ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

19 April, 2019 - 02:28

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!



NOVASPORTS



Παρασκευή 19 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

11:00 NHL, Roosters - Storm (FOX Sports HD) 

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship 43η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD) 

17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Ντέρμπι (Novasports2HD) 

20:15 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD) 

21:00 Super Euroleague Pre Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 33η αγωνιστική: Λοριάν – Τρουά (Novasports5HD)

21:00 MLB, Diamondbacks - Cubs (FOX Sports HD)

21:45 EFL Championship: Νόριτς-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports4HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Λιόν-Ανζέ (Novasports3HD) 

22:15 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

00:15 Super Euroleague Post Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD) 

Σάββατο 20 Απριλίου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 33η αγωνιστική: Πάρμα-Μίλαν (Novasports1HD) 

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:45 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP, Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σαμπντόρια (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Τορίνο (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σασουόλο (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Φροζινόνε (Novasports24HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Κυπ. Γαλλίας TOUR DU FINISTERE (Eurosport2)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ - Μαρσέιγ (Novasports2HD)

18:30 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP, Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports1HD) 

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Χρόνιγκεν-Άγιαξ (Novasports3HD) 

20:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο-Μονπελιέ (Novasports2HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Ρόμα (Novasports1HD) 

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

24:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Μαϊάμι (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 21 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

08:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP, Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport2)

09:00 NRL, Broncos - Raiders (FOX Sports HD) 

1200 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, TOUR OF TURKEY (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Αυστριακό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Σεντ Πόλτεν-Σάλτσμπουργκ (Novasports3HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Χάκεν-Τζουργκάρντεν (Novasports2HD)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Αμστελ Γκολντ Ρέις (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport2)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Ντεν Χάαγκ (Novasports5HD)

18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)

18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD) 

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD) 

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD) 

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports4HD) 

20:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)

21:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

Μ. Δευτέρα 22 Απριλίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος των Άλπεων (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport2)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Κυπ. Γαλλίας Tro Bro Leon (Eurosport2)

17:00 EFL Championship 44η αγωνιστική: Στόουκ-Νόριτς (Novasports1HD) 

19:15 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Λιντς (Novasports1HD) 

20:00 Ιταλικό ποδόσφαιρο: Νάπολι-Αταλάντα (Novasports2HD) 

20:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 34η αγωνιστική: Παρί - Βαλανσιέν (Novasports1HD)

24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 19.04.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Νασιονάλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Αλαβές-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

NBA Playoffs, First Round

Σάββατο 20.04.19

14.00 Θέλτα-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Αμβούργο-Άουε, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.45 Εκπομπή “Pregame ΑΕΚ-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.45 ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Betshop Basket League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Έιμπαρ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.45 Εκπομπή “Postgame ΑΕΚ-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Νιούκαστλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ράγιο Βαγεκάνο-Ουέσκα, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Λειψία, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 UFC Fight Night: Alistair Overeem-Aleksei Oleinik, Ρωσία, Μόσχα LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (20.04, 17:00)

21.45 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Πόρτο-Σάντα Κλάρα, Liga NOS, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.30 Μπόρνμουθ-Φούλαμ, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (20.04, 17:00)

NBA Playoffs, First Round

Κυριακή 21.04.19

03.00 Κρόφορντ-Καν, WBO Welterweight World Championship, ΗΠΑ-Νέα Υόρκη, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.00 Λεβάντε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Χάντερσφιλντ-Γουότφορντ, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (20.04, 17:00)

14.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Ντινάμο Δρέσδης-Κολονία, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Χετάφε-Σεβίλη, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.30 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ζενίτ-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Κάρντιφ-Λίβερπουλ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Χέρτα Βερολίνου-Ανόβερο, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Λεγανές, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.04, 18:00)

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Ανδόρα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μπέτις-Βαλένθια, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

TBF Basketball Super League, 27η Αγωνιστική

NBA Playoffs, First Round

Δευτέρα 22.04.19

12.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Βόλφσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τσέλσι-Μπέρνλι, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.15 Μπενφίκα-Μαρίτιμο, Liga NOS, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

NBA Playoffs, First Round

ΣΚΑΙ



Σάββατο 20/04

 12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 21/04

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN




Σάββατο 20/04

12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 21/04



12.50 OPEN GOAL

23:15 Total Football



 

ΑΡΤ ΤV



Σάββατο-Κυριακή  19-20-21/04



16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  19-20-21-22/04


19  Απρ

04:00

AJAX TV
 

19  Απρ

06:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

19  Απρ

06:30

CITY TV
 

19  Απρ

09:30

JUVENTUS TV
 

19  Απρ

12:30

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Πόλο  

19  Απρ

14:15

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΠΑΝΤΟΒΑ - ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ (Z)
Πόλο  

19  Απρ

14:45

SUPER LEAGUE: ΠΑΟ-ΟΦΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

19  Απρ

16:00

AJAX TV
 

19  Απρ

18:00

ΒΟΛΕΪ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (Z)
Βόλεϊ  

19  Απρ

20:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

19  Απρ

20:30

ΒΟΛΕΪ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Βόλεϊ  

19  Απρ

22:30

CITY TV
 

20  Απρ

01:20

SUPER LEAGUE: ΠΑΟ-ΟΦΗ
Ποδόσφαιρο  

20  Απρ

01:30

BARCA TV
 

20  Απρ

04:30

ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ (E)
Χάντμπολ  

20  Απρ

06:00

AJAX TV
 

20  Απρ

08:00

CITY TV
 

20  Απρ

11:00

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Πόλο  

20  Απρ

12:30

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
Πόλο  

20  Απρ

14:15

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Z)
Πόλο  

20  Απρ

15:45

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

20  Απρ

16:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ - ΛΑΥΡΙΟ (Z)
Μπάσκετ  

20  Απρ

16:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΡΕΘΥΜΝΟ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

20  Απρ

16:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

20  Απρ

16:45

BETSHOP BASKET LEAGUE: ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΡΗΣ (Z)
Μπάσκετ  

20  Απρ

19:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

20  Απρ

20:15

ΒΟΛΕΪ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (Z)
Βόλεϊ  

20  Απρ

22:30

JUVENTUS TV
 

21  Απρ

01:30

CITY TV
 

21  Απρ

04:30

ΠΟΛΟ Α1 ΑΝΔΡΩΝ: ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (E)
Πόλο  

21  Απρ

06:00

BARCA TV
 

21  Απρ

09:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Απρ

10:00

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Πόλο  

21  Απρ

11:00

ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

21  Απρ

11:30

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Πόλο  

21  Απρ

13:00

JUVENTUS TV
 

21  Απρ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ FOOTBALL LEAGUE : ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ (Z)
Ποδόσφαιρο  

21  Απρ

16:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΚΥΜΗ - ΛΑΥΡΙΟ (E)
Μπάσκετ  

21  Απρ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ-PLAY OFF: ΔΟΥΚΑΣ - ΑΕΡΩΠΟΣ
Χάντμπολ  

21  Απρ

19:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

21  Απρ

19:00

SUPER LEAGUE ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

21  Απρ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

21  Απρ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

01:00

ΒΟΛΕΪ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (E)
Βόλεϊ  

22  Απρ

01:00

SUPER LEAGUE ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

02:15

ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

22  Απρ

03:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ (E)
Μπάσκετ  

22  Απρ

05:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

06:00

FOOTBALL LEAGUE: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΒΟΛΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

08:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (E)
Μπάσκετ  

22  Απρ

10:00

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Πόλο  

22  Απρ

11:30

ΠΟΛΟ EUROLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (E)
Πόλο  

22  Απρ

13:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΡΗΣ (E)
Μπάσκετ  

22  Απρ

13:20

SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

15:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

16:45

SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΟ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Απρ

19:00

BASKET LEAGUE: ΚΥΜΗ-ΛΑΥΡΙΟ (E)
Μπάσκετ  

22  Απρ

22:00

CITY TV
 

23  Απρ

00:50

SUPER LEAGUE: ΛΑΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ποδόσφαιρο  

23  Απρ

01:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

23  Απρ

02:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΠΑΟΚ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ (E)
Μπάσκετ  

23  Απρ

04:00

ΜΠΑΣΚΕΤ Α1: ΡΕΘΥΜΝΟ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (E)
Μπάσκετ  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea