ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

16 August, 2019 - 03:58

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 16 Αυγούστου

01:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: Προκριματικά Ολυμπιακών Αγώνων Τόκιο (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:00 NFL, Raiders - Cardinals (FOX Sports HD) 

12:55 NRL, Panthers - Broncos (FOX Sports HD) 

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λιόν-Ανζέ (Novasports1HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

Σάββατο 17 Αυγούστου

11:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)

17:00 EFL Championship 3η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports2HD) 

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Φένλο-Άγιαξ (Novasports3HD) 

20:00 MLB, Indians - Yankees (FOX Sports HD) 

20:30 Φιλικός αγώνας: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ντιζόν (Novasports2HD) 

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Astros - Athletics (FOX Sports HD) 

Κυριακή 18 Αυγούστου

09:00 NRL, Dragons - Sharks (FOX Sports HD) 

14:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Κάρντιφ (Novasports2HD)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Women World Tour Βαργκάρντα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports1HD) 

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Έρεμπρο-Χάκεν (Novasports2HD) 

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)

20:00 MLB, Dodgers - Braves (FOX Sports HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 NFL, Saints - Chargers (FOX Sports HD) 

Δευτέρα 19 Αυγούστου

03:00 NFL, Seahawks - Vikings (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Γκινγκάμπ (Novasports1HD

COSMOTE TV

 

Παρασκευή 16.08.19

19.30 Αμβούργο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                         COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μπάγερν Μονάχου-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

Liga NOS, 2η Αγωνιστική

Σάββατο 17.08.19

02.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT7HD

04.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

14.00 Στουτγκάρδη-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT8HD

14.30 Άρσεναλ-Μπέρνλι, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT1HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE                                                                                           COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ντόρτμουντ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                               COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Πάντερμπορν, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                 COSMOTE SPORT5HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                              COSMOTE SPORT8HD

16.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                      COSMOTE SPORT9HD

17.00 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                              COSMOTE SPORT2HD

17.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                        COSMOTE SPORT9HD

18.00 Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                COSMOTE SPORT4HD

18.00 WTA Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

19.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                      COSMOTE SPORT9HD

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                             COSMOTE SPORT1HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                             COSMOTE SPORT3HD

20.00 Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                            COSMOTE SPORT2HD

20.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 1ος Ημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

20.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                        COSMOTE SPORT9HD

21.30 Έβερτον-Γουότφορντ, Premier League, 2η Αγωνιστική REC                                                                   COSMOTE SPORT3HD (17.08, 17:00)

22.00 Βιγιαρεάλ-Γρανάδα, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT4HD

22.00 WTA Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                                            COSMOTE SPORT6HD

22.00 Λεγανές-Οσασούνα, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

23.30 Νόριτς-Νιούκαστλ, Premier League, 1η Αγωνιστική REC                                                                        COSMOTE SPORT3HD (17.08, 17:00)

Liga NOS, 2η Αγωνιστική

 

Κυριακή 18.08.19

00.00 Μπράιτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 2η Αγωνιστική REC                                                                   COSMOTE SPORT1HD (17.08, 17:00)

01.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, 2ος Ημιτελικός LIVE                                                         COSMOTE SPORT6HD

02.30 NASCAR Cup Series, Bristol Bass Pro Shops NRA Night Race LIVE                                                          COSMOTE SPORT5HD

05.00 UFC 241: Daniel Cormier-Stipe Miocic, ΗΠΑ, Άναχαϊμ, LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

11.45 Άστον Βίλα-Μπόρνμουθ, Premier League, 2η Αγωνιστική REC                                                                COSMOTE SPORT1HD (17.08, 17:00)

12.15 Φράιμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 1η Αγωνιστική REC                                                                           COSMOTE SPORT3HD (17.08, 16:30)

14.30 Κίελο-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT8HD

14.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                  COSMOTE SPORT9HD

15.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                COSMOTE SPORT9HD

16.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                               COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                     COSMOTE SPORT3HD

17.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                              COSMOTE SPORT9HD

18.00 Αλαβές-Λεβάντε, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                        COSMOTE SPORT2HD

18.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Ρωσία, Μόσχα LIVE                                                 COSMOTE SPORT9HD

18.30 Τσέλσι-Λέστερ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                                            COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ουνιόν Βερολίνου-Λειψία, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT3HD

20.00 Εσπανιόλ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                       COSMOTE SPORT7HD

21.00 WTA Western & Southern Open, Τελικός LIVE                                                                                     COSMOTE SPORT6HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                         COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

23.00 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Τελικός LIVE                                                                 COSMOTE SPORT6HD

Liga NOS, 2η Αγωνιστική

Δευτέρα 19.08.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE                                                                                                                   COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE                                                                                                            COSMOTE SPORT1HD

21.00 Μαγιόρκα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                      COSMOTE SPORT3HD

21.30 Όσναμπρικ-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE                                                                   COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE                                                   COSMOTE SPORT2HD

23.00 Μπέτις-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 1η Αγωνιστική LIVE                                                                    COSMOTE SPORT7HD

 

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  17-18/08

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

 

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 16-19/8


16  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

16  Αυγ

09:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

16  Αυγ

14:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΗΤΗΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΡΑΝ (E)
Μπάσκετ  

16  Αυγ

16:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΗΤΗΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΟΥΓΓΑΡΙΑ (E)
Μπάσκετ  

16  Αυγ

18:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΣΕΡΒΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

16  Αυγ

20:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

16  Αυγ

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

16  Αυγ

23:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΓΚΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Αυγ

01:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

17  Αυγ

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Αυγ

06:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Αυγ

08:00

ΛΑΜΙΑ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Αυγ

10:00

ΞΑΝΘΗ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Αυγ

12:00

AJAX TV
 

17  Αυγ

14:00

ΞΑΝΘΗ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Αυγ

16:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΡΗΤΗΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΡΑΝ (E)
Μπάσκετ  

17  Αυγ

18:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΙΤΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

17  Αυγ

20:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

17  Αυγ

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

18  Αυγ

00:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

18  Αυγ

03:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

18  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

18  Αυγ

11:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΓΚΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Αυγ

14:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΣΕΡΒΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Μπάσκετ  

18  Αυγ

16:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ) (Z)
Στίβος  

18  Αυγ

18:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΤΟΥΡΚΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

18  Αυγ

20:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

18  Αυγ

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΕΡΒΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

18  Αυγ

23:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΙΤΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ (E)
Μπάσκετ  

19  Αυγ

01:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Μπάσκετ  

19  Αυγ

03:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

19  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

19  Αυγ

09:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

19  Αυγ

13:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

19  Αυγ

17:00

AJAX TV
 

19  Αυγ

20:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ) (E)
Στίβος  

19  Αυγ

22:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ (E)
Μπάσκετ  

20  Αυγ

00:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΣΕΡΒΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Μπάσκετ  

20  Αυγ

02:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ EUROPA LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΓΚΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

20  Αυγ

04:00

AJAX TV
 

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea