ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

2 August, 2019 - 02:58

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 2 Αυγούστου

 

03:00 NFL Hall of Fame Game: Falcons - Broncos (FOX Sports HD) 

12:55 NRL, Storm - Broncos (FOX Sports HD) 

 

 

Σάββατο 3 Αυγούστου

 

02:00 MLB, Red Sox - Yankees (FOX Sports HD) 

14:30 Γαλλικό Σούπερ Καπ: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεν (Novasports1HD) 

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Κλάσικα Σαν Σεμπαστιάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF POLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: RIDELONDON CLASSIQUE (Eurosport2)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Φίτεσε-Άγιαξ (Novasports1HD) 

19:35 International Champions Cup: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μίλαν (Novasports3HD) 

20:00 MLB, Red Sox - Yankees (FOX Sports HD) 

21:00 Φιλικός αγώνας: Γαλατασαράι-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Αϊντχόφεν (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

 

 

 

Κυριακή 4 Αυγούστου

 

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:05 NRL, Eels - Dragons (FOX Sports HD) 

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Βουδαπέστη (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βέλγιο (Eurosport2)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βέλγιο (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports2HD) 

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Κάλμαρ-Χάμαρμπι (Novasports3HD) 

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: RIDELONDON CLASSIQUE (Eurosport2)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:05 International Champions Cup: Τότεναμ-Ίντερ (Novasports1HD) 

18:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF POLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Indians - Angels (FOX Sports HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Padres - Dodgers (FOX Sports HD) 

 

 

Δευτέρα 5 Αυγούστου

 

02:00 MLB, Red Sox - Yankees (FOX Sports HD) 

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF POLAND (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 2η αγωνιστική: Καέν-Λοριάν (Novasports1HD)

23:00 MLB, Marlins - Mets (FOX Sports HD) 

COSMOTE TV

 

 

Παρασκευή 02.08.19

 

02.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

04.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

05.00 Los Angeles Sparks vs Las Vegas Aces, WNBA Regular Season LIVE                                                       COSMOTE SPORT4HD

 

09.55 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

 

10.50 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

 

11:50 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                       COSMOTE SPORT5HD

 

11.50 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

 

14.10 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

 

15.05 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

 

15.20 WRC Φινλανδία, SS7 Moksi 2 LIVE                                                                                                     COSMOTE SPORT8HD

 

15.50 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

 

16.05 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

 

16.25 WRC Φινλανδία, SS8 Urria 2LIVE                                                                                                       COSMOTE SPORT8HD

 

17.15 WRC Φινλανδία, SS9 Assamaki 2 LIVE                                                                                                COSMOTE SPORT8HD

 

18.40 WRC Φινλανδία, SS10 Aanekoski 1 LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT8HD

 

19.30 Μπόχουμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 2η Αγωνιστική LIVE                                                           COSMOTE SPORT3HD

 

21.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

23.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

 

 

Σάββατο 03.08.19

 

02.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

04.00 ATP 500 Citi Open, Προημιτελικός LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT6HD

 

09.55 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

 

10:05 WRC Φινλανδία, SS14 Kakaristo 1 LIVE                                                                                              COSMOTE SPORT8HD

 

10.50 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

 

11.30 WRC Φινλανδία, SS15 Tuohikotanen 1 LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

 

11.50 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                      COSMOTE SPORT7HD

 

12.35 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Ημιτελικός Γυναικών LIVE                                                   COSMOTE SPORT9HD

 

12.50 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

 

13.30 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

 

13.50 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Ημιτελικός Γυναικών LIVE                                                   COSMOTE SPORT9HD

 

14.25 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

 

15.05 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT7HD

 

15.05 WRC Φινλανδία, SS16 Tuohikotanen 2 LIVE                                                                                        COSMOTE SPORT8HD

 

15.50 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

 

16.00 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT7HD

 

16.10 WRC Φινλανδία, SS17 Kakaristo 2 LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT8HD

 

16.30 Ανόβερο-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT3HD

 

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών LIVE                                         COSMOTE SPORT9HD

 

19.05 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός Γυναικών LIVE                                                       COSMOTE SPORT9HD

 

21.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

21.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Super Cup LIVE                                                                  COSMOTE SPORT1HD

 

22.00 UFC Fight Night: Colby Covington vs Robby Lawler, USA, New Jersey LIVE                                             COSMOTE SPORT8HD

 

 

 

Κυριακή 04.08.19

 

02.00 ATP 500 Citi Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

 

04.00 ATP 500 Citi Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                               COSMOTE SPORT6HD

 

09.35 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE                                                       COSMOTE SPORT7HD

 

10.05 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE                                                       COSMOTE SPORT7HD

 

10.35 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE                                                     COSMOTE SPORT7HD

 

11.00 WRC Φινλανδία, SS22 Laukka 2 LIVE                                                                                                  COSMOTE SPORT8HD

 

11.45 Moto3, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

 

13.00 WRC Φινλανδία, SS23 Ruuhimaki 2 Power Stage LIVE                                                                          COSMOTE SPORT8HD

 

13.05 Moto2, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE                                                          COSMOTE SPORT7HD

 

14.05 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Ημιτελικός Ανδρών LIVE                                                     COSMOTE SPORT9HD

 

14.30 Χαϊντενχάιμ-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT3HD

 

14.30 MotoGP, Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE                                                       COSMOTE SPORT7HD

 

15.20 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Ημιτελικός Ανδρών LIVE                                                     COSMOTE SPORT9HD

 

15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT5HD

 

16.00 FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDIJ, Αγώνας LIVE                                                                           COSMOTE SPORT5HD

 

17.50 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών LIVE                                           COSMOTE SPORT9HD

 

19.05 FIVB Beach Volleyball WT, Αυστρία, Βιέννη, Τελικός Ανδρών LIVE                                                         COSMOTE SPORT9HD

 

20.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE                                                                                                               COSMOTE SPORT5HD

 

21.00 ATP 500 Citi Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                                             COSMOTE SPORT6HD

 

22.00 NASCAR Cup Series, Watkins GoBowling at The Glen, Αγώνας LIVE                                                       COSMOTE SPORT8HD

 

 

 

Δευτέρα 05.08.19

 

13.00 Κλήρωση UEFA CL Playoffs LIVE                                                                                                        COSMOTE SPORT1HD

 

19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

 

21.30 Νυρεμβέργη-Αμβούργο, Bundesliga 2, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

 

 

ΣΚΑΙ

 

 

Σάββατο 03/08

 

12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

 

Κυριακή 04/08

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

 

OPEN

 

Σάββατο 03/08

12.00 OPEN GOAL

 

Κυριακή 04/08

12.50 OPEN GOAL

 

ΑΡΤ ΤV

 

Σάββατο-Κυριακή  03-04/08

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

15.00 Jump Shoot

 

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  02-03-04-05/08


2  Αυγ

03:00

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Αυγ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

2  Αυγ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

2  Αυγ

10:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

2  Αυγ

12:00

FORMULA 1 - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

2  Αυγ

13:30

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

2  Αυγ

15:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

2  Αυγ

16:00

FORMULA 1 - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

2  Αυγ

18:30

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΠΕΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Αυγ

21:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Αυγ

23:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

3  Αυγ

00:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

3  Αυγ

02:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (E)
Μπάσκετ  

3  Αυγ

04:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18: ΕΛΛΑΔΑ _ ΣΛΟΒΕΝΙΑ (E)
Μπάσκετ  

3  Αυγ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

3  Αυγ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

3  Αυγ

09:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (E)
Μπάσκετ  

3  Αυγ

11:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (E)
Μπάσκετ  

3  Αυγ

13:00

FORMULA 1 - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

3  Αυγ

14:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

3  Αυγ

16:00

FORMULA 1 - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

3  Αυγ

17:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

3  Αυγ

19:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (Z)
Μπάσκετ  

3  Αυγ

21:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

3  Αυγ

21:15

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (Z)
Μπάσκετ  

3  Αυγ

23:15

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Αυγ

01:15

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΙΡΛΑΝΔΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Αυγ

04:15

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΓΑΛΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Αυγ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

4  Αυγ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

4  Αυγ

10:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

4  Αυγ

12:50

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Αυγ

15:50

FORMULA 1 - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

4  Αυγ

17:40

RUN GREECE ΚΑΣΤΟΡΙΑ 2019
 

4  Αυγ

19:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (Z)
Μπάσκετ  

4  Αυγ

21:15

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (Z)
Μπάσκετ  

4  Αυγ

23:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-19 (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Αυγ

02:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ-19: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Αυγ

04:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

5  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (E)
Στίβος  

5  Αυγ

08:00

BEACH VOLLEY MASTERS (E)
Beach volley  

5  Αυγ

10:00

ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Αυγ

12:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Αυγ

14:00

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (E)
Στίβος  

5  Αυγ

16:15

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (E)
Στίβος  

5  Αυγ

19:00

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Αυγ

23:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ (ΧΟΚΕΝΧΑΪΜ) 2019 (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

6  Αυγ

00:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (E)
Μπάσκετ  

6  Αυγ

02:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (E)
Μπάσκετ  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea