ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

18 October, 2019 - 03:33

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 18 Οκτωβρίου

03:00 MLB, Astros – Yankees, Game 5 (FOX Sports HD)

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Socca World Cup 2019 Φάση των 16 (Novasports3HD)

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:05 Socca World Cup 2019 Φάση των 16 (Novasports3HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)

21:45 EFL Championship 12η αγωνιστική: Κάρντιφ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Αναντολού Εφές (Novasports5HD)

23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Γ) Κίνα ((Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

14:30 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Χάντερσφιλντ (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Λάτσιο-Αταλάντα (Novasports1HD)

17:00 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι (Novasports4HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ντιζόν (Novasports5HD)

18:40 Socca World Cup 2019 Α’ προημιτελικός (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Football, West Virginia - Oklahoma (FOX Sports HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Βερόνα (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Βάαλβικ-Άγιαξ (Novasports4HD)

19:45 Socca World Cup 2019 Β’ προημιτελικός (Novasports3HD)

20:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:50 Socca World Cup 2019 Γ’ προημιτελικός (Novasports3HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Λιλ (Novasports5HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπολόνια (Novasports1HD)

21:55 Socca World Cup 2019 Δ’ προημιτελικός (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Football, Oregon - Washington (FOX Sports HD)

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

02:30 NCAA College Football, Michigan - Penn State (FOX Sports HD)

10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Άμστερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:45 Ιπποδρομίες: 73ο Ελληνικό Ντέρμπι ΟΠΑΠ (Novasports5HD)

13:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Γ) Κίνα ((Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports1HD)

14:00 Socca World Cup 2019 Α’ ημιτελικός (Novasports2HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 Socca World Cup 2019 Β’ ημιτελικός (Novasports2HD)

15:30 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ρόμα (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τορίνο (Novasports3HD)

16:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

18:00 (μαγνητοσκόπηση) Σουηδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Χάμαρμπι-Μάλμε (Novasports4HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)

18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, BRANDS HATCH GP 2 (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τζένοα (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)

20:00 NFL, Raiders - Packers (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Socca World Cup 2019 Τελικός (Novasports2HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λέτσε (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Στρασβούργο (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ντάλας (Eurosport2)

23:25 NFL, Saints - Bears (FOX Sports HD)

Δευτέρα 21 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Eagles - Cowboys (FOX Sports HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Φιορεντίνα (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η αγωνιστική: Λανς-Οσέρ (Novasports2HD)

COSMOTE TV

 

Παρασκευή 18.10.19

02.55 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.50 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.45 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.10 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Άουε-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γρανάδα-Οσασούνα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 19.10.19

02.55 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.50 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.00 UFC Fight Night: Dominick Reyes-Chris Weidman, ΗΠΑ, Βοστόνη LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.45 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.30 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.25 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.20 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Έιμπαρ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Έβερτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 ATP 250 Antwerp European Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Τότεναμ-Γουότφορντ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ΑΕΚ-Περιστέρι, ΕΚΟ Basket League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP 250 Antwerp European Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Χετάφε-Λεγανές, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Ομπραντόιρο-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Τσέλσι-Νιούκαστλ, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00)

21.30 Σκαντίτσι-Κούνεο, Serie A Femminile Volleyball, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μαγιόρκα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γουλβς-Σαουθάμπτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 17:00)

23.00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season REC COSMOTE SPORT4HD (19.10, 17:00)

23.30 Λέστερ-Μπέρνλι, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00)

Κυριακή 20.10.19

00.00 Μπόρνμουθ-Νόριτς, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 17:00)

02.35 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.35 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.45 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.30 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Αλαβές-Θέλτα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Φενέρμπαχτσε-Μπαχτσεσεχίρ, TBF Basketball Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.25 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μάιντς, Bundesliga, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 16:30)

14.30 Στουτγκάρδη-Κίελο, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπέτις, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30 Άστον Βίλα-Μπράιτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00)

16.30 Κολονία-Πάντερμπορν, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ATP 250 Antwerp European Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.30 Εκπομπή “Ρυθμός των Ντέρμπι Pregame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Χόφενχαϊμ-Σάλκε, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ζιελόνα Γκόρα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Μπιλμπάο-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βαλένθια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 NASCAR Cup Series Kansas Holywood Casino 400 LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σεβίλη-Λεβάντε, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 21.10.19

16.30 Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου) LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 16” COSMOTE SPORT1HD

OPEN TV

Σάββατο 19-10

13:30 ΟPEN Sports

Κυριακή 20-10

13:30 ΟPEN Sports

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  19-20/10

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 18-21/10


18  Οκτ

02:30

FORMULA 1 - SUZUKA (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

18  Οκτ

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

18  Οκτ

06:00

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

18  Οκτ

08:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE (E)
Μπάσκετ  

18  Οκτ

10:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE (E)
Μπάσκετ  

18  Οκτ

11:20

SUPER LEAGUE :ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Οκτ

12:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ - ΑΡΗΣ (E)
Μπάσκετ  

18  Οκτ

14:00

FORMULA 1 - SUZUKA (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

18  Οκτ

16:00

MANCHESTER CITY TV
 

18  Οκτ

19:00

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΙΝΤΕΖ ΚΑΖΑΝ (Z)
Πόλο  

18  Οκτ

21:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

18  Οκτ

22:00

DORTMUND TV
 

19  Οκτ

00:00

ΕΝΟΡΓΑΝΗ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ) (E)
Γυμναστική  

19  Οκτ

03:30

FOOTBALL LEAGUE: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

19  Οκτ

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

19  Οκτ

06:00

FORMULA 1 - SUZUKA (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

19  Οκτ

08:00

JUVENTUS TV
 

19  Οκτ

11:00

ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.ΦΑΛΗΡΟ (E)
Πόλο  

19  Οκτ

12:30

ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ (E)
Πόλο  

19  Οκτ

14:00

ΠΟΛΟ Α1: ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ (Z)
Πόλο  

19  Οκτ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

19  Οκτ

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

19  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA - ΡΕΘΥΜΝΟ (Z)
Μπάσκετ  

19  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS (Z)
Μπάσκετ  

19  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑ AFFIDEA (Z)
Μπάσκετ  

19  Οκτ

15:45

BASKET LEAGUE: 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Μπάσκετ  

19  Οκτ

17:30

BASKETLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

19  Οκτ

19:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

19  Οκτ

20:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΛ (Z)
Ποδόσφαιρο  

19  Οκτ

22:00

BAYERN TV
 

20  Οκτ

00:00

ΕΝΟΡΓΑΝΗ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ) (E)
Γυμναστική  

20  Οκτ

04:00

BAYERN TV
 

20  Οκτ

06:00

MANCHESTER CITY TV
 

20  Οκτ

09:00

BARCA TV
 

20  Οκτ

11:00

ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

20  Οκτ

13:00

ΕΝΟΡΓΑΝΗ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ) (E)
Γυμναστική  

20  Οκτ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟ∆ΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (Z)
Ποδόσφαιρο  

20  Οκτ

17:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

20  Οκτ

17:45

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: «ΛΑΥΡΙΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ» (Z)
Μπάσκετ  

20  Οκτ

19:30

SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

20  Οκτ

21:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

21  Οκτ

01:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΛ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Οκτ

03:00

BARCA TV
 

21  Οκτ

06:00

BARCA TV
 

21  Οκτ

10:00

FOOTBALL LEAGUE: ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Οκτ

12:00

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΣΙΝΤΕΖ ΚΑΖΑΝ (E)
Πόλο  

21  Οκτ

13:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

21  Οκτ

14:00

BAYERN TV
 

21  Οκτ

16:00

BASKETLEAGUE: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

21  Οκτ

18:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΛ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Οκτ

20:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Οκτ

22:00

SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Οκτ

00:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ (E)
Μπάσκετ  

22  Οκτ

02:00

BASKETLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ (E)
Μπάσκετ  

22  Οκτ

04:00

BASKETLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea