ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

28 June, 2019 - 02:09

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 28 Ιουνίου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:50 NRL, Storm - Roosters (FOX Sports HD) 

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, Ολυμπιακός - Πόγκον Στσέτσιν (Novasports1HD)

\

Σάββατο 29 Ιουνίου



07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Σλοβενία, Σλάλομ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, Ολυμπιακός-Χάποελ Μπερ Σεβά (Novasports1HD)

20:00 MLB, Yankees - Red Sox (FOX Sports HD)

21:05 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μονακό (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Cubs - Reds (FOX Sports HD) 

\

Κυριακή 30 Ιουνίου



07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:05 NRL, Sharks - Bulldogs (FOX Sports HD) 

13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Αυστρία (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Σλοβενία, Σλάλομ (Eurosport2)

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γαλλία (Eurosport2)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική ΑΪΚ Στοκχόλμης-Μάλμε (Novasports1HD)

17:00 MLB, Yankees - Red Sox (FOX Sports HD) 

20:00 MLB, Indians - Orioles (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Athletics - Angels (FOX Sports HD) 

\

Δευτέρα 1 Ιουλίου

03:10 NHL Tonight (FOX Sports HD)

13:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 1η ημέρα (Novasports3HD)

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 1η ημέρα (Novasports1HD) 

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 1η ημέρα (Novasports2HD) 

23:30 Στιγμιότυπα Wimbledon 1η ημέρα (Novasports24HD) 

COSMOTE TV



Παρασκευή 28 Ιουνίου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:50 NRL, Storm - Roosters (FOX Sports HD) 

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, Ολυμπιακός - Πόγκον Στσέτσιν (Novasports1HD)

Σάββατο 29 Ιουνίου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Σλοβενία, Σλάλομ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, Ολυμπιακός-Χάποελ Μπερ Σεβά (Novasports1HD)

20:00 MLB, Yankees - Red Sox (FOX Sports HD)

21:05 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μονακό (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Cubs - Reds (FOX Sports HD) 

Κυριακή 30 Ιουνίου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:05 NRL, Sharks - Bulldogs (FOX Sports HD) 

13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Αυστρία (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Σλοβενία, Σλάλομ (Eurosport2)

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Εθνικό Πρωτάθλημα Γαλλία (Eurosport2)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική ΑΪΚ Στοκχόλμης-Μάλμε (Novasports1HD)

17:00 MLB, Yankees - Red Sox (FOX Sports HD) 

20:00 MLB, Indians - Orioles (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Athletics - Angels (FOX Sports HD) 

Δευτέρα 1 Ιουλίου

03:10 NHL Tonight (FOX Sports HD)

13:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 1η ημέρα (Novasports3HD)

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 1η ημέρα (Novasports1HD) 

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 1η ημέρα (Novasports2HD) 

23:30 Στιγμιότυπα Wimbledon 1η ημέρα (Novasports24HD) 

ΣΚΑΙ



Σάββατο 29/06

12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 30/05

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN

Σάββατο 29/06

12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 30/06

12.50 OPEN GOAL

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  29-30/06

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  28-29-30-01/07


28  Ιον

03:30

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

28  Ιον

06:00

COPA AMERICA: ΚΑΤΑΡ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

28  Ιον

08:00

COPA AMERICA: ΠΕΡΟΥ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

28  Ιον

10:00

ΒΟΛΕΪ SILVER LEAGUE: ΕΛΛΑΔΑ - ΡΟΥΜΑΝΙΑ (E)
Βόλεϊ  

28  Ιον

12:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

28  Ιον

13:30

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

28  Ιον

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

28  Ιον

18:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΣΚ 2019 (Z)
 

28  Ιον

19:30

BASKET ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΙΤΑΛΙΑ-ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

28  Ιον

21:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

28  Ιον

22:00

COPA AMERICA: ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιον

00:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

29  Ιον

00:30

ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚ.EURO 2020: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ (E)
Χάντμπολ  

29  Ιον

02:00

COPA AMERICA: ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΧΙΛΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιον

04:30

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE F8: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΡΟ ΡΕΚΟ (E)
Πόλο  

29  Ιον

06:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΣΚ 2019 (E)
 

29  Ιον

09:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21 (E)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιον

11:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21 (E)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιον

13:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

29  Ιον

14:00

COPA AMERICA: ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΧΙΛΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιον

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

29  Ιον

17:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΣΚ 2019 (Z)
 

29  Ιον

19:00

ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚ.EURO 2020: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ (E)
Χάντμπολ  

29  Ιον

19:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιον

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ (Z)
Μπάσκετ  

29  Ιον

22:00

COPA AMERICA (Z)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιον

22:30

COPA AMERICA: ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

30  Ιον

00:30

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

30  Ιον

04:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΡΑΜΠΑΤ) (E)
Στίβος  

30  Ιον

06:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΣΚ 2019 (E)
 

30  Ιον

09:00

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

30  Ιον

11:00

COPA AMERICA: ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΧΙΛΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

30  Ιον

13:00

BEACH VOLLEY LEAGUE (ΣΧΙΝΙΑΣ) (Z)
Beach volley  

30  Ιον

15:50

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

30  Ιον

18:30

BEACH VOLLEY ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MASTERS (Z)
Beach volley  

30  Ιον

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΡΩΣΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (Z)
Μπάσκετ  

30  Ιον

21:30

BASKET ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΒΕΛΓΙΟ-ΣΕΡΒΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

30  Ιον

21:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21 (Z)
Ποδόσφαιρο  

30  Ιον

22:00

MINSK 2019 | ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ – 10η ΜΕΡΑ – ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ (Z)
 

30  Ιον

22:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

30  Ιον

23:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΓΙΟΥΤΖΙΝ) (Z)
Στίβος  

1  Ιολ

01:00

COPA AMERICA: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΠΕΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

1  Ιολ

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

1  Ιολ

06:00

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

1  Ιολ

08:00

COPA AMERICA: ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

1  Ιολ

10:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΣΚ 2019 (Z)
 

1  Ιολ

13:00

COPA AMERICA: ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΧΙΛΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

1  Ιολ

15:00

COPA AMERICA: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΠΕΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

1  Ιολ

18:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

1  Ιολ

20:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΓΙΟΥΤΖΙΝ) (E)
Στίβος  

1  Ιολ

22:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21 (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Ιολ

00:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΡΩΣΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (E)
Μπάσκετ  

2  Ιολ

02:00

BEACH VOLLEY ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MASTERS (E)
Beach volley  

2  Ιολ

04:00

BEACH VOLLEY LEAGUE (ΣΧΙΝΙΑΣ) (E)
Beach volley  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea