ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

29 November, 2019 - 02:44

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 29 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Saints - Falcons (FOX Sports HD)

13:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Χονγκ Κονγκ (Eurosport2)

15:50 ΒΟΡΕΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Football, Virginia - Virginia Tech (FOX Sports HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Έφες-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Μπρεστ (Novasports2HD)

21:45 EFL Championship 19η αγωνιστική: Σουόνσι-Φούλαμ (Novasports4HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)

22:30 NCAA College Football, Memphis - Cincinnati (FOX Sports HD)

23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)

Σάββατο 30 Νοεμβρίου

03:00 NCAA College Basketball Las Vegas Invitational Final (FOX Sports HD)

05:30 NCAA College Basketball Las Vegas Invitational 3rd Place Game (FOX Sports HD)

10:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

TBC Αγώνας ποδοσφαίρου πρωταθλήματος υποδομής Κ19 12η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Live streaming Novasports.gr)

12:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Κύπελλο Χονγκ Κονγκ (Eurosport2)

14:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Τσάρλτον-Σέφιλντ Γουένστεϊ (Novasports1HD)

14:50 ΒΟΡΕΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 16η αγωνιστική: Σοσό-Τρουά (Novasports4HD)

15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:40 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Μπρέσια-Αταλάντα (Novasports2HD)

17:00 EFL Championship: Ντέρμπι-ΚΠΡ (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

17.15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Βόλος (Novasports3HD)

17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

19:00 NCAA College Football, Ohio State – Michigan (FOX Sports HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Τορίνο (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

19:30 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Λέικ Πλάσιντ, 1ος Γύρος Γυναικών (Eurosport2)

19:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λέικ Λουϊζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Μπορντό (Novasports3HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Λέτσε (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:30 NCAA College Football, Wisconsin - Minnesota (FOX Sports HD)

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

02:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)

10:00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:25 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: W.CUP (MEN), Κίνα, Τελικός (Eurosport2)

11:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Τβέντε-Άγιαξ (Novasports3HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σασουόλο (Novasports2HD)

14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

14:45 ΒΟΡΕΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μίλαν (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Τουλούζ (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ουντινέζε (Novasports24HD)

16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Λαμία (Novasports2HD)

16:20 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Λαμία (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Βόλος (Novasports3HD)

17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μπολόνια (Novasports4HD)

19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης - Λαμία (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

19:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL, 49ers - Ravens (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λέικ Λουϊζ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Έμεν-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ρόμα (Novasports4HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL, Raiders - Chiefs (FOX Sports HD)

Δευτέρα 2 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

03:20 NFL, Patriots - Texans (FOX Sports HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σαμπντόρια (Novasports1HD)

21:45 EFL Championship: Πρέστον-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 17η αγωνιστική: Καέν-Νανσί (Novasports3HD)

COSMOTE TV

 

Παρασκευή 29.11.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

10.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Φερεντσβάρος-Εσπανιόλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (28.11 19:55)

14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Μάλμε-Ντινάμο Κιέβου, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (28.11 22:00)

19.00 Brooklyn Nets-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Όσναμπρικ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 NCAA Basketball, Battle 4 Atlantis, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Σάλκε-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Θέλτα-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 30.11.19

11.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Ανόβερο, Bundesliga 2, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Νιούκαστλ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Πάντερμπορν-Λειψία, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD 

16.30 Κολονία-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Λίβερπουλ-Μπράιτον, Premier League, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας, EKO Basket League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Σαουθάμπτον-Γουότφορντ, Premier League, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μαγιόρκα-Μπέτις, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Μπενφίκα-Μαρίτιμο, Liga NOS, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Τσέλσι-Γουέστ Χαμ, Premier League, 14η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (30.11, 17:00)

21.30 Ανδόρα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Βαλένθια-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπέρνλι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 14η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (30.11, 17:00)

23.30 Τότεναμ-Μπόρνμουθ, Premier League, 14η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (30.11, 17:00)

Κυριακή 01.12.19

00.00 Sacramento Kings-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

11.30 Εκπομπή “Pregame Lyttos Beach ITF World Tour” LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.00 Lyttos Beach ITF World Tour, Τελικός Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Σεβίλη-Λεγανές, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Lyttos Beach ITF World Tour, Τελικός Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Στουτγκάρδη-Νόρντχορν, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Ντάρμσταντ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Μπιλμπάο-Γρανάδα, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Νόριτς-Άρσεναλ, Premier League, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Εκπομπή “Postgame Lyttos Beach ITF World Tour” LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Εσπανιόλ-Οσασούνα, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Μπαρτσελόνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Φιλοτράνο-Καζέρτα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.30 Λέστερ-Έβερτον, Premier League, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Χετάφε-Λεβάντε, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 NCAA Basketball, Orlando Invitational Championship Game LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Γουλβς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 14η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (01.12, 16:00)

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 15η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ζιλ Βισέντε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Los Angeles Lakers-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 02.12.19

00.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άστον Βίλα, Premier League, 14η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (01.12, 18:30)

05.30 Los Angeles Clippers-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 

18.00 Ούνικς Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Αναντολού Εφές-Γαλατάσαραϊ, TBF Basketball Super League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Μάιντς-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.45 Πόρτο-Πάσος Φερέιρα, Liga NOS, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 22” COSMOTE SPORT1HD

OPEN TV

Σάββατο 30-11

13:30 ΟPEN Sports

Κυριακή 01-12

13:30 ΟPEN Sports

23:00 Τotal Football

 

ΑΝΤ1

18:45 Κλήρωση τελικής φάσης Euro 2020

ΑΡΤ ΤV

 

Σάββατο-Κυριακή  30-01/12

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

Παρασκευή-Δευτέρα 29-02/12


29  Νοε

03:00

MANCHESTER CITY TV
 

29  Νοε

06:00

BARCA TV
 

29  Νοε

09:00

BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

29  Νοε

11:00

FORMULA 1 - ΗΑΕ (ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

29  Νοε

12:30

BAYERN TV
 

29  Νοε

14:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

29  Νοε

15:00

FORMULA 1 - ΗΑΕ (ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

29  Νοε

15:45

SUPER LEAGUE2: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

29  Νοε

16:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

29  Νοε

16:30

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

29  Νοε

17:30

SUPERLEAGUE 2: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

29  Νοε

19:30

VOLLEYLEAGUE: ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Z)
Βόλεϊ  

29  Νοε

21:30

ROMA TV
 

30  Νοε

00:30

CITY TV
 

30  Νοε

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

30  Νοε

06:00

BAYERN TV
 

30  Νοε

08:00

SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΦΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

30  Νοε

10:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

30  Νοε

12:00

FORMULA 1 - ΗΑΕ (ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

30  Νοε

13:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

30  Νοε

13:30

ΠΟΛΟ Α1: Π.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ (Z)
Πόλο  

30  Νοε

15:00

FORMULA 1 - ΗΑΕ (ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

30  Νοε

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΤΡΙΚΑΛΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

30  Νοε

15:30

ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA (Z)
Μπάσκετ  

30  Νοε

16:15

ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS-ΑΡΗΣ (Z)
Μπάσκετ  

30  Νοε

16:15

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

30  Νοε

16:45

ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT (Z)
Μπάσκετ  

30  Νοε

16:45

ΕΚΟ BASKET LEAGUE: 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΛΑΡΙΣΑ (Z)
Μπάσκετ  

30  Νοε

19:00

BASKETLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ (Z)
Μπάσκετ  

30  Νοε

21:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

30  Νοε

21:15

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER (Z)
Beach soccer  

30  Νοε

23:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ BEACH SOCCER (Z)
Beach soccer  

1  Δεκ

00:00

BARCA TV
 

1  Δεκ

02:00

AJAX TV
 

1  Δεκ

04:00

BAYERN TV
 

1  Δεκ

06:00

CITY TV
 

1  Δεκ

09:00

ROMA TV
 

1  Δεκ

11:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

1  Δεκ

12:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

1  Δεκ

12:15

HANDBALL - ΚΥΠΕΛΛΟ (Z)
 

1  Δεκ

14:50

FORMULA 1 - ΗΑΕ (ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

1  Δεκ

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (Z)
Ποδόσφαιρο  

1  Δεκ

15:30

BASKET LEAGUE - ΑΓΩΝΑΣ: «ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ» (Z)
Μπάσκετ  

1  Δεκ

17:15

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

1  Δεκ

19:15

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

1  Δεκ

19:30

SUPERLEAGUE 2: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

1  Δεκ

21:15

BEACHSOCCER : ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Z)
Beach soccer  

1  Δεκ

21:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

1  Δεκ

23:00

BEACHSOCCER: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ ΤΕΛΙΚΟΣ (Z)
Beach soccer  

2  Δεκ

01:00

SUPERLEAGUE 2: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Δεκ

03:00

VOLLEYLEAGUE: ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Βόλεϊ  

2  Δεκ

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Δεκ

06:00

BAYERN TV
 

2  Δεκ

08:00

CITY TV
 

2  Δεκ

11:00

BARCA TV
 

2  Δεκ

13:00

AJAX TV
 

2  Δεκ

15:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

2  Δεκ

16:00

SUPERLEAGUE 2: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. (Z)
Ποδόσφαιρο  

2  Δεκ

18:00

BASKETLEAGUE: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΟΚ (E)
Μπάσκετ  

2  Δεκ

20:00

BASKETLEAGUE: ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (E)
Μπάσκετ  

2  Δεκ

22:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

3  Δεκ

00:00

FORMULA 1 - ΗΑΕ (ΑΜΠΟΥ ΝΤΑΜΠΙ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

3  Δεκ

03:00

SUPERLEAGUE 2: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

3  Δεκ

05:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

Κώστας Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea