ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

5 July, 2019 - 03:17

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 5 Ιουλίου

12:55 NRL, Roosters - Tigers (FOX Sports HD) 

13:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 5η ημέρα (Novasports3HD)

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 5η ημέρα (Novasports1HD) 

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 5η ημέρα (Novasports2HD) 

18:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, Ολυμπιακός-Γιαγκελόνια Μπιάλιστοκ (Novasports4HD)

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: UNIVERSIADE NAPOLI (Eurosport2)

23:30 Στιγμιότυπα Wimbledon 5η ημέρα (Novasports24HD)

Σάββατο 6 Ιουλίου

12:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 6η ημέρα (Novasports3HD) 

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 6η ημέρα (Novasports1HD) 

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon 6η ημέρα (Novasports2HD) 

15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόνινγκτον, Σούπερπολ (Eurosport2)

16:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόνινγκτον (Eurosport2)

17:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport2)

17:15 F1H2O World Championship, France – Qualifying (FOX Sports HD)

18:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Γαλλίας – Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Τουρνουά τένις Wimbledon 6η ημέρα (Novasports4HD)

18:30 Φιλανθρωπική εκδήλωση Give n Rise (Novasports1HD)

19:25 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ: UNIVERSIADE NAPOLI (Eurosport2)

20:05 ΙΠΠΑΣΙΑ: Παρίσι (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

23:00 MLB, Red Sox - Tigers (FOX Sports HD) 

23:30 Στιγμιότυπα Wimbledon 6η ημέρα (Novasports24HD) 

Κυριακή 7 Ιουλίου

02:00 MLB, Cubs - White Sox (FOX Sports HD) 

08:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ινδονησία (Eurosport2)

09:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ινδονησία (Eurosport2)

09:05 NRL, Broncos - Sharks (FOX Sports HD) 

11:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ινδονησία (Eurosport2)

12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ινδονησία (Eurosport2)

12:55 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόνινγκτον (Eurosport2)

14:05 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ντόνινγκτον (Eurosport2)

15:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 F1H2O World Championship, France – Race (FOX Sports HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική Νόρκεπινγκ – Χάκεν (Novasports1HD) 

16:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport2)

17:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport2)

17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Γαλλίας – Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, ΑΕΚ-Γκόρνικ Ζάμπρζε (Novasports1HD)

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: UNIVERSIADE NAPOLI (Eurosport2)

20:00 MLB Yankees - Rays (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 

23:00 MLB, Padres - Dodgers (FOX Sports HD) 

Δευτέρα 8 Ιουλίου

10:55 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ: UNIVERSIADE NAPOLI (Eurosport2)

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Φάση των “16” (Novasports3HD) 

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Φάση των “16” (Novasports1HD) 

15:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Φάση των “16” (Novasports2HD) 

17:15 Τουρνουά τένις Wimbledon Φάση των “16” (Novasports4HD)

18:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Γαλλίας – Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου, Ολυμπιακός-Ντιναμό Κιέβου (Novasports1HD)

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: UNIVERSIADE NAPOLI (Eurosport2)

23:30 Στιγμιότυπα Wimbledon Φάση των “16” (Novasports24HD) 

COSMOTE TV

Παρασκευή 05.07.19

09.55 Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.20 FIVB Beach Volleyball World Championship, Προημιτελικός Γυναικών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.35 FIVB Beach Volleyball World Championship, Προημιτελικός Γυναικών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.10 Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.20 FIVB Beach Volleyball World Championship, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.35 FIVB Beach Volleyball World Championship, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 ESPN Films: Herschel COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 06.07.19

09.55 Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.35 FIVB Beach Volleyball World Championship, Προημιτελικός Ανδρών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.50 Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.50 FIVB Beach Volleyball World Championship, Προημιτελικός Ανδρών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.30 Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.05 FIVB Beach Volleyball World Championship, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.25 MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.20 FIVB Beach Volleyball World Championship, Τελικός Γυναικών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, 1ος Αγώνας, Γερμανία LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.05 FIVB Beach Volleyball World Championship, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.35 FIVB Beach Volleyball World Championship, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Connecticut Sun-Minnesota Lynx, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD

Κυριακή 07.07.19

02.30 NASCAR Cup Series, Daytona Coke Zero Sugar 400 LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.00 UFC 239: Jon Jones-Thiago Santos, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.15 Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.45 Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.15 MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 Moto E World Cup, Σαχσερίνγκ, Γερμανία LIVE COSMOTE SPORT5HD 

11.45 Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.35 FIVB Beach Volleyball World Championship, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 FIVB Beach Volleyball World Championship, Τελικός Ανδρών, Γερμανία, Αμβούργο LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, 2ος Αγώνας, Γερμανία LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

Δευτέρα 08.07.19

ΣΚΑΙ



Σάββατο 06/07

12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 07/05

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN



Σάββατο 06/07

12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 07/07

12.50 OPEN GOAL

ΑΡΤ ΤV



Σάββατο-Κυριακή  06-07/07

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot



ΕΡΤ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  05-06-07-08/07


5  Ιολ

04:30

ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΠΡΟΚ.EURO 2020: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ (E)
Χάντμπολ  

5  Ιολ

06:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΕΛΛΑΔΑ - ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ (E)
Μπάσκετ  

5  Ιολ

08:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΡΩΣΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (E)
Μπάσκετ  

5  Ιολ

10:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ): ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΕΛΛΑΔΑ (E)
Μπάσκετ  

5  Ιολ

12:00

BEACH VOLLEY LEAGUE (ΣΧΙΝΙΑΣ) (E)
Beach volley  

5  Ιολ

14:00

BEACH VOLLEY ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MASTERS (E)
Beach volley  

5  Ιολ

16:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΓΙΟΥΤΖΙΝ) (E)
Στίβος  

5  Ιολ

18:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (Z)
Μπάσκετ  

5  Ιολ

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (Z)
Μπάσκετ  

5  Ιολ

21:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΝΗ) (Z)
Στίβος  

5  Ιολ

23:00

COPA AMERICA «ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ» (E)
Ποδόσφαιρο  

6  Ιολ

01:00

COPA AMERICA «ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ» (E)
Ποδόσφαιρο  

6  Ιολ

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EURO U21 (E)
Ποδόσφαιρο  

6  Ιολ

06:00

ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ CAMP 3Χ3 (E)
Μπάσκετ  

6  Ιολ

08:00

BEACH VOLLEY ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ MASTERS (E)
Beach volley  

6  Ιολ

10:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΣΠΙΛΜΠΕΡΓΚ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

6  Ιολ

12:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ) (E)
Μπάσκετ  

6  Ιολ

14:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ) (E)
Μπάσκετ  

6  Ιολ

16:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

6  Ιολ

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
Ποδόσφαιρο  

6  Ιολ

18:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (Z)
Μπάσκετ  

6  Ιολ

20:00

COPA AMERICA «ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ» (E)
Ποδόσφαιρο  

6  Ιολ

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (Z)
Μπάσκετ  

6  Ιολ

22:00

COPA AMERICA «ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ» (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Ιολ

00:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΝΗ) (E)
Στίβος  

7  Ιολ

02:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (E)
Μπάσκετ  

7  Ιολ

04:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (E)
Μπάσκετ  

7  Ιολ

06:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

7  Ιολ

08:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

7  Ιολ

10:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ) (E)
Μπάσκετ  

7  Ιολ

12:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΝΗ) (E)
Στίβος  

7  Ιολ

14:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (E)
Μπάσκετ  

7  Ιολ

16:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (E)
Μπάσκετ  

7  Ιολ

18:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (Z)
Μπάσκετ  

7  Ιολ

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Ιολ

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ U19 (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (Z)
Μπάσκετ  

7  Ιολ

21:00

COPA AMERICA «ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ» (E)
Ποδόσφαιρο  

7  Ιολ

23:00

COPA AMERICA «ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ» (Z)
Ποδόσφαιρο  

8  Ιολ

02:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΝΗ) (E)
Στίβος  

8  Ιολ

04:00

BEACH VOLLEY LEAGUE (ΣΧΙΝΙΑΣ) (E)
Beach volley  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea