ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

9 August, 2019 - 02:54

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 9 Αυγούστου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Sharks - Panthers (FOX Sports HD) 

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF POLAND (Eurosport2)

20:15 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Μπίντγκος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Μονακό-Λιόν (Novasports1HD) 

21:45 Γερμανικό κύπελλο 1ος γύρος: Ίρντιγκεν-Ντόρτμουντ (Novasports2HD)

Σάββατο 10 Αυγούστου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 3η αγωνιστική: Κλερμόντ-Λανς (Novasports1HD)

16:50 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Μπίντγκος (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεμς (Novasports1HD) HL

19:05 International Champions Cup: Ατλέτικο Μαδρίτης-Γιουβέντους (Novasports4HD) 

19:05 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, VALKENSWAARD (Eurosport2)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Άγιαξ-Έμεν (Novasports3HD) 

20:00 Φιλικός αγώνας: Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Τουλούζ (Novasports1HD) 

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Ντεν Χάαγκ (Novasports2HD) 

22:00 MLB, Yankees - Blue Jays (FOX Sports HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

Κυριακή 11 Αυγούστου

02:00 MLB, Indians - Twins (FOX Sports HD) 

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 NRL, Storm - Rabbitohs (FOX Sports HD) 

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Δρόμου Αλκμααρ (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Φέγενορντ (Novasports1HD) 

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Χάκεν-Μάλμε (Novasports2HD) 

16:30 ΣΤΙΒΟΣ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Μπίντγκος (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Angels - Red Sox (FOX Sports HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Νιμ (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Diamondbacks - Dodgers (FOX Sports HD) 

Δευτέρα 12 Αυγούστου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Orioles - Yankees (FOX Sports HD) 

21:45 Γερμανικό κύπελλο: Κότμπους-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

COSMOTE TV

 

 Παρασκευή 09.08.19

05.00 Los Angeles Sparks-Phoenix Mercury, WNBA Regular Season LIVE                                                         COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

14.10 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

19.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Προημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

21.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Προημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

22.00 Λίβερπουλ-Νόριτς, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 1η Αγωνιστική

 

Σάββατο 10.08.19

01.30 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Προημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

03.30 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Προημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

09.55 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                    COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE                                  COSMOTE SPORT5HD

14.30 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                        COSMOTE SPORT1HD

15.05 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE                                   COSMOTE SPORT5HD

17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, 1ος Αγώνας, Αυστρία, Σπίλμπεργκ LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

19.30 Τότεναμ-Άστον Βίλα, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

20.00 WTA Rogers Cup, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

21.30 Κρίσταλ Πάλας-Έβερτον, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                               COSMOTE SPORT1HD (10.08, 17:00)

22.00 Γουότφορντ-Μπράιτον, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                                  COSMOTE SPORT3HD (10.08, 17:00)

22.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

23.30 Μπέρνλι-Σαουθάμπτον, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                                  COSMOTE SPORT1HD (10.08, 17:00)

Liga NOS, 1η Αγωνιστική

Κυριακή 11.08.19

00.00 Μπόρνμουθ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                    COSMOTE SPORT3HD (10.08, 17:00)

01.00 WTA Rogers Cup, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                                                 COSMOTE SPORT8HD

03.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                              COSMOTE SPORT6HD

03.00 UFC Fight Night: Valentina Shevchenko-Liz Carmouche, Ουρουγουάη, Μοντεβιδέο LIVE                              COSMOTE SPORT7HD

09.15 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

09.45 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

10.15 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Warm Up LIVE                                                   COSMOTE SPORT5HD

10.50 FIM Enel Moto E World Cup, Αυστρία, Σπίλμπεργκ LIVE                                                                        COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                        COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP myWorld Motorrad Grand Prix von Osterreich, Αγώνας LIVE                                                      COSMOTE SPORT5HD

16.00 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT1HD

16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, 2ος Αγώνας, Αυστρία, Σπίλμπεργκ LIVE                                                    COSMOTE SPORT5HD

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι, Premier League, 1η Αγωνιστική LIVE                                                    COSMOTE SPORT1HD

20.30 Λέστερ-Γουλβς, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                                            COSMOTE SPORT1HD (11.08, 16:00)

20.30 WTA Rogers Cup, Τελικός LIVE                                                                                                         COSMOTE SPORT8HD

22.00 NASCAR Cup Series, Michigan Consumers Energy 400 LIVE                                                                   COSMOTE SPORT7HD

23.00 ATP Masters 1000 Rogers Cup, Τελικός LIVE                                                                                      COSMOTE SPORT6HD

Liga NOS, 1η Αγωνιστική

Δευτέρα 12.08.19

18.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE                                                       COSMOTE SPORT6HD

 

OPEN

 

Σάββατο 10/08

12.50 OPEN GOAL

 

Κυριακή 11/08

12.50 OPEN GOAL

 

ΑΡΤ ΤV

 

Σάββατο-Κυριακή  10-11/08

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

 

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 9-12/8


9  Αυγ

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

9  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (E)
Στίβος  

9  Αυγ

08:00

BEACH VOLLEY (E)
Beach volley  

9  Αυγ

10:00

ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

9  Αυγ

12:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

9  Αυγ

14:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

9  Αυγ

15:30

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ (E)
Στίβος  

9  Αυγ

17:30

BAYERN TV
 

9  Αυγ

19:30

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (Z)
Στίβος  

9  Αυγ

21:00

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ (ΚΡΗΤΗ) (Z)
Μπάσκετ  

9  Αυγ

23:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΛΕΓΚΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Αυγ

01:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Αυγ

02:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18 (E)
Μπάσκετ  

10  Αυγ

04:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΟΥΓΓΑΡΙΑΣ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (E)
Στίβος  

10  Αυγ

08:00

BEACH VOLLEY LEAGUE (ΣΧΙΝΙΑΣ) (E)
Beach volley  

10  Αυγ

10:00

ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Αυγ

12:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Αυγ

15:00

FORMULA 1 - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Αυγ

17:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (Z)
Στίβος  

10  Αυγ

21:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΗΤΗΣ: ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΙΡΑΝ (Z)
Μπάσκετ  

10  Αυγ

23:00

AJAX TV
 

11  Αυγ

01:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Αυγ

02:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Αυγ

03:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

11  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (E)
Στίβος  

11  Αυγ

08:00

BEACH VOLLEY (E)
Beach volley  

11  Αυγ

10:00

ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Αυγ

12:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Αυγ

14:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΛΕΓΚΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Αυγ

16:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (Z)
Στίβος  

11  Αυγ

17:30

RUN GREECE ΙΩΑΝΝΙΝΑ 2019
 

11  Αυγ

19:15

ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ (ΚΡΗΤΗ) (Z)
Μπάσκετ  

11  Αυγ

20:00

AJAX TV
 

11  Αυγ

22:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Αυγ

23:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Αυγ

00:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ U18: ΕΛΛΑΔΑ _ ΣΛΟΒΕΝΙΑ (E)
Μπάσκετ  

12  Αυγ

02:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

12  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

12  Αυγ

09:00

ΛΑΜΙΑ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Αυγ

11:00

ΞΑΝΘΗ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Αυγ

13:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Αυγ

15:00

ΞΑΝΘΗ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Αυγ

18:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΗΤΗΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (E)
Μπάσκετ  

12  Αυγ

20:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΗΤΗΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΡΑΝ (E)
Μπάσκετ  

12  Αυγ

22:00

FORMULA 1 - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Αυγ

02:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

13  Αυγ

04:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΗΤΗΣ: ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΙΡΑΝ (E)
Μπάσκετ  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea