ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

19 July, 2019 - 03:03

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 19 Ιουλίου

08:30 Τουρνουά γκολφ The Open: 2η ημέρα (Novasports1HD)

11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Η Διαδρομή του Γύρου της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Dragons - Panthers (FOX Sports HD) 

14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κάτω των 23 ετών Σουηδία (Eurosport2)

19:15 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βουδαπέστη (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB, Padres - Cubs (FOX Sports HD) 

Σάββατο 20 Ιουλίου

10:45 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κάτω των 23 ετών Σουηδία (Eurosport2)

12:00 Τουρνουά γκολφ The Open: 3η ημέρα (Novasports1HD) 

14:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:35 International Champions Cup: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Ίντερ (Novasports2HD) 

17:00 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κάτω των 23 ετών Σουηδία (Eurosport2)

18:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βουδαπέστη (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 World Matchplay Darts (FOX Sports HD)

21:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: SUMMER GRAND PRIX, WISLA (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

23:05 International Champions Cup: Μπενφίκα-Γκουανταλαχάρα (Novasports2HD) 

Κυριακή 21 Ιουλίου

01:05 International Champions Cup: Άρσεναλ-Φιορεντίνα (Novasports1HD) 

03:05 International Champions Cup: Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD) 

09:05 NRL, Eels - Sea Eagles (FOX Sports HD) 

10:45 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κάτω των 23 ετών Σουηδία (Eurosport2)

11:00 Τουρνουά γκολφ The Open: 4η ημέρα (Novasports1HD) 

12:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:35 International Champions Cup: Γιουβέντους-Τότεναμ (Novasports2HD) 

15:00 World Matchplay Darts (FOX Sports HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Μάλμε-Σίριους (Novasports3HD) 

16:45 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κάτω των 23 ετών Σουηδία (Eurosport2)

21:00 World Matchplay Darts (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

Δευτέρα 22 Ιουλίου

16:50 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βουδαπέστη (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 World Matchplay Darts (FOX Sports HD)

COSMOTE TV

Σάββατο 20.07.19

12.00 Premier League Asia Trophy, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Πορτογαλία, Εσπίνιο LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Premier League Asia Trophy, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Πορτογαλία, Εσπίνιο LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Πορτογαλία, Εσπίνιο LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Πορτογαλία, Εσπίνιο LIVE COSMOTE SPORT6HD

Κυριακή 21.07.19

04.00 UFC Fight Night: Rafael Dos Anjos-Leon Edwards, ΗΠΑ, Σαν Αντόνιο LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Πορτογαλία, Εσπίνιο LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Πορτογαλία, Εσπίνιο LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Πορτογαλία, Εσπίνιο LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Πορτογαλία, Εσπίνιο LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 NASCAR Cup Series, New Hampshire Foxwoods Resorts Casino 301 LIVE COSMOTE SPORT8HD

Δευτέρα 22.07.19

12.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ATP 500 Hamburg European Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

ΣΚΑΙ

Σάββατο 20/07



12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 21/05

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN

Σάββατο 20/07

12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 21/07

12.50 OPEN GOAL

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  20-21/07

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  19-20-21-22/07


9  Ιολ

01:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΑΡΜΕΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

19  Ιολ

03:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

04:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

19  Ιολ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

08:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

19  Ιολ

08:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

09:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

10:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

11:45

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

13:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

16:15

FORMULA 1 - ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

19  Ιολ

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

19  Ιολ

20:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

19  Ιολ

21:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΒΕΛΓΙΟ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

19  Ιολ

23:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

20  Ιολ

01:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΤΣΕΧΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

20  Ιολ

03:30

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE - ΜΟΝΑΚΟ (E)
Στίβος  

20  Ιολ

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

20  Ιολ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

20  Ιολ

07:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

20  Ιολ

09:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

20  Ιολ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

20  Ιολ

12:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

20  Ιολ

13:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

20  Ιολ

14:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

20  Ιολ

16:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ) (Z)
Στίβος  

20  Ιολ

18:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

20  Ιολ

19:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

20  Ιολ

20:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΙΣΠΑΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

20  Ιολ

22:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Ιολ

00:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΒΕΛΓΙΟ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Ιολ

02:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΑΡΜΕΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Ιολ

04:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Ιολ

06:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΤΣΕΧΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Ιολ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

21  Ιολ

09:45

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

21  Ιολ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

21  Ιολ

14:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

21  Ιολ

16:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ) (Z)
Στίβος  

21  Ιολ

18:00

BEACH VOLLEY ΑΝΤΙΡΙΟ MASTERS (E)
Beach volley  

21  Ιολ

20:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΓΑΛΛΙΑ - ΝΟΡΒΗΓΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

21  Ιολ

22:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΙΣΠΑΝΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιολ

00:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιολ

02:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Ιολ

04:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea