ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

6 September, 2019 - 01:44

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)

03:20 NFL, Packers - Bears (FOX Sports HD)

04:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)

10:55 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Γαλλία (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:55 NRL, Cowboys - Storm (FOX Sports HD)

14:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Γαλλία (Eurosport2)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου ΑΡΗΣ – Ολυμπιακός Βόλου (Novasports1HD)

18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)

23:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν, ημιτελικοί Ανδρών (Eurosort1/Eurosport1HD)

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν, ημιτελικοί Ανδρών (Eurosort1/Eurosport1HD)

11:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Γαλλία (Eurosport2)

13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Oπεν Τσεχίας, Σλάλομ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία (Eurosport2)

16:00 NCAA College Gameday, Texas A&M - Clemson (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:20 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Ρώμη (Eurosport2)

18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NCAA College Football, Cincinnati - Ohio State (FOX Sports HD)

19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosort1/Eurosport1HD)

20:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ομάδων Γαλλία (Eurosport2)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:00 MLB, Yankees - Red Sox (FOX Sports HD)

23:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν, τελικός Γυναικών (Eurosort1/Eurosport1HD)

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

02:00 NCAA College Football, LSU - Texas (FOX Sports HD)

09:05 NRL, Knights - Panthers (FOX Sports HD)

12:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Μόντσα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία (Eurosport2)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία (Eurosport2)

15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF BRITAIN (Eurosport2)

17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία (Eurosport2)

18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, OULTON PARK 2 (Eurosport2)

18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL, Titans - Browns (FOX Sports HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν, τελικός Ανδρών (Eurosort1/Eurosport1HD)

23:25 NFL, Giants - Cowboys (FOX Sports HD)

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

03:20 NFL, Steelers - Patriots (FOX Sports HD)

09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)

18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)

18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

COSMOTE TV

 

 Παρασκευή 06.09.19

11.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Κύπρος-Καζακστάν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εσθονία-Λευκορωσία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γερμανία-Ολλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σκοτία-Ρωσία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Σλοβενία-Πολωνία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Σαν Μαρίνο-Βέλγιο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Αυστρία-Λετονία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ουαλία-Αζερμπαϊτζάν UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 5” COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 07.09.19

02.00 New York Liberty-Indiana Fever, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.00 Red Bull Air Race World Championship, Κατατακτήριες Δοκιμές, Ιαπωνία, Σίμπα LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.50 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Κόσοβο-Τσεχία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Αγγλία-Βουλγαρία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Λιθουανία-Ουκρανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Ιταλία, Ρώμη LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Ιταλία, Ρώμη LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 UFC 242: Khabib Nurmagomedov-Dustin Poirier, ΗΑΕ, Άμπου Ντάμπι LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Ιταλία, Ρώμη LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Γαλλία-Αλβανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Σερβία-Πορτογαλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σλοβακία-Κροατία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Τουρκία-Ανδόρα, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ισλανδία-Μολδαβία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Ιταλία, Ρώμη LIVE COSMOTE SPORT6HD

Κυριακή 08.09.19

08.00 Red Bull Air Race World Championship, Αγώνας 1ο Μέρος, Ιαπωνία, Σίμπα LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.00 Red Bull Air Race World Championship, Αγώνας 2ο Μέρος, Ιαπωνία, Σίμπα LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Γκέπινγκεν-Φούσε Βερολίνου, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Αρμενία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Ιταλία, Ρώμη LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Γεωργία-Δανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ελβετία-Γιβραλτάρ, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ρουμανία-Μάλτα, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Ιταλία, Ρώμη LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 Εκπομπή “European Qualifiers Show Pregame Ελλάδα-Λίχτενσταϊν” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 NASCAR Cup Series, Indianapolis Big Machine Vodka 400 at the Brickyard LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Ιταλία, Ρώμη LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ελλάδα-Λίχτενσταϊν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Φινλανδία-Ιταλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ισπανία-Νησιά Φερόε, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σουηδία-Νορβηγία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Ιταλία, Ρώμη LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.00 Los Angeles Sparks-Minnesota Lynx, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show Postgame Ελλάδα-Λίχτενσταϊν” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 09.09.19

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Κροατία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Σαν Μαρίνο-Κύπρος, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Βόρειος Ιρλανδία-Γερμανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Εσθονία-Ολλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Σκωτία-Βέλγιο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Πολωνία-Αυστρία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ρωσία-Καζακστάν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ουγγαρία-Σλοβακία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Σλοβενία-Ισραήλ, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 6” COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 10.09.19

10.00 Εκπομπή “Davis Cup Pre Show” LIVE COSMOTE SPORT6HD

11.00 Εκπομπή “Κλήρωση Davis Cup Pre Show” LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Εκπομπή “Davis Cup Post Show” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Αγγλία-Κόσοβο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γαλλία-Ανδόρα, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Λιθουανία-Πορτογαλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Αλβανία-Ισλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μολδαβία-Τουρκία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Μαυροβούνιο-Τσεχία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Λουξεμβούργο-Σερβία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ιρλανδία-Βουλγαρία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 7” COSMOTE SPORT1HD

OPEN TV

Σάββατο 07-09

12:50 ΟPEN Sports

Κυριακή 08-09

\

12:50 ΟPEN Sports

21:00 Pre Game Ελλάδα-Λιχτενστάιν

21:45 Ελλάδα-Λιχτενστάιν

23:30 Pοst Game Ελλάδα-Λιχτενστάιν

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  06-07/09

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 06-09/9


6  Σεπ

06:00

LIVERPOOL TV
 

6  Σεπ

09:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΙΤΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ (E)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019|ΑΝΓΚΟΛΑ - ΙΡΑΝ (ΠΕΚΙΝΟ) (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019|ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. (GUANGZHOU) (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

11:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

12:00

ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 |ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΝΤΣΑ) - ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ 1 (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

6  Σεπ

13:40

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΝΤΣΑ) (M)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

6  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 | ΤΥΝΗΣΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ (ΠΕΚΙΝΟ) (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 | ΚΙΝΑ – Ν. ΚΟΡΕΑ (GUANGZHOU) (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

15:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΝΤΣΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

6  Σεπ

19:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΕΛΛΑΔΑ - Ν. ΖΗΛΑΝΔΙΑ (E)
Μπάσκετ  

6  Σεπ

21:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ) (Z)
Στίβος  

6  Σεπ

23:10

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΗΠΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ (E)
Μπάσκετ  

7  Σεπ

01:00

DORTMUND TV
 

7  Σεπ

02:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

7  Σεπ

04:00

FORMULA 1 - ΒΕΛΓΙΟ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Σεπ

06:00

MANCHESTER CITY TV
 

7  Σεπ

09:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΕΛΛΑΔΑ - Ν. ΖΗΛΑΝΔΙΑ (E)
Μπάσκετ  

7  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

7  Σεπ

11:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

7  Σεπ

13:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΝΤΣΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ- MUNDOBASKET 2019(Β΄ ΓΥΡΟΣ) (Z)
Μουντομπάσκετ  

7  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

7  Σεπ

15:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

7  Σεπ

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΝΤΣΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

7  Σεπ

17:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | Α΄ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ) (Z)
Βόλεϊ  

7  Σεπ

19:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

7  Σεπ

19:30

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
Βόλεϊ  

7  Σεπ

23:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

01:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ) (E)
Στίβος  

8  Σεπ

03:10

DORTMUND TV
 

8  Σεπ

04:10

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΗΠΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ (E)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

07:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΙΤΑΛΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ (E)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

09:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (E)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

10:15

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ | ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ Κ23 ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) (Z)
Θαλάσσια σπορ  

8  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 | ΑΚΤΗ ΕΛΕΦ. – Ν. ΚΟΡΕΑ (ΠΕΚΙΝΟ) (Z)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 | ΤΥΝΗΣΙΑ - ΑΝΓΚΟΛΑ (GUANGZHOU) (Z)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

11:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 | ΚΙΝΑ – ΝΙΓΗΡΙΑ (GUANGZHOU) (Z)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 | ΙΡΑΝ - ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ (ΠΕΚΙΝΟ) (Z)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

15:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

8  Σεπ

15:50

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΝΤΣΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

8  Σεπ

19:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

8  Σεπ

19:30

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
Βόλεϊ  

8  Σεπ

22:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ Κ23 (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) (E)
 

9  Σεπ

03:30

SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

9  Σεπ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E)
Μπάσκετ  

9  Σεπ

09:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΕΛΛΑΔΑ - ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ (E)
Μπάσκετ  

9  Σεπ

11:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

9  Σεπ

11:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

9  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

9  Σεπ

15:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ- MUNDOBASKET 2019(Β΄ ΓΥΡΟΣ)
Μουντομπάσκετ  

9  Σεπ

15:30

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (Z)
Μπάσκετ  

9  Σεπ

19:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Βόλεϊ  

9  Σεπ

21:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Βόλεϊ  

9  Σεπ

23:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 (E)
Μπάσκετ  

10  Σεπ

01:00

FORMULA 1 - ΜΟΝΤΣΑ (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Σεπ

03:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑΣ Κ23 (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) (E)
 

 

K. Στουρνάρας
kostourn@yahoo.com

olymbic idea