ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).

15 February, 2020 - 22:40

Categories: 

"Τσίμπισε" βαθμό από την Θήρα ο ΠΑΟ

Ο Παναθηναϊκός υποχρέωσε σε εντός έδρας βαθμολογική απώλεια τον ΑΟ Θήρας, που πάντως νίκησε τις «πράσινες» με 3-2 στο ντέρμπι της 16ης αγωνιστικής, αλλά είδε τη διαφορά από τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό να αυξάνει στο +2.

Οι «ερυθρόλευκες» έκαναν... προπόνηση απέναντι στον Ηλυσιακό (3-0), ενώ στο ντέρμπι της «ελπίδας» για μια θέση στην πρώτη τετράδα, ο Άρης νίκησε στη Θεσσαλονίκη τον Πανναξιακό με 3-1 και τον έφτασε στη βαθμολογία.

 VΟLLEY LEAGUE Γυναικών PRE LEAGUE Γυναικών

16η αγωνιστική

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Ηλυσιακός Α.Ο. 3-0 (25-17, 25-16, 25-17) Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση - Α.Ο. Αιγάλεω 3-1 (25-22, 30-28, 19-25, 25-20)

Α.Σ. Άρης - Πανναξιακός Α.Ο.Ν. 3-1 (25-19, 29-31, 25-20, 25-21) Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες 3-0 (25-20, 25-18, 25-20)

Α.Ο. Μαρκοπούλου - Α.Ο.Φ. Πορφύρας 0-3 (23-25, 23-25, 19-25) Α.Ε.Κ. - Ζ.Α.Ο.Ν. 3-1 (25-16, 25-21, 20-25, 25-11)

Γ.Σ. Ηλιούπολης - Α.Σ.Π. Θέτις 0-3 (11-25, 20-25, 14-25) Α.Σ. Μακεδόνες - Χ.Α.Ν.Θ. 1-3 (19-25, 19-25, 25-18, 25-27)

Α.Π.Σ. Αίας - Π.Α.Ο.Κ. 0-3 (16-25, 14-25, 21-25) Α.Γ.Σ. Άρτεμις - Φ.Ο. Βριλησσίων 0-3 (25-27, 17-25, 23-25)

Α.Ο. Θήρας - Παναθηναϊκός Α.Ο. 3-2 (25-20, 18-25, 25-22, 21-25, 15-06) Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020

  17.30: Γ.Σ. Πανιώνιος - Α.Σ.Π. Κόρινθος

Α2 ΑΝΔΡΩΝ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α΄ Όμιλος Β΄ Όμιλος Α΄ Όμιλος Β΄ Όμιλος

15η αγωνιστική 15η αγωνιστική

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020

Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Γ.Ε. Ηρακλείου 3-0 (25-23, 25-18, 25-22)

Α.Σ. Ερμογένης - Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής 1-3 (16-25, 25-19, 22-25, 23-25)

Γ.Α.Σ. Μεσσαράς - Γ.Σ. Μεσσηνιακός 3-1 (25-20, 20-25, 25-17, 25-22)

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ασκληπιός 1-3 (25-19, 23-25, 14-25, 18-25)

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ε.Π. Ολυμπιάς 3-0 (25-17, 25-22, 25-11)

Α.Σ. Άθλος - Πήγασος Πολίχνης 3-1 (25-19, 25-14, 18-25, 25-16)

Ένωση Βύρωνα - Γ.Ε. Ηρακλείου 1-3 (16-25, 25-20, 18-25, 12-25)

Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Ε.Α. Λαρίσης 3-1 (25-16, 22-25, 25-17, 25-23)

Α.Σ. Πανερυθραϊκός - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος 3-0 (25-16, 25-20, 25-22)

Σ.Φ.Κ. Πιερικός - Χ.Α.Ν.Θ. 3-1 (25-10, 17-25, 25-17, 25-15)

Α.Θ.Λ.Ε.Σ Ηρακλείου - Γ.Σ. Πετρούπολης 0-3 (22-25, 19-25, 17-25)

Α.Σ. Γιάννενα - Α.Ο. Καβάλας 1-3 (25-21, 16-25, 17-25, 23-25)

Γ.Σ. Πανιώνιος - Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας 3-0 (25-14, 25-18, 25-16) Α.Π.Σ. Φίλιππος - Α.Ε.Ν. Πανοράματος 3-0 (25-10, 25-15, 25-07) Απόλλων Καλαμάτας - Α.Ε. Αμπελοκήπων 3-0 (25-17, 25-17, 25-18) Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ε.Ο. Σταυρούπολης 3-0 (27-25, 25-21, 25-15)

Α.Ο. Αιγιαλέων - Α.Ε. Αρμενίων 3-1 (23-25, 25-13, 25-22, 25-21)

Α.Σ. Μακεδονικός - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης 1-3 (25-23, 21-25, 13-25, 22-25) Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 0-3 (15-25, 17-25, 21-25) Μ.Ε.Ν.Τ. - Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων 0-3 (00-25, 00-25, 00-25)

Ρεπό ο Α.Σ. Κέρκης. Α.Σ. Άρης - Σ.Π.Α. Καρδίτσας 3-1 (26-28, 25-21, 25-23, 26-24) Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020

  17.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος 18.00: Α.Σ. Ελπίς - Γ.Σ.Γ. Νίκη

olymbic idea