ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

23 August, 2019 - 03:09

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 23 Αυγούστου

03:00 NFL, Jaguars - Dolphins (FOX Sports HD)

12:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Rabbitohs - Broncos (FOX Sports HD) 

16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

21:00 MLB, Nationals – Cubs (FOX Sports HD) 

Σάββατο 24 Αυγούστου

03:00 NFL, Bills - Lions (FOX Sports HD) 

12:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 NCAA College Gameday (FOX Sports HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Πάρμα-Γιουβέντους (Novasports1HD) 

19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ντιζόν-Μπορντό (Novasports3HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 1η αγωνιστική Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD) 

21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Βουέλτα Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Νάπολι (Novasports1HD) 

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Χερενφέιν-Τβέντε (Novasports4HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

23:00 MLB, Yankees - Dodgers (FOX Sports HD) 

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

Κυριακή 25 Αυγούστου

02:00 NCAA College Football, Miami - Florida (FOX Sports HD) 

09:00 NRL, Sea Eagles - Rabbitohs (FOX Sports HD) 

11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: GT Αντοχής Σουζούκα (Eurosport2)

14:00 EFL Championship: Σουόνσι - Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship 5η αγωνιστική: Ντέρμπι – Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νόρκεπινγκ - Χέλσινγκμποργκ (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport2)

17:00 EFL Championship: Στόουκ - Λιντς (Novasports1HD) 

18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports3HD) 

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Πανιώνιος – Βόλος (Novasports2HD) 

20:00 MLB, Braves - Mets (FOX Sports HD)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ - Ξάνθη (Novasports1HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasports3HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λάτσιο (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Αταλάντα (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Τουλούζ (Novasports2HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 

23:00 MLB, Red Sox - Padres (FOX Sports HD) 

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ - Ξάνθη (Novasports1HD) 

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Μπολόνια (Novasports3HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σασουόλο (Novasports4HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μπρέσια (Novasports5HD)

Δευτέρα 26 Αυγούστου

03:00 NFL, Steelers - Titans (FOX Sports HD) 

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 5η αγωνιστική Γκινγκάμπ – Βαλανσιέν (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λέτσε (Novasports2HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:00 MLB, Braves - Rockies (FOX Sports HD) 

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

COSMOTE TV

 

Παρασκευή 23.08.19

00.00 Εκπομπή Postgame “Σλόβαν Μπρατισλάβας-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

05.30 Los Angeles Sparks-Indiana Fever, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.55 Moto3 GoPro British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 MotoGP GoPro British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.05 WRC Γερμανία, SS3 Mittelmosel 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

12.50 Moto2 GoPro British Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.40 WRC Γερμανία, SS4 Weiskirchen 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.10 Moto3 GoPro British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.05 MotoGP GoPro British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.05 Moto2 GoPro British Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.35 WRC Γερμανία, SS6 Mittelmosel 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.10 WRC Γερμανία, SS7 Weiskirchen 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Άουε-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Γρανάδα-Σεβίλη, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Κολονία-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Άστον Βίλα-Έβερτον, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Λεβάντε-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 24.08.19

10.55 Moto3 GoPro British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 MotoGP GoPro British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.05 WRC Γερμανία, SS10 Freisen 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

12.50 Moto2 GoPro British Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.10 WRC Γερμανία, SS11 Romerstrasse 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.00 Ανόβερο-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Νόριτς-Τσέλσι, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Moto3 GoPro British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.25 MotoGP GoPro British Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.05 MotoGP GoPro British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Μάιντς-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Πάντερμπορν-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Moto2 GoPro British Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 Οσασούνα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Λίβερπουλ-Άρσεναλ, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.50 WRC Γερμανία, SS14 Arena Panzerplatte LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 WRC Γερμανία, SS15 Arena Panzerplatte 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Μπενφίκα-Πόρτο, Liga NOS, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Λέστερ, Premier League, 3η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (24.08, 17:00)

22.00 Θέλτα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Χετάφε-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Γουότφορντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 3η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (24.08, 17:00)

Κυριακή 25.08.19

00.00 Μπράιτον-Σαουθάμπτον, Premier League, 3η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (24.08, 17:00)

10.55 Moto3 GoPro British Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.15 WRC Γερμανία, SS18 Grafschaft 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

11.25 MotoGP GoPro British Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.55 Moto2 GoPro British Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 WRC Γερμανία, SS19 Dhrontal 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.05 Moto3 GoPro British Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP GoPro British Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Λειψία-Φούσε Βερολίνου, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Καρλσρούη-Αμβούργο, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.15 Moto2 GoPro British Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

18.00 Αλαβές-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Μαγιόρκα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Τότεναμ-Νιούκαστλ, Premier League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Λεγανές-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Γουλβς-Μπέρνλι, Premier League, 3η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (25.08, 18:30)

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Πορτιμονένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Ζιλ Βιθέντε-Μπράγκα, Liga NOS, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Δευτέρα 26.08.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Σαν Πάουλι-Κίελο, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  24-25/08

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

 

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 23-26/8


24  Αυγ

23:00

AJAX TV
 

25  Αυγ

01:00

LIVERPOOL TV
 

25  Αυγ

03:00

BARCA TV
 

25  Αυγ

06:00

BAYERN TV
 

25  Αυγ

09:00

ΣΤΙΒΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΜΠΙΝΤΓΚΟΖ) (E)
Στίβος  

25  Αυγ

13:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΣΕΡΒΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Μπάσκετ  

25  Αυγ

15:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΕΡΒΙΑ (E)
Μπάσκετ  

25  Αυγ

17:00

AJAX TV
 

26  Αυγ

01:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ (E)
Μπάσκετ  

26  Αυγ

03:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Μπάσκετ  

26  Αυγ

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

26  Αυγ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE - ΣΤΟΚΧΟΛΜΗ (E)
Στίβος  

26  Αυγ

08:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΡΑΜΠΑΤ) (E)
Στίβος  

26  Αυγ

10:00

BAYERN TV
 

26  Αυγ

13:30

AJAX TV
 

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea