ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

7 August, 2020 - 22:48

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

 

NOVASPORTS

 

 

Σάββατο 8 Αυγούστου

 

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport2)

15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τουρ ντε Λ'Αν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Πορτογαλία (Eurosport2)

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Μιλάνο – Σαν Ρέμο (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport2)

20:00 Φόρμουλα E: Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport2)

23:00 – 05:00 Τουρνουά Γκολφ PGA Championship 3η ημέρα (Novasports1HD)

24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

Κυριακή 9 Αυγούστου

 

12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λετονία, Α' αγώνας - ΜΧ2 (Eurosport2)

13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λετονία, ΜΧGP, 1ος αγώνας (Eurosport2)

13:15 Αγώνες One Make: Σίλβερστόουν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λετονία, B’ αγώνας - ΜΧ2 (Eurosport2)

16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λετονία, ΜΧGP, 2ος αγώνας (Eurosport2)

18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Γύρος Πολωνίας (Eurosport2)

20:00 Φόρμουλα E: Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport2)

22:00 – 04:00 Τουρνουά Γκολφ PGA Championship 4η ημέρα (Novasports1HD)

24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

Δευτέρα 10 Αυγούστου

 

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport2)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport2)

19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport2)

24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

 

 

 

 

COSMOTE TV

 

 

Σάββατο 08.08.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT2HD

01.00 Sacramento Kings-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 Boston Celtics-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.50 FORMULA 1 EMIRATES 70th ANNIVERSARY GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.25 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 EMIRATES 70th ANNIVERSARY GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.40 Formula 2 Great Britain, Silverstone, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 Los Angeles Clippers-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Νάπολι, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπάγερν Μονάχου-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Κυριακή 09.08.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

01.00 Los Angeles Lakers-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.30 Milwaukee Bucks-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.00 UFC Fight Night: Derrick Lewis vs Aleksei Oleinik, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT8HD

09.35 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.05 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.35 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.45 Moto3 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.05 Formula 2 Great Britain, Silverstone, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 MotoGP Monster Energy Grand Prix Ceske republiky, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.10 FORMULA 1 EMIRATES 70th ANNIVERSARY GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix » LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Memphis Grizzles-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

 

Δευτέρα 10.08.20

01.30 Philadelphia 76ers-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.00 Los Angeles Sparks-Minnesota Lynx, WNBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Dallas Mavericks-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

 

ΑΡΤ ΤV

 

 

Σάββατο-Κυριακή  08-09/08



 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

 

 

 

EΡΤ


8  Αυγ

00:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (E)
 

8  Αυγ

01:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (E)
 

8  Αυγ

02:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΟΣΛΟ) (E)
Στίβος  

8  Αυγ

04:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (E)
Βόλεϊ  

8  Αυγ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

8  Αυγ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

8  Αυγ

10:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - 2012 (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

8  Αυγ

12:00

FORMULA 1 - MAGAZINO
 

8  Αυγ

13:00

FORMULA 1 - ΑΓΓΛΙΑ (ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

8  Αυγ

14:00

FORMULA 1 - ΑΓΓΛΙΑ (ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

8  Αυγ

16:00

FORMULA 1 - ΑΓΓΛΙΑ (ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

8  Αυγ

17:15

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΟΣΛΟ) (E)
Στίβος  

8  Αυγ

19:00

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΠΑΤΡΑ) (Z)
Στίβος  

8  Αυγ

22:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - 2016 (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

9  Αυγ

01:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (E)
 

9  Αυγ

02:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΡΑΜΠΑΤ) (E)
Στίβος  

9  Αυγ

04:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (E)
Βόλεϊ  

9  Αυγ

05:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

9  Αυγ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (GWANGJU) (E)
Υγρός στίβος  

9  Αυγ

08:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

9  Αυγ

10:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - 2016 (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

9  Αυγ

13:00

FORMULA 1 - ΑΓΓΛΙΑ (ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

9  Αυγ

15:50

FORMULA 1 - ΑΓΓΛΙΑ (ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

9  Αυγ

18:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

9  Αυγ

18:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

9  Αυγ

19:00

ΣΤΙΒΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΠΑΤΡΑ) (Z)
Στίβος  

9  Αυγ

21:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

9  Αυγ

22:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - 2016 (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Αυγ

01:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

10  Αυγ

02:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΛΩΖΑΝΝΗ) (E)
Στίβος  

10  Αυγ

04:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (E)
Βόλεϊ  

10  Αυγ

06:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019: ΣΕΡΒΙΑ - ΗΠΑ (E)
Μπάσκετ  

10  Αυγ

08:00

SUPERLEAGUE: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΡΗΣ (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Αυγ

10:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

10  Αυγ

14:00

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΣΧΙΝΙΑΣ) (E)
 

10  Αυγ

18:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ποδόσφαιρο  

10  Αυγ

20:00

FORMULA 1 - ΑΓΓΛΙΑ (ΣΙΛΒΕΡΣΤΟΟΥΝ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

10  Αυγ

22:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea