ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

17 May, 2019 - 03:34

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 17 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

12:55 NRL, Roosters - Broncos (FOX Sports HD) 

14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Super Euroleague - Final Four 2019 (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα Ημιτελικός: Φενερμπαχτσέ - Αναντόλου Εφές (Novasports1HD) 

20:00 Τουρνουά γκολφ PGA Championship 2η ημέρα (Novasports4HD)

21:00 Super Euroleague - Final Four 2019 (Novasports1HD) 

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 38η αγωνιστική Χάβρη - Λοριάν (Novasports2HD) 

22:00 Ευρωλίγκα Ημιτελικός: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD) 

24:00 Super Euroleague - Final Four 2019 (Novasports1HD) 

24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF CALIFORNIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

Σάββατο 18 Μαΐου

02:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

13:00 Euroleague – Final Four 2019: Συνέντευξη Τύπου των δύο φιναλίστ (Novasports24HD)

14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 37η αγωνιστική: Ουντινέζε-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)

16:30 F1H2O World Championship, Portugal – Qualifying (FOX Sports HD)

18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 (tbc) Super Euroleague - Final Four 2019 (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Κάλιαρι (Novasports2HD) 

20:00 MLB, Rays - Yankees (FOX Sports HD)

21:00 Τουρνουά γκολφ PGA Championship 3η ημέρα (Novasports4HD)

21:30 Super Euroleague - Final Four 2019 (Novasports1HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ρόμα (Novasports2HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 37η αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν (Novasports3HD) 

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό – Αμιάν (Novasports5HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF CALIFORNIA (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 MLB, Dodgers - Reds (FOX Sports HD)

Κυριακή 19 Μαΐου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

09:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Τσάντφουρτ (Eurosport2)

09:05 NRL, Sea Eagles - Sharks (FOX Sports HD) 

13:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Τσάντφουρτ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνια-Σαμπντόρια (Novasports1HD)

14:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πορτογαλία (Eurosport2)

16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πορτογαλία (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φιορεντίνα (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Τορίνο (Novasports2HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Μάλμε-Κάλμαρ (Novasports3HD)

17:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Τσάντφουρτ (Eurosport2)

17:30 F1H2O World Championship, Portugal – Race (FOX Sports HD)

18:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Τσάντφουρτ (Eurosport2)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 31η αγωνιστική: Στουρμ-Σάλτσμπουργκ (Novasports3HD) 

18:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Ιταλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πορτογαλία (Eurosport2)

18:30 Ευρωλίγκα Μικρός Τελικός (Novasports1HD) 

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φροζινόνε (Novasports2HD)

19:45 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μαδρίτη (Eurosport2)

20:00 MLB, Red Sox - Blue Jays (FOX Sports HD)

20:30 Super Euroleague - Final Four 2019 (Novasports1HD)

21:00 Τουρνουά γκολφ PGA Championship 4η ημέρα (Novasports4HD)

21:30 Ευρωλίγκα Τελικός (Novasports1HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ίντερ (Novasports2HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports3HD) 

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:00 NHL, Stanley Cup Playoffs (FOX Sports HD)

23:45 Super Euroleague - Final Four 2019 (Novasports1HD) 

Δευτέρα 20 Μαΐου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

11:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Τένις, Γαλλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 MLB, Red Sox - NBlue Jays (FOX Sports HD) 

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Μπολόνια (Novasports1HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 17.05.19

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.10 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.05 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 18.05.19

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 WTA Internazionali BNL d’ Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Νοβάρα-Κονελιάνο, CEV Champions League Βόλεϊ, Super Finals, Τελικός Γυναικών LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 WTA Internazionali BNL d’ Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 UEFA Women’s Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Ζενίτ Καζάν-Τσιβιτανόβα, CEV Champions League Βόλεϊ, Super Finals, Τελικός Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD

Bundesliga, 34η Αγωνιστική

LaLiga Santander, 38η Αγωνιστική

Liga NOS, 34η Αγωνιστική

Κυριακή 19.05.19

00.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD

01.00 NASCAR Cup Series, Charlotte Monster Energy All-Star LIVE COSMOTE SPORT7HD

01.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD

03.00 UFC Fight Night: Rafael Dos Anjos-Kevin Lee, ΗΠΑ, Νέα Υόρκη LIVE COSMOTE SPORT8HD

04.00 NBA Playoffs, Western Conference Finals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.35 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.05 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.35 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 WTA Internazionali BNL d’ Italia, Tελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Γκραν Κανάρια-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.20 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia, Tελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

LaLiga Santander, 38η Αγωνιστική

Liga NOS, 34η Αγωνιστική

Bundesliga 2, 34η Αγωνιστική

Δευτέρα 20.05.19

03.30 NBA Playoffs, Eastern Conference Finals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

ΣΚΑΙ

Σάββατο 18/05

 12:00 Goal Χωρίς Σύνορα

Κυριακή 19/05

13.00 Goal Χωρίς Σύνροα

OPEN

Σάββατο 18/05

12.00 OPEN GOAL

Κυριακή 19/05

12.50 OPEN GOAL

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή  17-18-19/05

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

15.00 Jump Shoot

ΕΡΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΔΕΥΤΕΡΑ  17-18-19-20/05


17  Μαι

04:00

LIVERPOOL TV
 

17  Μαι

06:00

BAYERN TV
 

17  Μαι

08:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Μαι

10:00

ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Μαι

12:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Μαι

12:00

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ FINN ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ - 5η ΜΕΡΑ (Z)
Ιστιοπλοϊα  

17  Μαι

14:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

17  Μαι

16:00

BARCA TV
 

17  Μαι

18:35

VOLLEY 3os ΑΓΩΝΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΟΚ (E)
Βόλεϊ  

17  Μαι

19:00

ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ (Z)
Χάντμπολ  

17  Μαι

20:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

17  Μαι

22:00

BAYERN TV
 

18  Μαι

01:00

JUVENTUS TV
 

18  Μαι

04:00

AJAX TV
 

18  Μαι

06:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Μαι

08:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Μαι

10:00

ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Μαι

12:00

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ FINN ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ - 6η ΜΕΡΑ (Z)
Ιστιοπλοϊα  

18  Μαι

12:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

18  Μαι

14:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΣΑΝΓΚΑΗ (Z)
Στίβος  

18  Μαι

17:00

BASKETLEAGUE: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΟΚ (Z)
Μπάσκετ  

18  Μαι

18:25

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Μαι

19:00

ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
Τηλεπεριοδικό  

18  Μαι

19:30

BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

18  Μαι

21:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

19  Μαι

03:00

ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ (E)
Χάντμπολ  

19  Μαι

04:30

ΠΟΛΟ CHAMPIONS LEAGUE: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΝΑ (E)
Πόλο  

19  Μαι

06:00

CITY TV
 

19  Μαι

08:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
Ποδόσφαιρο  

19  Μαι

10:00

ΑΡΗΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
Ποδόσφαιρο  

19  Μαι

11:00

ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
 

19  Μαι

12:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
Ποδόσφαιρο  

19  Μαι

14:00

BARCA TV
 

19  Μαι

14:25

ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 4οs ΤΕΛΙΚΟΣ : ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Πόλο  

19  Μαι

16:00

AJAX TV
 

19  Μαι

19:00

SUPERLEAGUE ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΗ (Z)
Ποδόσφαιρο  

19  Μαι

22:00

BARCA TV
 

20  Μαι

01:30

ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΠΑΟΚ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (E)
Χάντμπολ  

20  Μαι

03:00

JUVENTUS TV
 

20  Μαι

06:00

AJAX TV
 

20  Μαι

08:00

ΛΑΜΙΑ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
Ποδόσφαιρο  

20  Μαι

10:00

ΞΑΝΘΗ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
Ποδόσφαιρο  

20  Μαι

12:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ
Ποδόσφαιρο  

20  Μαι

12:45

HANDBALL: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ (E)
Χάντμπολ  

20  Μαι

14:00

CITY TV
 

20  Μαι

17:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΣΑΝΓΚΑΗ (E)
Στίβος  

20  Μαι

19:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

20  Μαι

19:30

ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (E)
Πόλο  

20  Μαι

22:00

ΒΟΛΕΪ Α1 : ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ (E)
Βόλεϊ  

21  Μαι

00:00

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

21  Μαι

04:00

AJAX TV
 

K. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea