ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

10 July, 2020 - 01:51

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

 Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

Παρασκευή 10 Ιουλίου

13:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Ποδόσφαιρο: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 EFL Championship 43η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Λούτον (Novasports1HD)

22:15 EFL Championship: Φούλαμ-Κάρντιφ (Novasports1HD)

 

Σάββατο 11 Ιουλίου

 

14:30 EFL Championship 43η αγωνιστική Ντέρμπι – Μπρέντφορντ (Novasports1HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα 32η αγωνιστική: Λάτσιο-Σασουόλο (Novasports2HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 6η αγωνιστική: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports3HD)

19:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ – Άρης (Novasports2HD)

20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ρόμα (Novasports4HD)

21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 7η Αγωνιστική: Ρόζενμποργκ – Στρομγκόντσετ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική ΟΦΗ – Άρης (Novasports2HD)

22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports1HD)

23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ – Άρης (Novasports2HD)

 

 

Κυριακή 12 Ιουλίου

 

13:15 Αγώνες One Make: Σπίλμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 EFL Championship: Στόουκ - Μπέρμιγχαμ (Novasports2HD)

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)

18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)

19:15 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική Παναθηναϊκός – ΑΕΚ (Novasports2HD)

20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπολόνια (Novasports3HD)

20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σαμπντόρια (Novasports4HD)

20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ελλάς Βερόνα (Novasports5HD)

20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Λέτσε (Novasports24HD)

21:45 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 8η αγωνιστική Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μίλαν (Novasports2HD)

23:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)

 

 

Δευτέρα 13 Ιουλίου

 

13:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Τένις (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τορίνο (Novasports1HD)

COSMOTE TV

 

 Παρασκευή 10.07.20

11.50 FORMULA 1 PIRELLI GROSSER PREIS DER STEIERMARK, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 UEFA Champions League, Κλήρωση Προημιτελικής και Ημιτελικής Φάσης LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 UEFA Europa League, Κλήρωση Προημιτελικής και Ημιτελικής Φάσης LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.50 FORMULA 1 PIRELLI GROSSER PREIS DER STEIERMARK, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Γρανάδα, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάντα Κλάρα, Liga NOS, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Αλαβές, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Σάββατο 11.07.20

12.50 FORMULA 1 PIRELLI GROSSER PREIS DER STEIERMARK, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Νόριτς-Γουέστ Χαμ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Γουότφορντ-Νιούκαστλ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 PIRELLI GROSSER PREIS DER STEIERMARK, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Λίβερπουλ-Μπέρνλι, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.40 FORMULA 2, Austria, Spielberg, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.15 Bundesliga 2, Μπαράζ Υποβιβασμού, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπράιτον-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική

 

Κυριακή 12.07.20

05.00 UFC 251: Kamaru Usman-Gilbert Burns, United Arab Emirates, Abu Dhabi UFC Fight Island LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.05 FORMULA 2, Austria, Spielberg, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Γουλβς-Έβερτον, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.10 FORMULA 1 PIRELLI GROSSER PREIS DER STEIERMARK, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.15 Άστον Βίλα-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Τότεναμ-Άρσεναλ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Μπόρνμουθ-Λέστερ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική

 

Δευτέρα 13.07.20

21.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική

OPEN TV

 

Σάββατο 12-07

 

13:30 ΟPEN Sports

 

Κυριακή 13-07

 

13:30 OPEN Sports

23:00 Τotal Football

 

 

 

MEGA

Kυριακή 13/07

 

23:00 Super Μπάλα LIVE

 

ΑΡΤ ΤV

 

Σάββατο-Κυριακή  12-13/07

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

15.00 Jump Shoot

 

EΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/7/20

06:00 ERTFLIX Greece BAYERN TV   «Leverkusen - Bayern»

08:00 ERTFLIX Greece ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2006  (E)  «ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ» (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) (5/7/06)

10:00 ERTFLIX Greece FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛ)  (E)  «αγώνας»

12:00 ERTFLIX Greece FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛ)  «Ελεύθερα δοκιμαστικά 1 Ζωντανή μετάδοση

13:30 ERTFLIX Greece  ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ     

14:00 ERTFLIX Greece  BARCA TV      «Villareal - Barcelona»

16:00 ERTFLIX Greece  FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛ)  «Ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Ζωντανή μετάδοση

17:30 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ     

18:00 ERTFLIX Greece ROMA TV   «Napoli - Roma»

20:00 ERTFLIXVOLLEY LEAGUE PLAY OFF  (E)  «ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ»(1ος τελικός)

22:00 ERTFLIX Greece ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2002  (E)  «ΓΕΡΜΑΝΙΑ - Ν. ΚΟΡΕΑ» (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) (25/6/02)

00:00 ERTFLIX Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ  (E)  «Β. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗΣ»

01:00 ERTFLIX Greece BARCA TV   «Barcelona - Espanol»

03:00 ERTFLIX ΠΟΛΟ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  (E)  «2ος τελικός»

04:00 ERTFLIX Greece  ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ  (E)   «Γυναίκες - Ελεύθερο»

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/7/20

06:00 ERTFLIX SUPERLEAGUE PLAY OUT: ΛΑΜΙΑ - ΞΑΝΘΗ  (E)  «4η Αγωνιστική»

08:00 ERTFLIX Greece ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2006  (E)  «ΙΤΑΛΑΙ - ΓΑΛΛΙΑ» (ΤΕΛΙΚΟΣ) (9/7/06)

11:00 ERTFLIX Greece FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛ)  (E)  «αγώνας»

13:00 ERTFLIX Greece FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛ)  «Ελεύθερα δοκιμαστικά 3» Ζωντανή μετάδοση

14:00 ERTFLIXVOLLEY LEAGUE PLAY OFF  (E)  «ΟΛΥΜΠΙΑΚΣΟ - ΠΑΟ» (1ος τελικός)

16:00 ERTFLIX Greece FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛ)  «Κατατακτήριες δοκιμές Ζωντανή μετάδοση

17:15 ERTFLIX Greece BARCA TV  «Barcelona - Espanol»

19:15 ERTFLIX SUPERLEAGUE PLAY OUT: ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ. «5η Αγωνιστική» Ζωντανή μετάδοση

21:15 ERTFLIX Greece ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ     

22:00 ERTFLIX Greece ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2002  (E) «ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ» (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) (26/6/02)

00:00 ERTFLIX Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ  (E)  «Ν. ΞΑΝΘΟΥ»

01:00 ERTFLIX Greece  ROMA TV  «Napoli - Roma»

03:00 ERTFLIX ΠΟΛΟ Α1: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ  (E)  «20η Αγωνιστική»

04:00 ERTFLIX Greece ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ  (E)  «Άνδρες - Ελεύθερο»

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/07

06:00 ERTFLIX Greece ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ  (E)  «Τελικοί Α/Γ»

10:00 ERTFLIX Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετώνΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ  (E)  «ΕΛΛΑΔΑ» (EURO 2004) -Α' ΜΕΡΟΣ

11:30 ERTFLIX Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ  (E)  «ΕΛΛΑΔΑ» (EURO 2004) -Β' ΜΕΡΟΣ

13:00 ERTFLIX ΠΟΛΟ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  (E)   

14:00 ERTFLIX Greece FORMULA 1 - MAGAZINO     

14:50 ERTFLIX Greece Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετώνAUTO MOTO EΡΤ     

15:50 ERTFLIX Greece FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΑΥΣΤΡΙΑΣ (ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛ)    «αγώνας» Ζωντανή μετάδοση

18:00 ERTFLIX Greece ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ     

18:30 ERTFLIX VOLLEY LEAGUE PLAY OFF   «ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ» (2ος τελικός) Ζωντανή μετάδοση

20:30ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ     

21:00 ERTFLIX Greece Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετώνTHE FOOTBALL SHOW  (E) Ντοκιμαντέρ  «Rio»

22:00 ERTFLIX Greece BARCA TV    «Barcelona - Espanol»

00:00 ERTFLIX Greece ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2002  (E)  «ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ» (ΤΕΛΙΚΟΣ) (30/6/02)

02:00 ERTFLIX SUPERLEAGUE PLAY OUT: ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡ.  (E)  «5η Αγωνιστική»

04:00 ERTFLIX Greece ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ  (E) «Gala»

olymbic idea