ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

18 September, 2020 - 02:28

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

NOVASPORTS

 

 

Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου

 

11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Η Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD)

19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports1HD)

19:00 Golf U.S. Open 2η Ημέρα (Novasports4HD)

20:00 Η Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

21:45 EFL Championship 2η αγωνιστική: Κόβεντρι-ΚΠΡ (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Λιόν-Νιμ (Novasports1HD)

22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης και ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)

 

 

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

 

11:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport2)

14:30 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Κάρντιφ (Novasports1HD)

14:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Σουόνσι - Μπέρμιγχαμ (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Τορίνο (Novasports1HD)

19:00 Golf U.S. Open 3η Ημέρα (Novasports4HD)

19:30 Η Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Novasports2HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Novasports2HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Έμεν (Novasports5HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Ρόμα (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μονακό (Novasports3HD)

22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Novasports2HD)

22:55 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS 12η αγωνιστική: Sporting Kansas City-FC Dallas (Novasports24HD)

 

 

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

 

02:05 Αμερικάνικο πρωτάθλημα MLS (ξημερώματα Κυριακής): Atlanta United FC-Inter Miami (Novasports1HD)

04:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Νάπολι (Novasports1HD)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Τβέντε (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Κροτόνε (Novasports1HD)

16:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας, 17ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Βάαλβικ (Novasports4HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Λαμία – ΟΦΗ (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Κάλιαρι (Novasports3HD)

19:30 Η Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Βόλος-Άρης (Novasports1HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Βόλος – Άρης (Novasports1HD)

20:00 Golf U.S. Open 4η Ημέρα (Novasports4HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σαμπντόρια (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3HD)

22:30 Η Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Βόλος-Άρης (Novasports1HD)

 

 

Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου

 

11:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)

13:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)

15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)

19:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προκριματικός - Α' Γύρος (Eurosport2)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπολόνια (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Τρουά (Novasports2HD)

 

 

COSMOTE TV

Παρασκευή 18.09.20

02.00 WNBA Playoffs, Second Round LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.00 WNBA Playoffs, Second Round LIVE COSMOTE SPORT8HD

09.55 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.10 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 WRC Τουρκία, SS1 Icmeler LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.20 WRC Τουρκία, SS2 Gokce LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Αμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Φαμαλικάο-Μπενφίκα, Liga NOS, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Μπάγερν Μονάχου-Σάλκε, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Χετάφε-Οσασούνα, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

23.15 Βιτόρια Γκιμαράες-Μπελενένσες, Liga NOS, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

 

Σάββατο 19.09.20

08.50 WRC Τουρκία, SS3 Yesilbelde 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

09.55 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.00 WRC Τουρκία, SS4 Datca 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

10.50 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.05 WRC Τουρκία, SS5 Kislan 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

11.50 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Ανόβερο-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.25 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Έβερτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.50 WRC Τουρκία, SS6 Yesilbelde 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Κολωνία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Λιντς-Φούλαμ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.10 FIM Enel Moto-E World Cup Emilia Romagna, Misano, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19:00 Μπανταλόνα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ζιλ Βισέντε, Liga NOS, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Ουνιόν Βερολίνου-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 1η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.09, 16:30)

21.30 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Θέλτα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Πόρτο-Μπράγκα, Liga NOS, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

NBA Playoffs

 

Κυριακή 20.09.20

00.00 Βιγιαρεάλ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (19.09 17:00)

03.00 UFC Fight Night: Colby Covington-Tyron Woodley, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD

07.30 WRC Τουρκία, SS9 Cetibeli 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

09.00 WRC Τουρκία, SS10 Marmaris 1LIVE COSMOTE SPORT9HD

09.15 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.45 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.15 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.00 FIM Enel Moto-E World Cup Emilia Romagna, Misano, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.10 WRC Τουρκία, SS11 Cetibeli 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

11.45 Moto3 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 WTA Internazionali BNL d' Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Χίμκι-Ζενίτ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 WRC Τουρκία SS12 Marmaris 2-Wolf Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.05 Moto2 Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Σαουθάμπτον-Τότεναμ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 MotoGP Gran Premio dell’ Emilia Romagna e della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Κίελο-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Νιούκαστλ-Μπράιτον, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Λειψία-Μάιντς, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD 

17.00 Ουέσκα-Κάντιθ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 WTA Internazionali BNL d' Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.30 Εκπομπή Pregame Τσέλσι-Λίβερπουλ LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Τσέλσι-Λίβερπουλ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Γρανάδα-Αλαβές, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19:30 Μπασκόνια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix » LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 Λέστερ-Μπέρνλι, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Τοντέλα-Ρίο Άβε, Liga NOS, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

NBA Playoffs

 

Δευτέρα 21.09.20

11.30 ATP 500 Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30 WTA Internazionali BNL d' Italia, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 ATP 500 Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30 ATP 500 Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.30 ATP 500 Αμβούργο, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d' Italia, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Άστον Βίλα-Σέφιλντ, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Μπόχουμ-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Μπέτις-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.15 Γουλβς-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

NBA Playoffs

 

ΟPEN TV

 

Σάββατο 19/09/20

 

13:30 ΟPEN SPORTS

 

 

 

Kυριακή 20/09/20

 

13:30 ΟPEN SPORTS

23:00 Total Football

 

MEGA

 

Kυριακή 20/9

 

23.30 Super Μπάλα Live

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  19-20/09

 

15.00 Jump Shoot

 

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

 

EΡΤ


9  Σεπ

17:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΥΤΖΕΛΟ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

19  Σεπ

20:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΡΩΜΗ (E)
Στίβος  

19  Σεπ

22:00

AJAX TV
 

20  Σεπ

00:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

20  Σεπ

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

20  Σεπ

04:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (E)
Βόλεϊ  

20  Σεπ

05:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

20  Σεπ

06:00

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (E)
Μπάσκετ  

20  Σεπ

08:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

20  Σεπ

09:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

20  Σεπ

11:00

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΡΤ 12ο PICK RACING (ΠΑΤΡΑ) (Z)
 

20  Σεπ

14:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

20  Σεπ

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ (ΜΟΥΤΖΕΛΟ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

20  Σεπ

18:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

20  Σεπ

23:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

20  Σεπ

23:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

21  Σεπ

00:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Σεπ

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Σεπ

04:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΡΩΜΗ (E)
Στίβος  

21  Σεπ

06:00

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤ. ΚΑΛΛ. ΠΑΤΙΝΑΖ (ΑΥΣΤΡΙΑ) (E)
Πατινάζ  

21  Σεπ

08:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

21  Σεπ

11:00

LIVERPOOL TV
 

21  Σεπ

13:00

ΤΕΝΙΣ: ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ (E)
Τέννις  

21  Σεπ

17:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΡΩΜΗ (E)
Στίβος  

21  Σεπ

19:00

HANDBALL A1: ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Z)
Χάντμπολ  

21  Σεπ

20:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

21  Σεπ

21:00

ΜΠΑΣΚΕΤ CHAMPIONS LEAGUE: ΤΕΝΕΡΙΦΗ - ΟΣΤΑΝΔΗ (E)
Μπάσκετ  

21  Σεπ

23:00

LIVERPOOL TV
 

22  Σεπ

01:00

ROLAND GARROS - ΕΚΠΟΜΠΗ (M)
 

22  Σεπ

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

22  Σεπ

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea