ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
palaiologos

15 December, 2019 - 18:36

Categories: 

Τα αποτελέσματα όλων των ομίλων της Γ’ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα για όλη την 13η αγωνιστική της Γ' Εθνικής. Στη 16η αγωνιστική για τον 2ο όμιλο, στη 14η αγωνιστική ο 8ος όμιλος.

 

Γ’ Εθνική – 12η αγωνιστική

 

Κυριακή 15/12

 

1ος όμιλος

 

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου 0-1

Κιλκισιακός-Πανσερραϊκός 0-5

Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-2

Ηρακλής Ζυγού-Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Δόξα Κάτω Καμήλας-Ορφέας Ξάνθης 6-0

Δόξα Θεολόγου-Πανδραμαϊκός 1-3

 

Ρεπό: Αετός Ορφανού

 

2ος όμιλος – 16η αγωνιστική

 

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α

Μακεδονικός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΑΣ Φλώρινα 2-1

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Νίκη Αγκαθιάς 2-0

Εδεσσαϊκός-Θερμαϊκός 3-1

Αγροτικός Αστέρας-Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α

 

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

 

3ος όμιλος

 

ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Ποταμιάς 6-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δίας Δίου 0-1

ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Σελλάνων 2-4

ΑΕ Καρίτσας-ΓΣ Αλμυρού 0-0

Διγενής Νεοχωρίου-Πιερικός 1-3

Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας 3-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς 1-2

 

4ος όμιλος

 

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μακεδονικός Φούφα 3-1

ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Λευκίμμης 2-2

Θιναλιακός-ΑΕ Μεσολογγίου 3-0

Απόλλων Ευπαλίου-Σούλι Παραμυθιάς 0-1

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΣ Πρέβεζα 2-1

 

5ος όμιλος

 

Θύελλα Καμαρίου-Άγιοι Ανάργυροι ΑΝΑΒΟΛΗ

Άνω Μερά-Φωστήρας ΑΝΑΒΟΛΗ

Ακράτητος-Πανθηραϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ

Εθνικός-Ερμής Κορυδαλλού 1-1

ΑΕ Μοσχάτου-Καλλιθέα 2-2

Κερατσίνι-Ηλυσιακός 1-0

Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά 0-1

 

6ος όμιλος

 

Ρόδος-Κόρινθος ’06 4-0

Αιολικός-ΑΟ Υπάτου 2-3

Παναρκαδικός-Θύελλα Ραφήνας 3-0

Νέα Αρτάκη-ΑΕΚ Τρίπολης 4-0

ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Μαρκό 1-2

Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός 1-0

 

Ρεπό: Παλληνιακός

 

7ος όμιλος

 

ΠΣ “Η Σπάρτη”-ΑΟ Τσιλιβή 3-1

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-2

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παναργειακός 3-0

Αστέρας Βλαχιώτη-Θύελλα Πατρών 2-1

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Πανγυθεατικός 2-0

Ναύπλιο 2017-Πανηλειακός 2-1

ΑΠΣ Ζάκυνθος-Ερμιονίδα 0-0

 

8ος όμιλος – 14η αγωνιστική

 

Ρεθυμνιακός-Ατσαλένιος 0-1

Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0

Πανακρωτηριακός-Άγιος Νικόλαος 2-0

Πόρος-Ηρόδοτος 1-2

 

Ρεπό: Επισκοπή

 

olymbic idea