ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore

8 November, 2019 - 02:57

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 8 Νοεμβρίου

 

03:00 NFL, Chargers - Raiders (FOX Sports HD)

11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)

20:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Νις-Μπορντό (Novasports2HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Σασουόλο-Μπολόνια (Novasports4HD)

23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD)

 

 

 

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

 

03:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport2)

14:30 EFL Championship 16η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports1HD)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Τορίνο (Novasports2HD)

17:00 EFL Championship: Πρέστον-Χάντερσφιλντ (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Βόλος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

20:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τζένοα (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

 

 

 

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

 

02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

05:55 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΣΑΜΠΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σεούλ (Eurosport2)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Άγιαξ-Ουτρέχτη (Novasports3HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports2HD)

14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

14:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Λέτσε (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)

16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)

16:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη (Eurosport2)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)

17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)

18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Τουλούζ (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ρόμα (Novasports4HD)

19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ατρόμητος (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)

20:00 NFL, Panthers - Packers (FOX Sports HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μίλαν (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL, Rams - Steelers (FOX Sports HD)

 

 

Δευτέρα 11 Νοεμβρίου

 

03:20 NFL, Vikings - Cowboys (FOX Sports HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λαμία (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 14η αγωνιστική: Ροντέ-Λανς (Novasports1HD)

 

COSMOTE TV

 

 

Παρασκευή 08.11.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

05.30 Los Angeles Clippers-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Σαν Πάουλι-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Next Gen ATP Finals, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Κολονία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Νόριτς-Γουότφορντ, Premier League, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεγανές, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Next Gen ATP Finals, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

 

Σάββατο 09.11.19

04.00 Denver Nuggets-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 Αυστραλία-Γαλλία, Fed Cup by BNP Paribas Finals, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

07.00 Αυστραλία-Γαλλία, Fed Cup by BNP Paribas Finals, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Αλαβές-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Κίελο-Αμβούργο, Bundesliga 2, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Λειψία, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Σάλκε-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Πάντερμπορν-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Βαλένθια-Γρανάδα, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λέστερ-Άρσεναλ, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Σάντα Κλάρα-Μπενφίκα, Liga NOS, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 UFC Fight Night: Junior Dos Santos-Alexander Volkov, Ρωσία, Μόσχα LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Τότεναμ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 12η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (09.11, 17:00)

22.00 Μπαρτσελόνα-Θέλτα, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Μπέρνλι-Γουέστ Χαμ, Premier League, 12η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (09.11, 17:00)

 

Κυριακή 10.11.19

00.00 Σαουθάμπτον-Έβερτον, Premier League, 12η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (09.11, 17:00)

00.00 San Antonio Spurs-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Νιούκαστλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 12η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (09.11, 17:00)

05.00 Αυστραλία-Γαλλία, Fed Cup by BNP Paribas Finals, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT7HD

07.00 Αυστραλία-Γαλλία, Fed Cup by BNP Paribas Finals, Αγώνας Μονού (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.00 Αυστραλία-Γαλλία, Fed Cup by BNP Paribas Finals, Αγώνας Μονού (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Μαγιόρκα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Ομπραντόιρο-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.15 Φενέρμπαχτσε-Μπεσίκτας, TBF Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Νυρεμβέργη-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Μπιλμπάο-Λεβάντε, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπράιτον, Premier League, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Γουλβς-Άστον Βίλα, Premier League, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Φλένσμπουργκ-Γκέπινγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.30 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 

19.30 Χετάφε-Οσασούνα, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Κίελο-Πόρτο, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπελενένσες, Liga NOS, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 NASCAR Cup Series, ISM Raceway LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μπέτις-Σεβίλη, LaLiga Santander, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Minnesota Timberwolves-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.00 Μποαβίστα-Πόρτο, Liga NOS, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

Δευτέρα 11.11.19

01.00 Orlando Magic-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Καρλσρούη-Άουε, Bundesliga 2, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 19” COSMOTE SPORT1HD

 

OPEN TV

 

Σάββατο 09-11

 

13:30 ΟPEN Sports

 

Κυριακή 10-11

 

13:30 ΟPEN Sports

 

ΑΡΤ ΤV

 

Σάββατο-Κυριακή  09-10/11

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

15.00 Jump Shoot

 

ΕΡΤ

 

Παρασκευή-Δευτέρα 08-11/11

 


8  Νοε

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17 (E)
Ποδόσφαιρο  

8  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

8  Νοε

06:00

LIVERPOOL TV
 

8  Νοε

08:00

FORMULA 1 - AUSTIN (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

8  Νοε

11:00

MANCHESTER CITY TV
 

8  Νοε

14:00

JUVENTUS TV
 

8  Νοε

17:00

SUPERLEAGUE 2: ΧΑΝΙΑ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

8  Νοε

19:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

8  Νοε

19:30

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ (Z)
 

8  Νοε

21:15

BAYERN TV
 

8  Νοε

23:15

BARCA TV
 

9  Νοε

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17 (E)
Ποδόσφαιρο  

9  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

9  Νοε

06:00

ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΓΛΥΦΑΔΑ (E)
Πόλο  

9  Νοε

07:30

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΜΠΑΝΤΙΡΜΑ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

9  Νοε

09:30

JUVENTUS TV
 

9  Νοε

12:30

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ (Z)
 

9  Νοε

13:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

9  Νοε

14:00

ΠΟΛΟ Α1: ΓΛΥΦΑΔΑ - ΥΔΡΑΪΚΟΣ (Z)
Πόλο  

9  Νοε

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ-ΒΕΡΟΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

9  Νοε

15:15

AJAX TV
 

9  Νοε

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡ. - ΠΑΟΚ (Z)
Μπάσκετ  

9  Νοε

17:00

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ (Z)
 

9  Νοε

18:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΑΕΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ (Z)
Μπάσκετ  

9  Νοε

20:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

9  Νοε

22:00

MANCHESTER CITY TV
 

10  Νοε

01:00

DORTMUND TV
 

10  Νοε

03:00

BAYERN TV
 

10  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Νοε

06:00

BAYERN TV
 

10  Νοε

08:00

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ (Z)
 

10  Νοε

11:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

10  Νοε

12:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

10  Νοε

13:00

HANDBALL PREMIER: ΔΡΑΜΑ - ΦΑΙΚΑΣ ΚΕΡΚ. (Z)
Χάντμπολ  

10  Νοε

14:45

SUPERLEAGUE 2: ΑΠΟΛΛΩΝ Π. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

10  Νοε

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΩΝΙΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

10  Νοε

15:25

Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
SUPER LEAGUE: ΞΑΝΘΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Νοε

16:45

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

10  Νοε

17:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

10  Νοε

17:15

ΜΠΑΣΚΕΤ/ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

10  Νοε

19:30

ΒΟΛΕΪ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (Z)
Βόλεϊ  

10  Νοε

21:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

11  Νοε

01:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17: Ν. ΚΟΡΕΑ - ΜΕΞΙΚΟ (Z)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

03:00

MANCHESTER CITY TV
 

11  Νοε

06:00

BARCA TV
 

11  Νοε

09:00

DORTMUND TV
 

11  Νοε

11:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ (E)
Μπάσκετ  

11  Νοε

13:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΑΕΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ (E)
Μπάσκετ  

11  Νοε

15:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

11  Νοε

15:15

FOOTBALL LEAGUE: ΒΕΡΟΙΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ (E)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

17:00

SUPERLEAGUE 2: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

19:00

VOLLEYLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. (Z)
Βόλεϊ  

11  Νοε

19:25

BASKET LEAGUE: ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΟ (E)
Μπάσκετ  

11  Νοε

21:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

11  Νοε

21:30

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17 (Z)
Ποδόσφαιρο  

11  Νοε

23:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

12  Νοε

00:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Νοε

01:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17 (Z)
Ποδόσφαιρο  

12  Νοε

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17 (E)
Ποδόσφαιρο  

12  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea