ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).

22 February, 2020 - 23:59

Categories: 

Σπουδαία νίκη του Αερωπού στο Άργος

Handball Premier (17η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)

 

 

 

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020

Handball Premier (17η αγωνιστική)

Διομήδης Άργους- Αερωπός Έδεσσας 25-28

ΠΑΟΚ- Φίλιππος Βέροιας 36-25

ΑΕΚ- Ιωνικός ΝΦ 30-18

 

Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)

Μ. Αλέξανδρος- Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος 21-37

Βέροια 2017- ΑΕΣΧ Πυλαίας 29-21

ΑΟΑΟΔΚ- ΠΑΟΚ Mateco 18-44

 

A2 Ανδρών (14η αγωνιστική)

ΧΑΝΘ – Ελπίδες Αμυνταίου 44-17

Ο.Φ.Νέας Ιωνίας – Πανιώνιος 28-23

Σαλαμίνα HC – Ηλυσιακός 32-31

Φοίβος Eurolamp – ΓΑΣ Κιλκίς 35-29

Πανελλήνιος ΓΣ – Ακαδημία Πάτρας 24-15

Αθηναϊκός Βύρωνα – ΕΣΝ Βριλησσίων 21-28

 

 

Β' Ανδρών

Άρης Θεσ/νίκης – Ασπίδα Ξάνθης 24-17

Πανσερραϊκός – Απόλλων Σταυρούπολης 32-31

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – Παπασιδέρης 34-31

Ολυμπιακός Κερατσινίου – Πολυνίκης Ναυπλίου 22-27

Προσοτσάνη – ΓΕ Δράμας 40-27

Πόντιοι Κιλκίς – Μακεδών Θεσ/νίκης 47-25

 

Α2 Γυναικών

Πανιώνιος – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα

 

 

 

 

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020

Handball Premier (17η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 11:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤSPORTS)

(Πατιός- Τσιάνας, Μιχαηλίδης)

Νικαίας 16:00, Άρης Νικαίας- ΑΣΕ Δούκα

(Τζαφερόπουλος- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)

Κέρκυρας 19:00, Φαίακας Κέρκυρας- Bianco Monte Δράμα

(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Αγγελίδης)

 

Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)

Προσοτσάνης 16:00, AO Προσοτσάνης- Πανόραμα Honda

(Ουζούνης- Παρασκευούδης, Σαμαράς)

 

Α2 Ανδρών (14η αγωνιστική)

 

Αλεξ/πολης ΔΚΓ 17.30, Κύκλωπες Αλεξ/πολης – Ζαφειράκης Νάουσας

(Σαπανίδης-Ηλιάδης)

 

Β' Ανδρών

ΔΚΓ Μετς 14.30, Πήγασος Κυψέλης – Σεριφάτο Αιγίου

(Καρυδάκης-Δρακόπουλος)

Βόλου 15.00, Αγριά Βόλου – ΑΟ Ιωαννίνων

(Δελόγλου-Θεοδοσίου)

Πολιτείας 17.30, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων - ΑΟ Πολιτείας

(Γερουλάνος Α.-Γερουλάνος Κ.)

 

Α2 Γυναικών

Κέρκυρας 15.30, Φαίακας Κέρκυρας – ΑΟΑ Καστοριάς

(Συρεπίσιος-Μερτινιάν)

ΔΓ Βύρωνα 17.00, Αθηναϊκός Βύρωνα – Σεριφάτο Αιγίου

(Κινατζίδης-Γερουλάνος Α.)

ΔΑΚ Αμυνταίου 18.00, Φιλώτας Φλώρινας – Ελπίδες Αμυνταίου

(Πήτας-Τοκατλίδης)

olymbic idea