Φάτε μάτια ψάρια!!!
Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών.
NOVASPORTS
Παρασκευή 8 Ιουλίου
09:40 Men’s Volleyball Nations League Φάση ομίλων: Γαλλία-Βραζιλία (Novasports Prime)
14:00 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Α’ Προημιτελικός Λιθουανία – Πολωνία (Novasports4)
13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1)
15:30 Τουρνουά τένις Wimbledon Α’ Ημιτελικός Ανδρών (Novasports Prime)
16:30 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Β’ Προημιτελικός Σερβία – ΗΠΑ (Novasports4)
18:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Β’ Ημιτελικός Ανδρών (Novasports Prime)
19:30 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Γ’ Προημιτελικός Γαλλία – Σλοβενία (Novasports4)
22:00 FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Δ’ Προημιτελικός Ισπανία – Αυστραλία (Novasports4)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Barbasol Championship, 2η ημέρα (Eurosport2)
24:00 Στιγμιότυπα 12ης ημέρας Τουρνουά τένις Wimbledon (Novasports Start)
______________________________________________________________________________
Σάββατο 9 Ιουλίου
12:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (Eurosport2)
13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Τελικός Μονού Γυναικών (Novasports Prime)
17:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: ΠΑΟΚ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports Start)
18:30 Τουρνουά τένις Wimbledon Τελικός Διπλού Ανδρών (Novasports Prime)
TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Α’ Ημιτελικός (Novasports4)
20:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 19η αγωνιστική: New York City FC-New England Revolution (Novasports2)
20:15 ΒΜΧ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ΒΜΧ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΤΕΣΕΛ (Eurosport1)
TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Β’ Ημιτελικός (Novasports4)
22:00 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σαμονί Τελικός SPEED (Eurosport1)
23:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Seattle Sounders FC-Portland Timbers (Novasports2)
23:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Barbasol Championship, 3η ημέρα (Eurosport2)
24:00 Στιγμιότυπα 13ης ημέρας Τουρνουά τένις Wimbledon (Novasports Start)
______________________________________________________________________________
Κυριακή 10 Ιουλίου
12:30 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες της Μόντσα (Eurosport2)
12:35 Αγώνες One Make (Eurosport1)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΣ | 9ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Τελικός Μονού Ανδρών (Novasports Prime)
19:00 Τουρνουά τένις Wimbledon Τελικός Διπλού Γυναικών (Novasports Prime)
TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Μικρός Τελικός (Novasports4)
TBC FIBA Παγκόσμιο Κύπελλο αγοριών U17 Τελικός (Novasports4)
21:30 Αναρρίχηση ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Σαμονί Τελικός LEAD (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Barbasol Championship, 4η ημέρα (Eurosport2)
24:00 Στιγμιότυπα 14ης ημέρας Τουρνουά τένις Wimbledon (Novasports Start)
COSMOTE TV
Παρασκευή 08.07.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Εστουντιάντες-Φορταλέζα, Copa Libertadores, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
03.30 Σάο Πάουλο-Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα, Copa Sudamericana, Φάση των «16», 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.20 FORMULA 1 ROLEX GROSSER PREIS VON OSTERREICH, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.50 FORMULA 1 ROLEX GROSSER PREIS VON OSTERREICH, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
Σάββατο 09.07.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.30 FORMULA 3 Austria, Spielberg, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.20 FORMULA 1 ROLEX GROSSER PREIS VON OSTERREICH, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.20 FORMULA 1 ROLEX GROSSER PREIS VON OSTERREICH, Sprint LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.50 FORMULA 2 Austria, Spielberg, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Ολυμπιακός-Άλκμααρ, Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.45 Εκπομπή «Pregame Stoiximan AegeanBall Festival» LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Stoiximan AegeanBall Festival, 1η Ημέρα LIVE COSMOTE SPORT4HD
22:00 WNBA AT&T All Star, 3-Point Contest & Skills Challenge LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.00 Εκπομπή «Postgame Stoiximan AegeanBall Festival» LIVE COSMOTE SPORT4HD
Κυριακή 10.07.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 UFC Fight Night: Rafael dos Anjos vs Rafael Fiziev, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD
09.30 FORMULA 3 Austria, Spielberg, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.00 FORMULA 2 Austria, Spielberg, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Extreme-E Italy, Sardegna, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Γουότφορντ-Παναθηναϊκός, Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 FORMULA 1 ROLEX GROSSER PREIS VON OSTERREICH, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Πίτερχεντ-Αμπερντίν, Premier Sports Cup, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 WNBA AT&T All Star Game, Σικάγο, Wintrust Arena LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.45 Εκπομπή «Pregame Stoiximan AegeanBall Festival» LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Stoiximan AegeanBall Festival, 2η Ημέρα - Τελικοί LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.00 Εκπομπή «Postgame Stoiximan AegeanBall Festival» LIVE COSMOTE SPORT4HD
Δευτέρα 11.07.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 ATP 250 Nordea Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Nordea Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 250 Nordea Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
Δευτέρα 11.07.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 ATP 250 Nordea Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 250 Nordea Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 250 Nordea Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
ΑΡΤ
Σάββατο-Κυριακή 09/10-07/22
15.00 Jump Shoot
16:30 bet weekend
ΟPEN TV
Σάββατο/Kυριακή 09- 10/07/22
13:40 ΟPEN SPORTS
ΕΡΤ
K. Στουρνάρας