Φάτε μάτια ψάρια!!!
Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.
NOVASPORTS
Παρασκευή 21 Ιανουαρίου
01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Αμβούργο-Ζανκτ Πάουλι (Novasports2)
19:30-20:30 Winter X Games: 1η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:30 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
21:30-22:15 Winter X Games: 1η μέρα (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Εσπανιόλ-Μπέτις (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λιόν-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 24η αγωνιστική: Τενερίφη-Οβιέδο (Novasports Start)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
Σάββατο 22 Ιανουαρίου
01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 28η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Κάδιθ (Novasports1)
15:50 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μάιντς (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Μπάρνσλεϊ (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Οσασούνα (Novasports1)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λιλ (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Θέλτα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Κολωνία (Novasports3)
19:30-20:30 Winter X Games: 2η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ρέτζιο Εμίλια-Βαρέζε (Novasports4)
21:00-22:00 Winter X Games: 2η μέρα (Novasports6)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Άουε-Σάλκε (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports Start)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
Κυριακή 23 Ιανουαρίου
01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Ναϊμέγκεν-Φέγενορντ (Novasports2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Νις (Novasports4)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 Pre Game Show Άρης-Λαμία (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άρης-Λαμία (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Άγιαξ (Novasports5)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
16:45 Pre Game Show Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σεν Ζιλουάζ-Γκενκ (Novasports6)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Έλτσε (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μονακό (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε (Novasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Λέτσε-Κρεμονέζε (Novasports Start)
20:00-21:30 Winter X Games: 3η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρέσια-Σάσαρι (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρενς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
Δευτέρα 24 Ιανουαρίου
01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Μίντλεσμπρο (Novasports Start)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Αλμερία-Εϊμπάρ (Novasports2)
02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Louisville-Virginia (Novasports4)
COSMOTE TV
Παρασκευή 21.01.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Dallas Mavericks-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.30 New York Knicks-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.10 WRC Μόντε Κάρλο, SS3 Roure-Beuil 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.15 WRC Μόντε Κάρλο, SS4 Guillames-Peone-Valberg 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.35 WRC Μόντε Κάρλο, SS5 Val de Chalvagne-Entrevaux 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Αρούκα-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Ελλάς Βερόνα-Μπολόνια, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Γουότφορντ-Νόριτς, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
23.15 Πάσος Φερέιρα-Μποαβίστα, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
Σάββατο 22.01.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 Philadelphia 76ers-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.00 Milwaukee Bucks-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.30 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.15 WRC Μόντε Κάρλο, SS9 La Figeret-Thorame Haut LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS10 Jeannet-Malizai 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.15 WRC Μόντε Κάρλο, SS11 Saint Geniez-Thoard 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30 Έβερτον-Άστον Βίλα, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS12 Jeannet-Malizai 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Τζένοα-Ουντινέζε, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.15 WRC Μόντε Κάρλο, SS11 Saint Geniez-Thoard 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Εκπομπή «Pregame ΟΦΗ-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 Μπρέντφορντ-Γουλβς, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Λιντς-Νιούκαστλ, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.15 ΟΦΗ-Παναιτωλικός, Super League Interwetten, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.30 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Παναθηναϊκός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Ίντερ-Βενέτσια, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.15 Εκπομπή «Postagame ΟΦΗ-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ιωνικός-Παναθηναϊκός, Super League Interwetten, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 Εκπομπή «Postgame Ιωνικός-Παναθηναϊκός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Λάτσιο-Αταλάντα, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Βαλένθια-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπράγκα, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
ING Basketball Super League, 18η Αγωνιστική
Κυριακή 23.01.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 Milwaukee Bucks-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 UFC 270: Francis Ngannou-Ciryl Gane, USA, Anaheim LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS17 Brianconnet-Entrevaux 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Κάλιαρι-Φιορεντίνα, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Νάπολι-Σαλερνιτάνα, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 Λέστερ-Μπράιτον, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Άρσεναλ-Μπέρνλι, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Σπέτσια-Σαμπντόρια, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Τορίνο-Σασουόλο, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Εκπομπή «Pregame Βόλος ΝΠΣ-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.15 Βόλος ΝΠΣ-ΠΑΟΚ, Super League Interwetten, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Τσέλσι-Τότεναμ, Premier League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Έμπολι-Ρόμα, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.15 Εκπομπή «Postgame Βόλος ΝΠΣ-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 New York Knicks-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Ζιέλονα Γκόρα-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Ζιλ Βισέντε-Πορτιμονένσε, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μίλαν-Γιουβέντους, Serie A, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Washington Wizards-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Πόρτο-Φαμαλικάο, Liga Portugal Bwin, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
ING Basketball Super League, 18η Αγωνιστική
Δευτέρα 24.01.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
FIBA Basketball Champions League Round of 16
ΟPEN TV
Σάββατο 22/1/22
13:40 ΟPEN SPORTS
Kυριακή 23/01/22
13:40 ΟPEN SPORTS
23:00 Τotal Football Εκπομπή
ΜΕGA
Κυριακή 23/01/22
23:50 Super Μπάλα LIVE
ΑΡΤ
Σάββατο-Κυριακή 22-23/01
15.00 Jump Shoot
16:30 bet weekend
EΡΤ
K. Στουρνάρας