ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

26 July, 2019 - 02:15

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 26-7-2019

Σάββατο 27-7-2019

03.05 International Champions Cup: Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1HD) TOP

16.00 Φιλικός αγώνας Παναθηναϊκός-Φένλο (Novasports1HD) TOP

22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

Κυριακή 28-7-2019

16.00 Σουηδικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Τζουργκάρντερ-Χάκεν (Novasports1HD) TOP

22.00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 

22.05 International Champions Cup: Μίλαν-Μπενφίκα (Novasports2HD) TOP

Δευτέρα 29-7-2019

21.00 Φιλικός αγώνας Παναθηναϊκός-Μπρέντα (Novasports1HD) TOP

21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 1η αγωνιστική: Λοριάν-Παρί (Novasports2HD) TOP

COSMOTE TV



Παρασκευή 26.07.19

11.30 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Προημιτελικός LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

11.50 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE           COSMOTE SPORT5HD

12.30 ATP 500 Hamburg European Open, Προημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

13.30 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Προημιτελικός LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

14.30 ATP 500 Hamburg European Open, Προημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

15.30 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Προημιτελικός LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE           COSMOTE SPORT5HD

16.30 ATP 500 Hamburg European Open, Προημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

18.20 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Προημιτελικός LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

18.30 ATP 500 Hamburg European Open, Προημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

18.30 Athens Equestrian Festival, Longines Grand Prix LIVE                                                                           COSMOTE SPORT8HD

21.30 Στουτγκάρδη-Ανόβερο, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                     COSMOTE SPORT3HD

 

Σάββατο 27.07.19

10.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                       COSMOTE SPORT9HD

11.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                       COSMOTE SPORT9HD

12.00 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                     COSMOTE SPORT7HD

12.50 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE           COSMOTE SPORT5HD

13.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                     COSMOTE SPORT9HD

14.00 Ντινάμο Δρέσδης-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE                                                          COSMOTE SPORT3HD

14.20 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                     COSMOTE SPORT7HD

14.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                     COSMOTE SPORT9HD

14.30 ATP 500 Hamburg European Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

15.50 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE           COSMOTE SPORT5HD

16.30 ATP 500 Hamburg European Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                        COSMOTE SPORT6HD

22.30 WNBA All Star Game LIVE                                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

 

Κυριακή 28.07.19

05.00 UFC 240: Max Holloway-Frankie Edgar, Καναδάς, Έντμοντον LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

08.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                 COSMOTE SPORT9HD

09.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                              COSMOTE SPORT9HD

11.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                                COSMOTE SPORT9HD

12.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Ιαπωνία, Τόκιο LIVE                                              COSMOTE SPORT9HD

12.30 ATP 250 J. Safra Sarasin Swiss Open, Τελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT7HD

13.00 ATP 500 Hamburg European Open, Τελικός LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT6HD

14.30 Αμβούργο-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

15.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT5HD

16.00 FORMULA 1 MERCEDES-BENZ GROSSER PREIS VON DEUTSCHLAND, Αγώνας LIVE                                 COSMOTE SPORT5HD

17.00 Athens Equestrian Festival, Longines FEI Jumping Nations Cup of Greece LIVE                                       COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE                                                                                                                COSMOTE SPORT5HD

22.00 NASCAR Cup Series Pocono Gander RV 400 LIVE                                                                                 COSMOTE SPORT7HD

 

Δευτέρα 29.07.19

21.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

21.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT3HD

23.30 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

ΣΚΑΙ



Σάββατο 27/07

12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 28/05



13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN




Σάββατο 27/07



12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 28/07




12.50 OPEN GOAL

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  27-28/07




16:30 bet weekend (και Κυριακή)



15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  26-27-28-29/07


26  Ιολ

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ) (E)
Στίβος  

26  Ιολ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

09:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

12:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

26  Ιολ

12:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

13:40

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

26  Ιολ

14:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

26  Ιολ

16:20

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

17:35

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

18:50

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

20:05

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

26  Ιολ

21:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

00:00

EUROPA LEAGUE (E)
Ποδόσφαιρο  

27  Ιολ

02:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19 (E)
Ποδόσφαιρο  

27  Ιολ

04:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ) (E)
Στίβος  

27  Ιολ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

07:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

27  Ιολ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

09:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

12:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

13:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

27  Ιολ

13:40

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

27  Ιολ

14:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

27  Ιολ

16:40

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

18:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

27  Ιολ

18:50

ΣΤΙΒΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Z)
Κλασικός αθλητισμός  

27  Ιολ

19:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ Κ-19 (Z)
Ποδόσφαιρο  

27  Ιολ

21:15

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18: ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

27  Ιολ

21:15

ΜΠΑΣΚΕΤ |ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (ΒΟΛΟΣ), 1Η ΑΓ., ΕΛΛΑΔΑ-ΛΕΤΟΝΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

28  Ιολ

00:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ) (E)
Στίβος  

28  Ιολ

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

28  Ιολ

04:20

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

28  Ιολ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

28  Ιολ

07:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

28  Ιολ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

28  Ιολ

09:40

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ) (E)
Στίβος  

28  Ιολ

11:40

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE (ΛΟΝΔΙΝΟ) (E)
Στίβος  

28  Ιολ

13:40

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

28  Ιολ

14:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

28  Ιολ

15:50

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

28  Ιολ

17:30

RUN GREECE ΛΑΡΙΣΑ 2019
 

28  Ιολ

18:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ19 (ΣΚΩΤΙΑ) ΤΕΛΙΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

28  Ιολ

18:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

28  Ιολ

19:00

BEACH VOLLEY MASTERS (ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (Z)
Beach volley  

28  Ιολ

19:00

ΣΤΙΒΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Z)
Κλασικός αθλητισμός  

28  Ιολ

21:15

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18: ΓΑΛΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (Z)
Μπάσκετ  

28  Ιολ

23:15

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ Κ-19 (E)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιολ

01:45

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18: ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ (E)
Μπάσκετ  

29  Ιολ

03:45

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

29  Ιολ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

29  Ιολ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

29  Ιολ

10:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

29  Ιολ

12:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (Z)
Υγρός στίβος  

29  Ιολ

13:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

29  Ιολ

15:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

29  Ιολ

16:45

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ Κ-19 (E)
Ποδόσφαιρο  

29  Ιολ

19:15

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18: ΓΑΛΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (E)
Μπάσκετ  

29  Ιολ

21:15

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18: ΕΛΛΑΔΑ _ ΣΛΟΒΕΝΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

29  Ιολ

23:15

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

30  Ιολ

02:15

BEACH VOLLEY MASTERS (ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (E)
Beach volley  

30  Ιολ

04:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea