ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

4 October, 2019 - 02:59

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 4 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Rams - Seahawks (FOX Sports HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Plate (FOX Sports HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD) HL

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ (Novasports4HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Αμιάν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Μπρέσια-Σασουόλο (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)

22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Cup (FOX Sports HD)

23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

Σάββατο 5 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship 11η αγωνιστική: Φούλαμ-Τσάρλτον (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Πάρμα (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τζίρο ντελ' Εμίλια (Eurosport2)

16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Ρέντινγκ (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)

17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: (Eurosport2)

18:30 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Σαμπντόρια (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Football, TCU - Iowa State (FOX Sports HD)

19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπορντό (Novasports3HD)

21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Football, Texas - West Virginia (FOX Sports HD)

Κυριακή 6 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Fuji (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:30 NRL Grand Final (FOX Sports HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ (Novasports3HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ουντινέζε (Novasports2HD)

14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports1HD)

15:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Βαρκελώνη (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Κάλιαρι (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λέτσε (Novasports24HD)

16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: FAMENNE ARDENNE CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Πανιώνιος (Novasports3HD)

18:00 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, DONINGTON GP (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Νάπολι (Novasports4HD)

19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:00 (μαγνητοσκόπηση) Σουηδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Τζουργκάρντεν-Χάμαρμπι (Novasports3HD)

20:00 NFL, Falcons - Texans (FOX Sports HD)

21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)

21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Γιουβέντους (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL, Packers - Cowboys (FOX Sports HD)

Δευτέρα 7 Οκτωβρίου

03:20 NFL, Colts - Chiefs (FOX Sports HD)

21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 10η αγωνιστική: Ορλεάν-Λανς (Novasports1HD)

COSMOTE TV

 

Παρασκευή 04.10.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

04.55 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

05.50 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.50 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

07.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.10 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.05 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.05 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.55 WRC Ουαλία, SS4 Dyfnant 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

12.50 WRC Ουαλία, SS5 Aberhirnant 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 ATP 500 China Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Στουτγκάρδη-Βέχεν Βίζμπαντεν, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.10 WRC Ουαλία, SS9 Dyfnant 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.05 WRC Ουαλία, SS10 Aberhirnant 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπέτις-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 05.10.19

04.55 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.50 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.50 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

08.30 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.25 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.30 WTA China Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.05 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.00 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.30 ATP 500 China Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.05 WRC Ουαλία, SS12 Myherin 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 WRC Ουαλία, SS13 Sweet Lamb/Hafre LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.00 Λεγανές-Λεβάντε, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Αμβούργο-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μπράιτον-Τότεναμ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 WTA China Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 ATP 500 China Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Λεβερκούζεν-Λειψία, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Λίβερπουλ-Λέστερ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Γρανάδα, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.20 WRC Ουαλία, SS16 Dyfi 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Γουέστ Χαμ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βαλένθια-Αλαβές, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σάλκε-Κολονία, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 WRC Ουαλία, 2019 e-sports, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.15 WRC Ουαλία, SS17 Colwyn Bay LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Μπέρνλι-Έβερτον, Premier League, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (05.10, 17:00)

21.30 Τενερίφη-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Οσασούνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Νόριτς-Άστον Βίλα, Premier League, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (05.10, 17:00)

23.30 Πάντερμπορν-Μάιντς, Bundesliga, 7η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (05.10, 16:30)

Κυριακή 06.10.19

00.00 Γουότφορντ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (05.10, 17:00)

04.35 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.00 UFC 243: Robert Whittaker-Israel Adesanya, Αυστραλία, Μελβούρνη LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.05 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.45 Gennady GG Golovkin-Sergiy Derevyanchenko, IBF Middleweight World Championship, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.35 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.45 Moto3 PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.05 Moto2 PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.30 MotoGP PTT Thailand Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.30 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

11.30 WTA China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Μαγιόρκα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

13.05 WRC Ουαλία, SS21 Alwen 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.00 WRC Ουαλίας, SS23 Brening 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.30 Φλένσμπουργκ-Φούσε Βερολίνου, Bundesliga Χάντμπολ, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 ATP 500 China Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Νυρεμβέργη-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Θέλτα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD 

16.00 Μάντσεστερ Σίτι-Γουλβς, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 Σαουθάμπτον-Τσέλσι, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Βαγιαδολίδ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 AEK-Κολοσσός H Hotels, Basket League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Ούνικς Καζάν-Αστάνα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.30 Νιούκαστλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπασκόνια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Άρσεναλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.10, 16:00)

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 NASCAR Cup Series Dover International Speedway LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Σεβίλη, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22:30 Connecticut Sun-Washington Mystics, WNBA Finals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT8HD

Δευτέρα 07.10.19

07.30 ATP Masters 1000 Rolex Shangai, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Μπεσίκτας-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Όσναμπρικ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 14” COSMOTE SPORT1HD

OPEN TV

Σάββατο 05-10

13:30 ΟPEN Sports

Κυριακή 06-10

13:30 ΟPEN Sports

ΑΡΤ ΤV



Σάββατο-Κυριακή  05-06/10

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 04-07/10




4  Οκτ

00:45

BARCA TV
 

4  Οκτ

03:45

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΒΟΛΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Οκτ

05:45

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

4  Οκτ

06:00

MANCHESTER CITY TV
 

4  Οκτ

09:00

BAYERN TV
 

4  Οκτ

11:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (E)
Βόλεϊ  

4  Οκτ

13:30

DORTMUND TV
 

4  Οκτ

14:30

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

4  Οκτ

20:00

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (Z)
Στίβος  

5  Οκτ

01:00

MANCHESTER CITY TV
 

5  Οκτ

04:00

LIVERPOOL TV
 

5  Οκτ

06:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΒΟΛΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Οκτ

08:00

BARCA TV
 

5  Οκτ

11:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

5  Οκτ

11:30

DORTMUND TV
 

5  Οκτ

12:30

FORMULA 1 - SOCHI (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

5  Οκτ

14:30

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

5  Οκτ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE : ΚΑΒΑΛΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ (Z)
Ποδόσφαιρο  

5  Οκτ

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ
Μπάσκετ  

5  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE : 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ (Z)
Μπάσκετ  

5  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA (Z)
Μπάσκετ  

5  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE : 2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

5  Οκτ

16:15

BASKET LEAGUE : 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΟΚ - ΛΑΡΙΣΑ (Z)
Μπάσκετ  

5  Οκτ

16:30

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (Z)
Στίβος  

5  Οκτ

18:15

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: «ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ» (Z)
Μπάσκετ  

5  Οκτ

22:30

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

6  Οκτ

00:00

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (Z)
Στίβος  

6  Οκτ

02:30

MANCHESTER CITY TV
 

6  Οκτ

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

6  Οκτ

06:00

BARCA TV
 

6  Οκτ

09:00

MANCHESTER CITY TV
 

6  Οκτ

11:00

ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

6  Οκτ

11:25

SUPER LEAGUE : ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

6  Οκτ

12:00

BARCA TV
 

6  Οκτ

15:00

BAYERN TV
 

6  Οκτ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΒΕΡΟΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

6  Οκτ

17:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

6  Οκτ

17:40

SUPER LEAGUE: ΞΑΝΘΗ-ΒΟΛΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

6  Οκτ

19:00

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (Z)
Στίβος  

6  Οκτ

22:00

BASKETLEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ (E)
Μπάσκετ  

7  Οκτ

00:00

DORTMUND TV
 

7  Οκτ

02:00

BAYERN TV
 

7  Οκτ

04:00

LIVERPOOL TV
 

7  Οκτ

06:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

07:00

MANCHESTER CITY TV
 

7  Οκτ

10:00

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

7  Οκτ

12:00

BAYERN TV
 

7  Οκτ

14:00

BARCA TV
 

7  Οκτ

17:00

MANCHESTER CITY TV
 

7  Οκτ

20:00

SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

7  Οκτ

22:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

8  Οκτ

00:00

BASKETLEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΗΣ (E)
Μπάσκετ  

8  Οκτ

02:00

BAYERN TV
 

8  Οκτ

04:00

DORTMUND TV
 

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea