ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

30 August, 2019 - 02:35

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

 

NOVASPORTS

 

 

Παρασκευή 30 Αυγούστου

 

01:00 NCAA College Gameday (FOX Sports HD)

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:00 NCAA College Football, Clemson - Georgia Tech (FOX Sports HD) 

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Eels - Broncos (FOX Sports HD) 

14:00 Κλήρωση UEWFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

18:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 MLB, Brewers - Cubs (FOX Sports HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Μπολόνια-ΣΠΑΛ (Novasports2HD) 

21:45 EFL Championship 6η αγωνιστική: Κάρντιφ-Φούλαμ (Novasports3HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

 

 

Σάββατο 31 Αυγούστου

 

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 NCAA College Gameday (FOX Sports HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος του Αλμάτι (Eurosport2)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2)

14:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Ντέρμπι (Novasports1HD)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports3HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπρέσια (Novasports1HD) 

19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:00 NCAA College Football, Ole Miss - Memphis (FOX Sports HD) 

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD) 

20:00 MLB, Athletics - Yankees (FOX Sports HD) 

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Αμιάν (Novasports3HD) 

21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD) 

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος – Άρης (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports1HD) 

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD) 

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 NCAA College Football, Northwestern - Stanford (FOX Sports HD) 

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

 

 

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

 

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:30 NCAA College Football, Oregon - Auburn (FOX Sports HD) 

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2)

13:20 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Βέλγιο (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ (Novasports1HD) 

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: 22η αγωνιστική ΑΪΚ Στοκχόλμης – Τζουργκάρντεν (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σίλβερστόουν (Eurosport2)

18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

18:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports3HD)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD) 

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)

21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ίντερ (Novasports3HD) 

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τορίνο (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν (Novasports2HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD) 

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD) 

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasports3HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports4HD)

23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα Λέτσε - Βερόνα (Novasports5HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

 

 

 

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

 

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

17:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 6η αγωνιστική Γκρενόμπλ – Λανς (Novasports1HD)

22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

COSMOTE TV

 

 

Παρασκευή 30.08.19

11.50 FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “Preshow UEFA Europa League: Κλήρωση Φάσης Ομίλων” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 UEFA Europa League: Κλήρωση Φάσης Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.50 Εκπομπή “Postshow UEFA Europa League: Κλήρωση Φάσης Ομίλων” LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.50 FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Νυρεμβέργη-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Σεβίλη-Θέλτα, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Γκλάντμπαχ-Λειψία, Bundesliga, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.00 Μπιλμπάο-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 31.08.19

12.50 FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 UFC Fight Night: Jessica Andrande-Weili Zhang, Κίνα, Γκουαγκντόνγκ Σενγκ LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Ντινάμο Δρέσδης-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.50 FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς, Bundesliga, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Σάλκε-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Φράιμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπράιτον, Premier League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Οσασούνα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Μπέρνλι-Λίβερπουλ, Premier League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Χετάφε-Αλαβές, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Λεβάντε-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ρίο Άβε, Liga NOS, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 Τσέλσι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 4η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (31.08, 17:00)

22.00 Λέστερ-Μπόρνμουθ, Premier League, 4η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (31.08, 17:00)

22.00 Μπέτις-Λεγανές, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.30 Νιούκαστλ-Γουότφορντ, Premier League, 4η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (31.08, 17:00)

 

 

Σεπτέμβριος

 

 

Κυριακή 01.09.19

00.00 Γουέστ Χαμ-Νόριτς, Premier League, 4η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (31.08, 17:00)

13.55 Κρίσταλ Πάλας-Άστον Βίλα, Premier League, 4η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (31.08, 17:00)

14.30 Αμβούργο-Ανόβερο, Bundesliga 2, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Έβερτον-Γουλβς, Premier League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 FORMULA 1 JOHNNIE WALKER BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

18.00 Βαλένθια-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Άρσεναλ-Τότεναμ, Premier League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εσπανιόλ-Γρανάδα, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Πόρτο-Γκιμαράες, Liga NOS, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Μπράγκα-Μπενφίκα, Liga NOS, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

Δευτέρα 02.09.19

01.00 NASCAR Cup Series Darlington Bojangles Southern 500 LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Στουτγκάρδη-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 1” COSMOTE SPORT1HD

OPEN TV

Σάββατο 31-08

12:50 ΟPEN Sports

Κυριακή 01-09

12:50 ΟPEN Sports

ΑΡΤ ΤV

 

Σάββατο-Κυριακή  31-01/09

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

15.00 Jump Shoot

 

 

 

ΕΡΤ



Παρασκευή-Δευτέρα 30-02/9


30  Αυγ

04:00

ΠΑΡΑΚΤΙΟΙ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΠΑΤΡΑ) (E)
 

30  Αυγ

06:00

SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

30  Αυγ

08:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

30  Αυγ

08:30

CITY TV
 

30  Αυγ

12:00

FORMULA 1 - ΒΕΛΓΙΟ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

30  Αυγ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

30  Αυγ

16:00

FORMULA 1 - ΒΕΛΓΙΟ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

30  Αυγ

18:00

BARCA TV
 

30  Αυγ

21:00

ΠΑΡΑΚΤΙΟΙ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΠΑΤΡΑ) (Z)
 

30  Αυγ

23:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΣΕΡΒΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (E)
Βόλεϊ  

31  Αυγ

01:00

LIVERPOOL TV
 

31  Αυγ

03:00

ΠΑΡΑΚΤΙΟΙ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΠΑΤΡΑ) (E)
 

31  Αυγ

06:00

BAYERN TV
 

31  Αυγ

09:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΣΕΡΒΙΑ (E)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

10:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

11:00

MUNDOBASKET 2019: ΠΟΛΩΝΙΑ –ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ(ΠΕΚΙΝΟ) (Z)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

11:30

MUNDOBASKET 2019: ΙΡΑΝ – ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ Γ’ όμιλος (GUANGZHOU) (Z)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

11:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΡΩΣΙΑ - ΝΙΓΗΡΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

12:55

FORMULA 1- ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ (ΣΠΑ-ΦΡΑΝΚΟΡΣΑΜΠ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

31  Αυγ

14:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ- MUNDOBASKET 2019 (Z)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ. - ΚΙΝΑ (Z)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

15:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

15:30

MUNDOBASKET 2019: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ –ΚΟΡΕΑ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (WUHAN) (Z)
Μπάσκετ  

31  Αυγ

15:55

FORMULA 1- ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ (ΣΠΑ-ΦΡΑΝΚΟΡΣΑΜΠ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

31  Αυγ

19:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

1  Σεπ

00:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE(ΖΥΡΙΧΗ) (E)
Στίβος  

1  Σεπ

02:00

ΠΑΡΑΚΤΙΟΙ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΠΑΤΡΑ) (E)
 

1  Σεπ

04:00

ΠΑΡΑΚΤΙΟΙ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΠΑΤΡΑ) (E)
 

1  Σεπ

06:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

09:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ: ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ (E)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

10:30

MUNDOBASKET 2019: ΚΑΝΑΔΑΣ –ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ Η’ΟΜΙΛΟΣ (DONGGUAN) (Z)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: Ν. ΖΗΛΑΝΔΙΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

11:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

11:30

MUNDOBASKET 2019: ΔΟΜΙΝΙΚΑΝΗ ΔΗΜ - ΙΟΡΔΑΝΙΑ Ζ’ όμιλος (SHENZHEN) (Z)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

14:30

MUNDOBASKET 2019: ΣΕΝΕΓΑΛΗ-ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ Η’ΟΜΙΛΟΣ (DONGGUAN) (Z)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΕΛΛΑΔΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ (Z)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

15:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

15:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ- MUNDOBASKET 2019 (Z)
Μπάσκετ  

1  Σεπ

15:55

FORMULA 1- ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΕΛΓΙΟΥ (ΣΠΑ-ΦΡΑΝΚΟΡΣΑΜΠ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

1  Σεπ

18:00

ΣΤΙΒΟΣ DIAMOND LEAGUE(ΖΥΡΙΧΗ) (E)
Στίβος  

1  Σεπ

20:00

SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

2  Σεπ

01:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Σεπ

04:00

ΠΑΡΑΚΤΙΟΙ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΠΑΤΡΑ) (E)
 

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea