ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

14 June, 2019 - 03:03

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 14 Ιουνίου

11:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

12:50 NRL, Tigers - Cowboys (FOX Sports HD) 

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 2η ημέρα (Novasports1HD)

Σάββατο 15 Ιουνίου

02:00 MLB, Cardinals - Mets (FOX Sports HD) 

09:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:20 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ουγγαρίας (Eurosport2)

15:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Στο γκριντ με τον Τομ Κρίστενσεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)

17:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Angels -20: Rays (FOX Sports HD) 

20:20 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport2)

21:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 3η ημέρα (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

23:00 MLB, Diamondbacks - Nationals (FOX Sports HD) 

23:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 16 Ιουνίου

01:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:05 NRL, Bulldogs - Roosters (FOX Sports HD) 

10:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)

13:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ουγγαρίας (Eurosport2)

15:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA (Eurosport2)

20:00 MLB, Indians - Tigers (FOX Sports HD)

21:30 Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 4η ημέρα (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Brewers - Giants (FOX Sports HD) 

Δευτέρα 17 Ιουνίου

14:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MONT VENTOUX DENIVELE CHALLENGE (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γερμανία (Eurosport1/Eurosport1HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 14.06.19

04.00 NBA Finals, Game 6 LIVE (εάν χρειαστεί)                                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

11.05 WRC Ιταλία, SS4 Tergu Osilo 1 LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

12.15 WRC Ιταλία, SS5 Monte Baranta 1 LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

14.10 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

17.45 WRC Ιταλία, SS8 Tergu Osilo 2 LIVE                                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

19.00 WRC Ιταλία, SS9 Monte Baranta 2 LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

22.00 LaLiga Santander, Ανασκόπηση                                                                                                                    COSMOTE SPORT1HD

Euro Beach Soccer Regular Phase

Σάββατο 15.06.19

09.55 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

10.10 WRC Ιταλία, SS11 Monti Di Ala 1 LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

10.50 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

11.00 WRC Ιταλία, SS12 Monte Lerno 1 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                             COSMOTE SPORT5HD

13.05 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, 1ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE                                             COSMOTE SPORT9HD

13.30 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                            COSMOTE SPORT5HD

14.05 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, 2ος Ημιτελικός Γυναικών LIVE                                             COSMOTE SPORT9HD

14.25 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                           COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                         COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                            COSMOTE SPORT5HD

16.00 Red Bull Air Race World Championship, Κατατακτήριες Δοκιμές, Ρωσία, Καζάν LIVE                                    COSMOTE SPORT6HD

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE                                       COSMOTE SPORT9HD

18.10 WRC Ιταλία, SS14 Monti Ala 2 LIVE                                                                                                              COSMOTE SPORT8HD

18.50 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, Τελικός Γυναικών LIVE                                                       COSMOTE SPORT9HD

19.00 WRC Ιταλία, SS15 Monte Lerno 2 LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

Euro Beach Soccer Regular Phase

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

Κυριακή 16.06.19

03.00 Dallas Wings-Atlanta Dream, WNBA Regular Season LIVE                                                                            COSMOTE SPORT4HD

09.15 WRC Ιταλία, SS16 Cala Flumini 1 LIVE                                                                                                          COSMOTE SPORT8HD

09.35 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

10.00 WRC Ιταλία, SS17 Sassari Argentirera 1 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

10.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Warm Up LIVE                                                              COSMOTE SPORT5HD

11.05 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, 1ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE                                               COSMOTE SPORT9HD

11.45 Moto3 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                    COSMOTE SPORT5HD

12.10 WRC Ιταλία, SS18 Cala Flumini2 LIVE                                                                                                           COSMOTE SPORT8HD

12.20 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, 2ος Ημιτελικός Ανδρών LIVE                                               COSMOTE SPORT9HD

13.00 WRC Ιταλία, SS19 Sassari Argentiera 2 Power Stage LIVE                                                                            COSMOTE SPORT8HD

13.05 Moto2 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                    COSMOTE SPORT5HD

14.00 Red Bull Air Race World Championship, Αγώνας, Ρωσία, Καζάν LIVE                                                            COSMOTE SPORT6HD

14.30 MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Αγώνας LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

16.35 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE                                         COSMOTE SPORT9HD

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Πολωνία, Βαρσοβία, Τελικός Ανδρών LIVE                                                         COSMOTE SPORT9HD

19.00 LaLiga Promotion Playoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                  COSMOTE SPORT2HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                           COSMOTE SPORT5HD

Euro Beach Soccer Regular Phase

TBF Basketball Super League Finals

ACB Liga Endesa Playoffs, Ημιτελική Φάση

Betshop Basket League Finals

 

Δευτέρα 17.06.19

03.00 NBA Finals, Game 7 LIVE (εάν χρειαστεί)                                                                                                     COSMOTE SPORT4HD

13.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

17.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

19.00 ATP 500 Gerry Weber Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                       COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP 500 Fever Tree Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                           COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

21.30 LaLiga Promotion Playoffs, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT2HD

ΣΚΑΙ

Σάββατο 15/06



12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 16/05



13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN

Σάββατο 15/06



12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 16/06




12.50 OPEN GOAL

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  15-16/06



16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  14-15-16-17/06


14  Ιον

06:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

14  Ιον

10:00

ΣΤΙΒΟΣ WOMEN GALA (ΦΙΛΟΘΕΗ) (E)
Στίβος  

14  Ιον

13:00

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

14  Ιον

15:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

14  Ιον

19:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΟΣΛΟ) (E)
Στίβος  

14  Ιον

22:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΓΓΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

14  Ιον

22:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

15  Ιον

00:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

15  Ιον

01:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

15  Ιον

02:00

ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚ.EURO 2020: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ (E)
Χάντμπολ  

15  Ιον

03:30

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΟΛΙΒΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

15  Ιον

06:30

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

15  Ιον

10:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

15  Ιον

14:00

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

15  Ιον

16:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΚΑΜΕΡΟΥΝ (Z)
Ποδόσφαιρο  

15  Ιον

19:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΑΕΚ (Z)
Μπάσκετ  

15  Ιον

22:00

COPA AMERICA: ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ - ΠΕΡΟΥ (Z)
Ποδόσφαιρο  

16  Ιον

00:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Ιον

01:00

COPA AMERICA: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

16  Ιον

03:00

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΟΛΙΒΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Ιον

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Ιον

06:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

16  Ιον

07:30

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

16  Ιον

10:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΓΓΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Ιον

11:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Ιον

12:00

ΣΤΙΒΟΣ WOMEN GALA (ΦΙΛΟΘΕΗ) (E)
Στίβος  

16  Ιον

14:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΟΣΛΟ) (E)
Στίβος  

16  Ιον

16:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY (ΙΟΣ) (Z)
Beach volley  

16  Ιον

19:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21: ΠΟΛΩΝΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ (Z)
Ποδόσφαιρο  

16  Ιον

20:55

BASKET LEAGUE - ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

16  Ιον

21:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΡΑΜΠΑΤ) (Z)
Στίβος  

16  Ιον

22:00

COPA AMERICA: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ - ΚΑΤΑΡ (Z)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

00:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

01:00

COPA AMERICA: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

03:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

04:00

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΟΛΙΒΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

06:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΚΑΜΕΡΟΥΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

08:00

COPA AMERICA: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

10:00

COPA AMERICA: ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ - ΠΕΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

12:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

17  Ιον

15:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ U20: ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

17:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21: ΠΟΛΩΝΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

19:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21: ΣΕΡΒΙΑ - ΑΥΣΤΡΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

17  Ιον

22:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΔΑΝΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea