ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

12 April, 2019 - 03:16

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 12 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)

12:00 NRL, Storm - Cowboys (FOX Sports HD)

13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρισμπέιν SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP) (Eurosport2)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της χώρας των Βάσκων (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport2)

18:45 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport2)

19:30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB (FOX Sports HD)

21:00 Eurocup 2ος Τελικός: Άλμπα Βερολίνου-Βαλένθια (Novasports1HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Ναντ-Λιόν (Novasports2HD) 

Σάββατο 13 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)

08:15 Ski Classics 2018-19, Ylläs-Levi (FOX Sports HD)

10:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρισμπέιν SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP) (Eurosport2)

11:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ασεν (Eurosport2)

13:00 Φόρμουλα E: Ρώμη Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, προκριματικός γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, GEORGIA (Eurosport2)

15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ασεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: ΣΠΑΛ-Γιουβέντους (Novasports1HD) 

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της χώρας των Βάσκων (Eurosport2)

17:00 EFL Championship 42η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μίλγουολ (Novasports3HD)

17:00 Φόρμουλα E: Ρώμη Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Νιμ (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ουντινέζε (Novasports1HD) 

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 EFL Championship: Λιντς-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports3HD)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Άγιαξ-Εξέλσιορ (Novasports4HD) 

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ρεμς (Novasports2HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λάτσιο (Novasports1HD) 

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports4HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)

23:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μέξικο GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 14 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

09:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Παρίσι (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Μπρισμπέιν SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP) (Eurosport2)

11:00 NRL, Eels - Raiders (FOX Sports HD) 

12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Ρουμπέ (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ασεν (Eurosport2)

13:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ασεν (Eurosport2)

15:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ασεν (Eurosport2)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Ντε Γκράαφσαπ (Novasports2HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Κάλιαρι (Novasports1HD)

14:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Νόριτς (Novasports3HD)

16:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Μόντσα (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μπολόνια (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Πάρμα (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τζένοα (Novasports3HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Σίριους (Novasports4HD)

18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Στουρμ (Novasports5HD)

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD) 

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD) 

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD) 

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-Πανιώνιος (Novasports4HD) 

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Νάπολι (Novasports24ΗD)

21:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

21:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Ίντερ (Novasports3HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX sports HD)

Δευτέρα 15 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: NORDIC SWIM TOUR, Στοκχόλμη (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Eurocup 3ος Τελικός (αν χρειαστεί): Βαλένθια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports1HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Έμπολι (Novasports2HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 32η αγωνιστική: Παρί-Λοριάν (Novasports3HD) 

COSMOTE TV

Παρασκευή 12.04.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

04.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Μπελεντίγιεσμπορ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.10 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Νυρεμβέργη-Σάλκε Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Λέστερ-Νιούκαστλ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 13.04.19

05.30 Λοματσένκο-Κρόλα, WBA/WBO Lightweight World Championship, ΗΠΑ-Λος Άντζελες, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Εσπανιόλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Μαγδεμβούργο-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Τότεναμ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15:45 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, Betshop Basket League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

15:45 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Πάτρας, Betshop Basket League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD 

16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ανόβερο-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Ουέσκα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ντόρτμουντ-Μάιντς, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Πορτιμονένσε-Πόρτο, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.25 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Φούλαμ-Έβερτον, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.04, 17:00)

21.30 Μόντσα-Μπούστο Αρσίτσιο, Serie A Femminile Βόλεϊ, Προημιτελική Φάση, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Σεβίλη-Μπέτις, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπράιτον-Μπόρνμουθ, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (13.04, 17:00)

22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.30 Άβες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.30 Σαουθάμπτον-Γουλβς, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.04, 17:00)

Κυριακή 14.04.19

00.00 Μπέρνλι-Κάρντιφ, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (13.04, 17:00)

02.30 NASCAR Cup Series, Richmond Toyota Owners 400 LIVE COSMOTE SPORT9HD

05.00 UFC 236: Max Holloway-Dustin Poirier 2 ΗΠΑ, Ατλάντα LIVE COSMOTE SPORT8HD

08.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Βαγιαδολίδ-Χετάφε, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Χόφενχαϊμ-Χέρτα, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Σαν Πάουλι-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Μπιλμπάο-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.05 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Μπανταλόνα-Μπούργκος, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Λίβερπουλ-Τσέλσι, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ούνικς Καζάν-Ζενίτ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Τζιρόνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Βαλένθια-Λεβάντε, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπενφίκα-Βιτόρια Σετούμπαλ, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Δευτέρα 15.04.19

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Κολονία-Αμβούργο, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Προημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Γουότφορντ-Άρσεναλ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λεγανές-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

NBA Playoffs, First Round

ΣΚΑΙ

Σάββατο 13/04



 12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 14/04

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN

Σάββατο 13/04

12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 14/04

12.50 OPEN GOAL

23:15 Total Football

 

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  12-13-14/04

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  12-15/04


12  Απρ

05:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

12  Απρ

06:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

12  Απρ

06:30

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΡΕΘΥΜΝΟ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ (E)
Μπάσκετ  

12  Απρ

08:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

12  Απρ

09:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

12  Απρ

10:30

ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Χάντμπολ  

12  Απρ

12:00

CITY TV
 

12  Απρ

14:05

BASKET LEAGUE: ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (E)
Μπάσκετ  

12  Απρ

15:00

BAYERN TV
 

12  Απρ

18:00

CITY TV
 

12  Απρ

22:00

JUVENTUS TV
 

13  Απρ

01:00

BARCA TV
 

13  Απρ

04:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Απρ

06:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Απρ

07:00

CITY TV
 

13  Απρ

09:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

13  Απρ

10:00

AJAX TV
 

13  Απρ

12:00

BARCA TV
 

13  Απρ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ-ΒΟΛΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

13  Απρ

15:15

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

13  Απρ

15:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA (Z)
Μπάσκετ  

13  Απρ

15:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ (Z)
Μπάσκετ  

13  Απρ

15:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ AEGEAN CARGO - ΧΟΛΑΡΓΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

13  Απρ

15:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ (Z)
Μπάσκετ  

13  Απρ

18:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΟΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. (M)
Πόλο  

13  Απρ

18:00

ΒΟΛΕΪ Α1 PLAY OFF: ΠΑΟΚ - ΚΗΦΙΣΙΑ (Z)
Βόλεϊ  

13  Απρ

20:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

13  Απρ

20:30

ΒΟΛΕΪ Α1 PLAY OFF: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. (Z)
Βόλεϊ  

13  Απρ

22:30

BAYERN TV
 

14  Απρ

01:30

ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Χάντμπολ  

14  Απρ

03:00

JUVENTUS TV
 

14  Απρ

06:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

14  Απρ

06:30

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

14  Απρ

07:30

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

14  Απρ

08:50

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

14  Απρ

09:30

14ος ΔΙΕΘΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ «ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ» ΠΕΛΛΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Z)
 

14  Απρ

12:00

BARCA TV
 

14  Απρ

14:05

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

14  Απρ

14:30

CITY INSIDE
Τηλεπεριοδικό  

14  Απρ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

14  Απρ

15:00

AUTO MOTO ΕΡΤ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

14  Απρ

16:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

14  Απρ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ/ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2020: ΤΟΥΡΚΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (Z)
Χάντμπολ  

14  Απρ

19:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ: ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

14  Απρ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΑΕΚ (Z)
Ποδόσφαιρο  

14  Απρ

19:00

SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

14  Απρ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΦΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

15  Απρ

01:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΦΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

15  Απρ

01:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

15  Απρ

03:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

15  Απρ

04:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

15  Απρ

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

15  Απρ

06:00

FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΒΟΛΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

15  Απρ

08:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ (E)
Μπάσκετ  

15  Απρ

10:00

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (E)
Πόλο  

15  Απρ

11:30

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

15  Απρ

13:20

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΑΕΚ (E)
Ποδόσφαιρο  

15  Απρ

13:30

ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Χάντμπολ  

15  Απρ

15:00

FORMULA 1 - ΣΑΝΓΚΑΗ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

15  Απρ

17:00

ΒΟΛΕΪ Α1 PLAY OFF: ΠΑΟΚ - ΚΗΦΙΣΙΑ (E)
Βόλεϊ  

15  Απρ

18:00

BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ (E)
Μπάσκετ  

15  Απρ

19:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

15  Απρ

20:00

ΒΟΛΕΪ Α1 PLAY OFF: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. (E)
Βόλεϊ  

15  Απρ

22:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΑΕΚ (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Απρ

00:00

LIVERPOOL TV
 

16  Απρ

02:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Απρ

03:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΑΕΚ
Ποδόσφαιρο  

16  Απρ

04:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (E)
Μπάσκετ  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea