ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /home/postgame/public_html/includes/menu.inc).
Κώστας Στουρνάρας

21 January, 2022 - 04:33

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.

 

 

 

 

 

 

 

NOVASPORTS

 

 

 

Παρασκευή 21 Ιανουαρίου

 

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)

15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

18:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)

19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Αμβούργο-Ζανκτ Πάουλι (Novasports2)

19:30-20:30 Winter X Games: 1η μέρα (Novasports6)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)

21:30 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)

21:30-22:15 Winter X Games: 1η μέρα (Novasports6)

22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Εσπανιόλ-Μπέτις (Novasports1)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λιόν-Σεντ Ετιέν (Novasports2)

22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)

22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 24η αγωνιστική: Τενερίφη-Οβιέδο (Novasports Start)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

 

Σάββατο 22 Ιανουαρίου

 

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

14:30 EFL Championship 28η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports2)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)

15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Κάδιθ (Novasports1)

15:50 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)

16:00 Matchday Live (Novasports Prime)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ (Novasports3)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports5)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports6)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μάιντς (Novasports Start)

17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Μπάρνσλεϊ (Novasports News)

17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Οσασούνα (Novasports1)

17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λιλ (Novasports2)

19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Θέλτα (Novasports Prime)

19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Κολωνία (Novasports3)

19:30-20:30 Winter X Games: 2η μέρα (Novasports6)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)

21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ρέτζιο Εμίλια-Βαρέζε (Novasports4)

21:00-22:00 Winter X Games: 2η μέρα (Novasports6)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Άουε-Σάλκε (Novasports3)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports Start)

22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μαρσέιγ (Novasports2)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

 

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Ναϊμέγκεν-Φέγενορντ (Novasports2)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Νις (Novasports4)

14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

14:30 Pre Game Show Άρης-Λαμία (Novasports Prime)

14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports3)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άρης-Λαμία (Novasports Prime)

15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Μαγιόρκα (Novasports1)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Άγιαξ (Novasports5)

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)

16:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)

16:45 Pre Game Show Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σεν Ζιλουάζ-Γκενκ (Novasports6)

17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Έλτσε (Novasports1)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)

18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μονακό (Novasports4)

18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)

19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε (Novasports1)

19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports5)

19:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Λέτσε-Κρεμονέζε (Novasports Start)

20:00-21:30 Winter X Games: 3η μέρα (Novasports6)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρέσια-Σάσαρι (Novasports4)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρενς (Novasports2)

22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μπαρτσελόνα (Novasports1)

 

 

Δευτέρα 24 Ιανουαρίου

 

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)

21:45 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Μίντλεσμπρο (Novasports Start)

22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Αλμερία-Εϊμπάρ (Novasports2)

02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Louisville-Virginia (Novasports4)

 

 

 

 

 

 

COSMOTE TV

 

 

 

 

Παρασκευή 21.01.22

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

02.30 Dallas Mavericks-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.30 New York Knicks-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.10 WRC Μόντε Κάρλο, SS3 Roure-Beuil 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.15 WRC Μόντε Κάρλο, SS4 Guillames-Peone-Valberg 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.35 WRC Μόντε Κάρλο, SS5 Val de Chalvagne-Entrevaux 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Αρούκα-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ελλάς Βερόνα-Μπολόνια, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γουότφορντ-Νόριτς, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

23.15 Πάσος Φερέιρα-Μποαβίστα, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

 

Σάββατο 22.01.22

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

02.00 Philadelphia 76ers-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.00 Milwaukee Bucks-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.15 WRC Μόντε Κάρλο, SS9 La Figeret-Thorame Haut LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS10 Jeannet-Malizai 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.15 WRC Μόντε Κάρλο, SS11 Saint Geniez-Thoard 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Έβερτον-Άστον Βίλα, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS12 Jeannet-Malizai 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Τζένοα-Ουντινέζε, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.15 WRC Μόντε Κάρλο, SS11 Saint Geniez-Thoard 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Εκπομπή «Pregame ΟΦΗ-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Μπρέντφορντ-Γουλβς, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 Λιντς-Νιούκαστλ, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 ΟΦΗ-Παναιτωλικός, Super League Interwetten, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

18.30 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Παναθηναϊκός» LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ίντερ-Βενέτσια, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.15 Εκπομπή «Postagame ΟΦΗ-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ιωνικός-Παναθηναϊκός, Super League Interwetten, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Εκπομπή «Postgame Ιωνικός-Παναθηναϊκός» LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Λάτσιο-Αταλάντα, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βαλένθια-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

ING Basketball Super League, 18η Αγωνιστική

 

Κυριακή 23.01.22

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.00 Milwaukee Bucks-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC 270: Francis Ngannou-Ciryl Gane, USA, Anaheim LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS17 Brianconnet-Entrevaux 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Κάλιαρι-Φιορεντίνα, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.00 Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Νάπολι-Σαλερνιτάνα, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.00 Λέστερ-Μπράιτον, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Άρσεναλ-Μπέρνλι, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σπέτσια-Σαμπντόρια, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Τορίνο-Σασουόλο, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Εκπομπή «Pregame Βόλος ΝΠΣ-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.15 Βόλος ΝΠΣ-ΠΑΟΚ, Super League Interwetten, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Τσέλσι-Τότεναμ, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Έμπολι-Ρόμα, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.15 Εκπομπή «Postgame Βόλος ΝΠΣ-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 New York Knicks-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Ζιέλονα Γκόρα-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Ζιλ Βισέντε-Πορτιμονένσε, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μίλαν-Γιουβέντους, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Washington Wizards-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Πόρτο-Φαμαλικάο, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

ING Basketball Super League, 18η Αγωνιστική

 

Δευτέρα 24.01.22

01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD

FIBA Basketball Champions League Round of 16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ΟPEN TV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σάββατο 22/1/22

 

 

 

13:40 ΟPEN SPORTS

 

 

 

Kυριακή 23/01/22

 

 

 

 

 

13:40 ΟPEN SPORTS

 

 

23:00 Τotal Football Εκπομπή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΕGA

 

 

 

 

 Κυριακή 23/01/22

 

 

 

23:50 Super Μπάλα LIVE

 

 

 

 

ΑΡΤ 

 

 

 

Σάββατο-Κυριακή 22-23/01

 

 

 

15.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend 

 

 

 

 

 

EΡΤ


22  Ιαν

12:30

A1 HANDBALL: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ PLAY-OFF (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) (Z)
Χάντμπολ  

22  Ιαν

14:45

SUPER LEAGUE 2: ΠΑΟΚ Β – ΤΡΙΚΑΛΑ (15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) (Z)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιαν

14:45

SUPER LEAGUE 2: ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β (15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) (Z)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιαν

15:00

Α2 ΜΠΑΣΚΕΤ: ΚΑΡΔΙΤΣΑ - ΨΥΧΙΚΟ (13η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

22  Ιαν

17:00

BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  

22  Ιαν

17:00

BASKETLEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ (13η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

22  Ιαν

17:00

BASKETLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ (13η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

22  Ιαν

17:00

SUPER LEAGUE 2: ΞΑΝΘΗ-ΒΕΡΟΙΑ (15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) (Z)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιαν

20:00

BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  

22  Ιαν

20:00

BASKET LEAGUE: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ mateco (13η Αγωνιστική) (Z)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

14:00

SUPER LEAGUE 2: ΑΕΚ Β - ΕΠΙΣΚΟΠΗ (15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) (Z)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

14:45

SUPER LEAGUE 2: ΚΑΛΑΜΑΤΑ –ΡΟΔΟΣ (15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) (Z)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

14:45

SUPER LEAGUE 2: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) (Z)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

17:00

BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  

23  Ιαν

17:00

BASKET LEAGUE: ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (13η Αγωνιστική) (Z)
Ποδόσφαιρο  

23  Ιαν

20:00

BASKET LEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT- ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ VITABIOTICS (13η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

23  Ιαν

20:00

BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  

24  Ιαν

20:00

BASKET LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ-ΗΡΑΚΛΗΣ (13η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

24  Ιαν

20:00

BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea