurosport2)

18:15 CYCLING: Giro Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Tampa Bay Rays - Toronto Blue Jays (FOX Sports HD)

20.30 Φιέστα Ολυμπιακού (Novasports3HD)

21:45 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 36η αγωνιστική Μαρσέιγ – Νις  (Novasports1HD)

22:15 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Ρίο Αβε – Μπενφίκα (Νοvasports2HD)

23:00 MLB, Oakland Athletics - Detroit Tigers (FOX Sports HD) 

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:15 BEACH SOCCER: World Cup, Bahamas (Eurosport2)

08/05


03:00 NHL Playoff Game (FOX Sports HD)

14:45 FOOTBALL: European Women's Under-17 Championship, Czech Republic – Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών ΟΣΦΠ-ΝΟΒ 3ος τελικός (Novasports3HD)

20:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

20:00 Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών ΟΣΦΠ-ΝΟΒ 3ος τελικός (Novasports3HD)

22:00 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 32η αγωνιστική Eστορίλ – Ντεπορτίβο Τσάβες (Novasports2HD)

 

ΟΤΕSPORTS

Παρασκευή 05.05.17

00.05 Εκπομπή "UEFA Europa League Show" LIVE COSMOTE SPORT1HD

03.00 Washington Wizards- Boston Celtics, NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.05 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.45 Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας: Η Συνέντευξη Τύπου των Φιναλίστ LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Καϊζερσλάουτερν-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Εκπομπή “ΩΡΑ ΤΕΛΙΚΟΥ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Κολονία-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Τότεναμ, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Σεβίλη-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 06.05.17

04.30 Houston Rockets- San Antonio Spurs, NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Λας Πάλμας, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.00 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Βίρτσμπουργκερ Κίκερς, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.25 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.05 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντάρμσταντ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Ίνγκολσταντ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Εκπομπή “ΩΡΑ ΤΕΛΙΚΟΥ” Pregame LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 Χαλ-Σάντερλαντ, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Νάπολι-Κάλιαρι, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας, Spor Toto Basketball Super League, 29η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Χέρτα Βερολίνου-Λειψία, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Σουόνσι-Έβερτον, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ, Τελικός Κυπέλλου Ελλάδας LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Λέστερ-Γουότφορντ, Premier League, 36η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (06.05 17:00)

21.45 Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γιουβέντους-Τορίνο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπόρνμουθ-Στόουκ, Premier League, 36η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (06.05 17:00)

23.00 Εκπομπή “ΩΡΑ ΤΕΛΙΚΟΥ” Postgame LIVE COSMOTE SPORT1HD

Κυριακή 07.05.17

03.30 Utah Jazz- Golden State Warriors, NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.35 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.00 Μπέρνλι-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 36η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.05 17:00)

11.45 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Αλαβές-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Ουντινέζε-Αταλάντα, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Ανδόρρα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Στουτγκάρδη-Άουε, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.30 Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Λάτσιο-Σαμπντόρια, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Τζένοα-Ίντερ, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σασουόλο-Φιορεντίνα, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Έμπολι-Μπολόνια, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Αμβούργο-Μάιντς, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Βαλένθια-Οσασούνα, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Άρσεναλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Φράιμπουργκ-Σάλκε, Bundesliga, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπασκόνια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 NASCAR Cup Series, Talladega Geico 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Τσιβιτανόβα-Τρεντίνο, SuperLega UnipolSai Βόλεϊ, 3ος Τελικός REC COSMOTE SPORT6HD (07.05 17:30)

21.45 Μίλαν-Ρόμα, Serie A TIM, 35η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Μάλαγα-Θέλτα, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Πιστόια-Μπρέσια, Lega Basket Serie A, 30η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers, NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Πεσκάρα-Κροτόνε, Serie A TIM, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (07.05 16:00)

Δευτέρα 08.05.17

12.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Κιέβο-Παλέρμο, Serie A TIM, 35η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (07.05 16:00)

21.15 Μπράουνσβαϊγκ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 32η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Λεγανές-Μπέτις, LaLiga Santander, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Τσέλσι-Μίντλεσμπρο, Premier League, 36η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

EΡΤ



ΣΑΒΒΑΤΟ 06/05



17:00 ΕΡΤ3 Λαμία-OΦΗ-Απόλλων Σμ.  Football League (Z)

KYΡΙΑΚΗ 07/05

17:00 ΕΡΤ3 Άρης-Αχαρναικός  Football League (Z)



ΣΚΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/05

12:00 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/05



13:30 ΓΚΟΛ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ




ΑΡΤ ΤV

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/05



16:00 bet weekend (και Κυριακή)

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea