ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

24 January, 2020 - 02:36

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

Παρασκευή 24 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

06:00 NCAA College Basketball, UCLA - Oregon State (FOX Sports HD)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2)

12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)

20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μπρέσια-Μίλαν (Novasports2HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νις-Ρεν (Novasports5HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφες (Novasports3HD)

22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

12:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ομπερτντορφ, Ομάδα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπολόνια (Novasports1HD)

16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)

17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Χεράκλες-Φέγενορντ (Novasports3HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασβούργο (Novasports4HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:20 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

04:00 NCAA College Basketball, Washington - Colorado (FOX Sports HD)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

12:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ιντερ-Κάλιαρι (Novasports2HD)

14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport2)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αγιαξ (Novasports3HD)

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)

16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ουντινέζε (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Σασουόλο (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Λέτσε (Novasports5HD)

17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasports3HD)

18:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Λάτσιο (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Γιουβέντους (Novasports2HD)

21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, BIG WHITE (Eurosport2)

22:00 NFL Pro Bowl (FOX Sports HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

Δευτέρα 27 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)

11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)

11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Ανδρών (Eurosport2)

12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Γυναικών (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Χάβρη-Τρουά (Novasports1HD)

22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

COSMOTE TV



Παρασκευή 24.01.20

03.00 Brooklyn Nets-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.55 WRC Μόντε Κάρλο, SS4 St.Clement-Freissiniers 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.20 WRC Μόντε Κάρλο, SS5 Avancon-N D du Laus 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.50 WRC Μόντε Κάρλο, SS6 Curbans-Venterol 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Ντόρτμουντ-Κολονία, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Οσασούνα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Charlotte Hornets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD 

22.30 Εκπομπή «GAME R1: Επεισόδιο 7» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 25.01.20

10.30 WRC Μόντε Κάρλο, SS9 St. Leger Melezes-La Batie Neuve 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.55 WRC Μόντε Κάρλο, SS10 La Breole-Selonnet 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS11 St. Leger Melezes-La Batie Neuve 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.25 WRC Μόντε Κάρλο, SS12 La Breole-Selonnet 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Μάιντς, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Φράιμπουργκ-Πάντερμπορν, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Αλαβές-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Μπανταλόνα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Καζαλματζιόρε-Κονελιάνο, Serie A Femminile, 16η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Σεβίλη-Γρανάδα, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Κυριακή 26.01.20

00.00 Utah Jazz-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

01.00 Kentucky-Texas Tech, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD

03.30 Philadelphia 76ers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC Fight Night: Curtis Blaydes-Junior Dos Santos, USA, Raleigh LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.55 WRC Μόντε Κάρλο, SS15 Col de Turini 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεγανές, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 WRC Μόντε Κάρλο, SS16 La Cabanette-Col de Braus 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Νίζνι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.15 Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Θέλτα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Χετάφε-Μπέτις, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Ζενίτ-Ούνικς Καζάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Λεβερκούζεν-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19:30 Πάσος Φερέιρα-Μπενφίκα, Liga NOS, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εστουντιάντες-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Denver Nuggets-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 27.01.20

01.00 New Orleans Pelicans-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΠΑΟΚ, EKO Basket League, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 28” COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 18η Αγωνιστική

OPEN TV

Σάββατο 25-01

13:30 ΟPEN Sports

Κυριακή 26-01

13:30 OPEN Sports

23:00 Τotal Football

 

ΑΡΤ ΤV



Σάββατο-Κυριακή  25-26/01

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

EΡΤ



Παρασκευή-Δευτέρα 24-27/01


24  Ιαν

03:30

AJAX TV
 

24  Ιαν

05:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

24  Ιαν

06:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (E)
Πόλο  

24  Ιαν

07:15

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (E)
Πόλο  

24  Ιαν

08:30

BAYERN TV
 

24  Ιαν

10:30

BARCA TV
 

24  Ιαν

12:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ. ΚΑΛΛ. ΠΑΤΙΝΑΖ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (Z)
Πατινάζ  

24  Ιαν

17:00

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΣΕΡΒΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ (Z)
Πόλο  

24  Ιαν

18:10

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

24  Ιαν

18:30

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- SUPERLEAGUE 2: ΧΑΝΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

24  Ιαν

18:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Α) (Z)
Πόλο  

24  Ιαν

20:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Α) (Z)
Πόλο  

24  Ιαν

21:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ. ΚΑΛΛ. ΠΑΤΙΝΑΖ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (Z)
Πατινάζ  

24  Ιαν

23:00

ROMA TV
 

25  Ιαν

02:00

JUVENTUS TV
 

25  Ιαν

05:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Α) (E)
Πόλο  

25  Ιαν

06:00

BARCA TV
 

25  Ιαν

08:00

AJAX TV
 

25  Ιαν

10:00

BAYERN TV
 

25  Ιαν

12:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ. ΚΑΛΛ. ΠΑΤΙΝΑΖ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (E)
Πατινάζ  

25  Ιαν

14:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Α) (E)
Πόλο  

25  Ιαν

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΒΕΡΟΙΑ-ΚΑΒΑΛΑ (Z)
Ποδόσφαιρο  

25  Ιαν

15:15

BASKET LEAGUE SHOW - ΕΚΠΟΜΠΗ (Z)
Μπάσκετ  

25  Ιαν

15:30

EKO BASKET LEAGUE: ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA - 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Z)
Μπάσκετ  

25  Ιαν

15:30

EKO BASKET LEAGUE: ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Z)
Μπάσκετ  

25  Ιαν

15:30

EKO BASKET LEAGUE: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ-ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Z)
Μπάσκετ  

25  Ιαν

15:30

EKO BASKET LEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΛΑΡΙΣΑ - 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Z)
Μπάσκετ  

25  Ιαν

16:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ (Z)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

25  Ιαν

17:45

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΑΕΚ (Z)
Μπάσκετ  

25  Ιαν

19:45

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

25  Ιαν

20:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Z)
Πόλο  

25  Ιαν

21:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ. ΚΑΛΛ. ΠΑΤΙΝΑΖ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (Z)
Πατινάζ  

25  Ιαν

23:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Α) (E)
Πόλο  

26  Ιαν

00:45

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Α) (E)
Πόλο  

26  Ιαν

02:00

ROMA TV
 

26  Ιαν

05:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Α) (E)
Πόλο  

26  Ιαν

06:00

BAYERN TV
 

26  Ιαν

08:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

26  Ιαν

09:00

JUVENTUS TV
 

26  Ιαν

11:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

26  Ιαν

12:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ. ΚΑΛΛ. ΠΑΤΙΝΑΖ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (E)
Πατινάζ  

26  Ιαν

13:00

HANDBALL PREMIER: ΠΥΛΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ (Z)
Χάντμπολ  

26  Ιαν

14:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

26  Ιαν

15:00

SUPERLEAGUE: ΞΑΝΘΗ - ΟΦΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

26  Ιαν

15:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-FOOTBALL LEAGUE: ΑΙΓΑΛΕΩ-ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
Ποδόσφαιρο  

26  Ιαν

15:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ (Z)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

26  Ιαν

17:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

26  Ιαν

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ- SUPERLEAGUE 2: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ποδόσφαιρο  

26  Ιαν

17:15

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ (Z)
Ποδόσφαιρο  

26  Ιαν

18:30

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (Α) (Z)
Πόλο  

26  Ιαν

19:00

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ-BASKET LEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ (Z)
Μπάσκετ  

26  Ιαν

20:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (Z)
Πόλο  

26  Ιαν

21:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (E)
Πόλο  

26  Ιαν

22:45

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (E)
Πόλο  

27  Ιαν

00:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

27  Ιαν

02:00

SUPERLEAGUE 2: ΧΑΝΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

27  Ιαν

04:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ. ΚΑΛΛ. ΠΑΤΙΝΑΖ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (E)
Πατινάζ  

27  Ιαν

06:00

ROMA TV
 

27  Ιαν

09:00

JUVENTUS TV
 

27  Ιαν

12:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

27  Ιαν

13:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΑΕΚ (E)
Μπάσκετ  

27  Ιαν

15:00

SUPERLEAGUE 2: ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

27  Ιαν

17:00

VOLLEYLEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (Z)
Βόλεϊ  

27  Ιαν

19:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

27  Ιαν

20:00

SUPERLEAGUE: ΛΑΜΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. (Z)
Ποδόσφαιρο  

27  Ιαν

22:00

SUPERLEAGUE: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

28  Ιαν

00:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (E)
Πόλο  

28  Ιαν

01:15

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ (E)
Πόλο  

28  Ιαν

03:30

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ. ΚΑΛΛ. ΠΑΤΙΝΑΖ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (E)
Πατινάζ  

28  Ιαν

04:30

HANDBALL PREMIER: ΠΥΛΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ (E)
Χάντμπολ  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea