ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

22 November, 2019 - 03:34

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 22 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Colts - Texans (FOX Sports HD)

09:55 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Ημιτελικοί Γυναικών (Eurosport2)

18:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG (Eurosport2)

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports3HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD)

21:45 EFL Championship 17η αγωνιστική: Φούλαμ-ΚΠΡ (Novasports24HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD)

23:30 Super Euroleague Post Game Show Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

00:15 (μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζενίτ (Novasports3HD)

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

09:55 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Ανδρών (Eurosport2)

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 (tbc) Αγώνας ποδοσφαίρου πρωταθλήματος υποδομής Κ19 11η αγωνιστική: ΑΕΚ-Άρης (Live streaming στο Novasports.gr)

ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:10 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)

13.00 Αγώνας ποδοσφαίρου πρωταθλήματος υποδομής Κ19 11η αγωνιστική (Live streaming)

14:00 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport2)

14:30 EFL Championship: Τσάρλτον-Κάρντιφ (Novasports2HD)

16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Αταλάντα-Γιουβέντους (Novasports1HD)

16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Γυναικών (Eurosport2)

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Μίλγουολ (Novasports4HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Νις (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα Μίλαν-Νάπολι (Novasports1HD)

19:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Λονδίνο (Eurosport2)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Ρεμς (Novasports3HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: Πράγα, GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ίντερ (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

23:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: Πράγα, GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1/Eurosport1HD)

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

10:55 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 1ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)

11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:35 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 2ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Φέγενορντ (Novasports2HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Πάρμα (Novasports1HD)

14:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Χαλ (Novasports5HD)

14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:40 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, ομαδικό (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χερενφέιν (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Μπρέσια (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Λάτσιο (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Φιορεντίνα (Novasports24HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports2HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ουντινέζε (Novasports3HD)

19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Λονδίνο (Eurosport2)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Κάλιαρι (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μαρσέιγ (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

Δευτέρα 25 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Seahawks - Eagles (FOX Sports HD)

20:30 Mosconi Cup (FOX Sports HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Τζένοα (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ κατηγορία: Χάβρη-Γκινγκάμπ (Novasports2HD)

COSMOTE TV

 

Παρασκευή 22.11.19

03.00 Milwaukee Bucks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 Davis Cup by Rakuten Finals, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Κλήρωση European Qualifiers Play-offs LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Davis Cup by Rakuten Finals, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Davis Cup by Rakuten Finals, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Άουε-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Ντόρτμουντ-Πάντερμπορν, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λεβάντε-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 23.11.19

05.30 Los Angeles Clippers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 Davis Cup by Rakuten Finals, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Λεγανές-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Αμβούργο-Ντινάμο Δρέσδης, Bundesliga 2, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Γουέστ Χαμ-Τότεναμ, Premier League, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Σάλκε, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ, Premier League, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Μπέτις-Βαλένθια, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Davis Cup by Rakuten Finals, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Τσέλσι, Premier League, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Γρανάδα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λειψία-Κολονία, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 Μπαρτσελόνα-Φλένσμπουργκ, VELUX EHF Champions League, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Άρσεναλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 13η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (23.11, 17:00)

21.30 Μπούστο Αρσίτσιο-Κούνεο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπράιτον-Λέστερ, Premier League, 13η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (23.11, 17:00)

23.30 Έβερτον-Νόριτς, Premier League, 13η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (23.11, 17:00)

Κυριακή 24.11.19

00.00 Minnesota Timberwolves-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Γουότφορντ-Μπέρνλι, Premier League, 13η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (23.11, 17:00)

13.00 Εσπανιόλ-Χετάφε, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Τενερίφη-Μπέτις, ACB Liga Endesa, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Στουτγκάρδη-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Οσασούνα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.25 Μπόρνμουθ-Γουλβς, Premier League, 13η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (23.11, 17:00)

16.30 Άουγκσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Έιμπαρ-Αλαβές, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Davis Cup by Rakuten Finals, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Ολυμπιακός-Μέλσουνγκεν, EHF Cup, 3ος Προκριματικός Γύρος, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Χόφενχαϊμ-Μάιντς, Bundesliga, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 

19.00 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, TBF Basketball Super League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Θέλτα, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπασκόνια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Βαγιαδολίδ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Houston Rockets-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 25.11.19

01.00 New York Knicks-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Ούνικς Καζάν-Ζενίτ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ηρακλής, EKO Basket League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Μπαχτσεσεχίρ-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Ανόβερο-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Άστον Βίλα-Νιούκαστλ, Premier League, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 21” COSMOTE SPORT1HD

OPEN TV

Σάββατο 23-11

13:30 ΟPEN Sports

Κυριακή 24-11

13:30 ΟPEN Sports

23:00 Τotal Football

 

ΑΡΤ ΤV

 

Σάββατο-Κυριακή  23-24/11

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 22-25/11


22  Νοε

06:00

VOLLEYLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ Σ. (E)
Βόλεϊ  

22  Νοε

08:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

22  Νοε

10:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΑΕΚ - ΡΑΣΤΑ ΒΕΧΤΑ (E)
Μπάσκετ  

22  Νοε

12:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΠΑΟΚ - ΣΑΡΑΓΟΣΑ (E)
Μπάσκετ  

22  Νοε

14:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΑΓ. ΜΠΡΟΖΕ ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (E)
Μπάσκετ  

22  Νοε

14:50

SUPER LEAGUE 2: ΔΟΞΑ ΔΡ.- ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Νοε

16:00

SUPERLEAGUE 2: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡ. (Z)
Ποδόσφαιρο  

22  Νοε

18:00

ΠΟΛΟ Α1: ΓΛΥΦΑΔΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Πόλο  

22  Νοε

19:15

VOLLEY LEAGUE CUP: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)
Βόλεϊ  

22  Νοε

21:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΣΕΝΕΓΑΛΗ - ΡΩΣΙΑ (Z)
Beach soccer  

22  Νοε

22:15

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

22  Νοε

22:50

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΝΙΓΗΡΙΑ (Z)
Beach soccer  

22  Νοε

23:50

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

23  Νοε

00:25

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ - ΗΑΕ (Z)
Beach soccer  

23  Νοε

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΟΜΑΝ (Z)
Beach soccer  

23  Νοε

03:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17 (E)
Ποδόσφαιρο  

23  Νοε

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

23  Νοε

06:00

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ (E)
 

23  Νοε

09:30

VOLLEY LEAGUE CUP: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)
Βόλεϊ  

23  Νοε

12:00

FORMULA 1 - SAO PAOLO (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

23  Νοε

14:00

ΠΟΛΟ Α1: ΠΑΟΚ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Z)
Πόλο  

23  Νοε

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

23  Νοε

15:15

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

23  Νοε

15:45

ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΡΟΘΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA (Z)
Μπάσκετ  

23  Νοε

15:45

ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΟΚ - ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS (Z)
Μπάσκετ  

23  Νοε

15:45

ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ (Z)
Μπάσκετ  

23  Νοε

15:45

ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA - ΚΟΛΟΣΣΟΣ Η HOTELS (Z)
Μπάσκετ  

23  Νοε

17:45

BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΑΕΚ (Z)
Μπάσκετ  

23  Νοε

19:45

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

23  Νοε

20:00

SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΞΑΝΘΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

23  Νοε

22:50

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΗΠΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ (Z)
Beach soccer  

23  Νοε

23:50

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

24  Νοε

00:25

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΙΤΑΛΙΑ (Z)
Beach soccer  

24  Νοε

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ - ΕΛΒΕΤΙΑ (Z)
Beach soccer  

24  Νοε

03:00

MANCHESTER CITY TV
 

24  Νοε

06:00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΑΓΚ. ΚΥΠΕΛΛΟ Κ17 (E)
Ποδόσφαιρο  

24  Νοε

08:30

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

24  Νοε

09:30

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ (E)
 

24  Νοε

11:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

24  Νοε

13:00

HANDBALL PREMIER: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΔΙΟΜΗΔΗΣ (Z)
Χάντμπολ  

24  Νοε

14:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

24  Νοε

14:45

SUPERLEAGUE 2: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΧΑΝΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

24  Νοε

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ– ΒΕΡΟΙΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

24  Νοε

15:40

SUPER LEAGUE2: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. (E)
Ποδόσφαιρο  

24  Νοε

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKET LEAGUE: ΑΡΗΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Z)
Μπάσκετ  

24  Νοε

17:00

SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΦΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

24  Νοε

19:30

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

24  Νοε

21:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

25  Νοε

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (Z)
Beach soccer  

25  Νοε

03:00

VOLLEY LEAGUE CUP: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)
Βόλεϊ  

25  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

25  Νοε

06:00

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑΣ (E)
 

25  Νοε

11:00

SUPERLEAGUE 2: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡ. (E)
Ποδόσφαιρο  

25  Νοε

13:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

25  Νοε

15:00

SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΞΑΝΘΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

25  Νοε

15:25

VOLLEY LEAGUE : ΟΦΗ- ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ (E)
Βόλεϊ  

25  Νοε

17:00

SUPERLEAGUE 2: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

25  Νοε

19:00

VOLLEYLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ (Z)
Βόλεϊ  

25  Νοε

21:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

25  Νοε

21:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΜΕΞΙΚΟ - ΙΤΑΛΙΑ (Z)
Beach soccer  

25  Νοε

22:15

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

25  Νοε

22:50

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER:ΙΑΠΩΝΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ (Z)
Beach soccer  

25  Νοε

23:50

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

26  Νοε

00:25

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΤΑΪΤΗ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (Z)
Beach soccer  

26  Νοε

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER: ΗΠΑ - ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ (Z)
Beach soccer  

26  Νοε

03:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

26  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea