ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

1 November, 2019 - 03:06

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 1 Νοεμβρίου

02:00 NFL, 49ers - Cardinals (FOX Sports HD)

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζάλγκιρις (Novasports3HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Βιλερμπάν (Novasports4HD)

20:30 Super Euroleague Pre Game Show: Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Τσβόλε-Άγιαξ (Novasports24HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μακάμπι Fox Τελ Αβίβ (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)

23:30 Super Euroleague Post Game Show: Ολυμπιακός-Μακάμπι Fox Τελ Αβίβ (Novasports1HD)

Σάββατο 2 Νοεμβρίου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μόντενα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship 15η αγωνιστική: Γουΐγκαν-Σουόνσι (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Ρόμα-Νάπολι (Novasports1HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική (Novasports3HD)

17:00 EFL Championship: Λούτον-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Πανιώνιος-Άρης (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ίντερ (Novasports1HD)

19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Πανιώνιος-Άρης (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Λιόν (Novasports3HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Πανιώνιος-Άρης (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Γιουβέντους (Novasports1HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

01:35 ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ: Μπρίντερς Καπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιουσχάν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κάλιαρι (Novasports2HD)

14:00 EFL Championship: Τσάρλτον-Πρέστον (Novasports3HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΟΦΗ (Novasports1HD) HL

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Φέγενορντ (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ουντινέζε (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Σασουόλο (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Μπρέσια (Novasports4HD)

16:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Νέα Υόρκη (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 NFL, Texans - Jaguars (FOX Sports HD)

17:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Μόντενα (Eurosport2)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Πάρμα (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD)

20:00 NFL, Vikings - Chiefs (FOX Sports HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λάτσιο (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μονακό (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL, Packers - Chargers (FOX Sports HD)

Δευτέρα 4 Νοεμβρίου

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Σαμπντόρια (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 13η αγωνιστική: Χάβρη-Νανσί (Novasports3HD)

22:00 EFL Championship: Στόουκ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 01.11.19

02.55 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.30 Los Angeles Clippers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.50 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.10 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.05 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.50 FORMULA 1 EMIRATES UNITED STATES GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Ανόβερο-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Πάντερμπορν, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.50 FORMULA 1 EMIRATES UNITED STATES GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 02.11.19

01.00 Brooklyn Nets-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.55 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.50 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.50 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.30 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.25 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.05 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.30 WTA Finals Shenzhen, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Εσπανιόλ-Βαλένθια, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 WTA Finals Shenzhen, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Μάιντς, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Άστον Βίλα-Λίβερπουλ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ΑΕΚ-Πανιώνιος, EKO Basket League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Λεβάντε-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.30 ATP Masters 1000 Rolex Paris, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ανδόρα-Μούρθια, ACB Liga Endesa, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Γουότφορντ-Τσέλσι, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.50 FORMULA 1 EMIRATES UNITED STATES GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 Μπενφίκα-Ρίο Άβε, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Μάντσεστερ Σίτι-Σαουθάμπτον, Premier League, 11η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.11, 17:00)

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Νιούκαστλ, Premier League, 11η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (02.11, 17:00)

22.50 FORMULA 1 EMIRATES UNITED STATES GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.00 Oklahoma City Thunder-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.30 Άρσεναλ-Γουλβς, Premier League, 11η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.11, 17:00)

Κυριακή 03.11.19

00.00 Μπράιτον-Νόριτς, Premier League, 11η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (02.11, 17:00)

03.35 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.00 UFC Fight Night: Jorge Masvidal-Nate Diaz, ΗΠΑ, Νέα Υόρκη LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.35 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.45 Moto3 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.05 Moto2 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.30 MotoGP Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.30 Εκπομπή Pregame Ancient Messene Open Wheelchair Tennis LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπέρνλι, Premier League, 11η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.11, 17:00)

12.00 Ancient Messene Open Wheelchair Tennis, Τελικός Μονού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.25 Βέρντερ Βρέμης-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (02.11, 16:30)

13.00 Βαγιαδολίδ-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 WTA Finals Shenzhen, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Χίμκι-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Εκπομπή Pregame Ancient Messene Open Wheelchair Tennis LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Στουτγκάρδη-Ντινάμο Δρέσδης, Bundesliga 2, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Βιγιαρεάλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 Κρίσταλ Πάλας-Λέστερ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Κολονία, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Νταρουσάφακα-Μπαχτσεσεχίρ, TBF Basketball Super League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Οσασούνα-Αλαβές, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Έβερτον-Τότεναμ, Premier League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Άουγκσμπουργκ-Σάλκε, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Θέλτα-Χετάφε, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Λεγανές-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Τοντέλα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 FORMULA 1 EMIRATES UNITED STATES GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Γρανάδα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πόρτο-Άβες, Liga NOS, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 NASCAR Cup Series, AAA Texas 500 LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 04.11.19

00.00 Indiana Pacers-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 Los Angeles Clippers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Μπόχουμ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 18” COSMOTE SPORT1HD

OPEN TV

Σάββατο 02-11

13:30 ΟPEN Sports

Κυριακή 03-11

13:30 ΟPEN Sports

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  02-03/11

15:00 Eκπομπή για την ΑΕΚ

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 01-04/11

 


1  Νοε

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: ΗΠΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

1  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

1  Νοε

06:00

LIVERPOOL TV
 

1  Νοε

08:00

MANCHESTER CITY TV
 

1  Νοε

11:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΑΕΚ - ΑΝΤΒΕΡΜΠ (E)
Μπάσκετ  

1  Νοε

13:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΠΑΟΚ - ΝΕΠΤΟΥΝΑΣ (E)
Μπάσκετ  

1  Νοε

15:00

ROMA TV
 

1  Νοε

18:00

FORMULA 1 - AUSTIN (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

1  Νοε

19:30

SUPER LEAGUE 2 «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Λ.» (Z)
Ποδόσφαιρο  

1  Νοε

21:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

1  Νοε

22:00

FORMULA 1 - AUSTIN (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

1  Νοε

23:30

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΝΤΡΑΝ (E)
Πόλο  

2  Νοε

01:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: ΑΝΓΚΟΛΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

2  Νοε

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Νοε

06:00

AJAX TV
 

2  Νοε

08:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΑΕΚ - ΑΝΤΒΕΡΜΠ (E)
Μπάσκετ  

2  Νοε

10:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Νοε

11:00

ROMA TV
 

2  Νοε

14:00

ΠΟΛΟ Α1 (Z)
Πόλο  

2  Νοε

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

2  Νοε

15:30

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

2  Νοε

15:45

EKO BASKET LEAGUE: 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΟΚ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ (Z)
Μπάσκετ  

2  Νοε

15:45

EKO BASKET LEAGUE: 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS (Z)
Μπάσκετ  

2  Νοε

15:45

EKO BASKET LEAGUE: 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS (Z)
Μπάσκετ  

2  Νοε

15:45

EKO BASKET LEAGUE: 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA – ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Μπάσκετ  

2  Νοε

17:45

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

2  Νοε

19:00

VOLLEY ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : ΠΑΟ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Βόλεϊ  

2  Νοε

19:45

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

2  Νοε

20:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

2  Νοε

20:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΗΠΑ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

2  Νοε

22:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Νοε

23:00

FORMULA 1 - AUSTIN (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

3  Νοε

01:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΗΠΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: ΑΝΓΚΟΛΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

06:00

MANCHESTER CITY TV
 

3  Νοε

09:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (E)
Μπάσκετ  

3  Νοε

11:00

DORTMUND TV
 

3  Νοε

11:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

3  Νοε

12:25

FOOTBALL LEAGUE: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ- ΚΑΛΑΜΑΤΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

12:45

SUPERLEAGUE 2: ΔΟΞΑ ΔΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ Λ. (E)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

14:45

SUPERLEAGUE 2: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΧΑΝΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΒΕΡΟΙΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

16:45

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

3  Νοε

17:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. (Z)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

17:45

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ - BASKETLEAGUE - 6H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

3  Νοε

19:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

3  Νοε

20:50

FORMULA 1 - AUSTIN (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

4  Νοε

00:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

4  Νοε

01:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: ΙΤΑΛΙΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΗΠΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

06:00

ROMA TV
 

4  Νοε

09:00

AJAX TV
 

4  Νοε

11:00

SUPERLEAGUE 2: ΔΟΞΑ ΔΡ. - ΑΠΟΛΛΩΝ Λ. (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

13:00

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (E)
Μπάσκετ  

4  Νοε

13:35

FOOTBALL LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ –ΚΑΒΑΛΑ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

15:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

17:00

SUPERLEAGUE 2: ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

20:00

SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΒΟΛΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

4  Νοε

22:00

FORMULA 1 - AUSTIN (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

5  Νοε

00:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

5  Νοε

02:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea