ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

16 October, 2020 - 01:23

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

 

 

 

NOVASPORTS

Παρασκευή 16 Οκτωβρίου

 

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 13ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Προημιτελικά (Eurosport2)

20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)

20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports1HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)

21:45 EFL Championship 5η αγωνιστική: Ντέρμπι-Γουότφορντ (Novasports24HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Νιμ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports3HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

 

 

Σάββατο 17 Οκτωβρίου

 

10:30 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 5η αγωνιστική: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport2)

12:30 ΚΑΝΟ Παγκόσμιο Κύπελλο, Λιουμπλιάνα (Eurosport2)

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 14ο Ετάπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport2)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Ημιτελικός (Eurosport2)

16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Νάπολι-Αταλάντα (Novasports3HD)

17:00 EFL Championship: Μπόρνμουθ-ΚΠΡ (Novasports5HD)

17:45 Pre Game Show Άρης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Λοριάν (Novasports24HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική Άρης – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μίλαν (Novasports3HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λάτσιο (Novasports4HD)

19:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD) HL

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική Ολυμπιακός – Ατρόμητος (Novasports2HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Ημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Γιουβέντους (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μπορντό (Novasports3HD)

22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)

22:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 19η αγωνιστική: Chicago Fire-Sporting Kansas City (Novasports4HD)

Κυριακή 18 Οκτωβρίου

 

02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS: Montreal Impact-Inter Miami (Novasports1HD)

10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χουνγκαρόρινγκ (Eurosport2)

10:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μούλτιπλεξ: Giro και Γύρος της Φλάνδρας (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)

13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χουνγκαρόρινγκ (Eurosport2)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports2HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σασουόλο (Novasports1HD)

13:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports24HD)

14:00 EFL Championship: Πρέστον-Κάρντιφ (Novasports4HD)

14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport2)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Αγγλικό Όπεν Τελικός (Eurosport2)

15:30 Pre Game Show ΟΦΗ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Κάλιαρι (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Φιορεντίνα (Novasports5HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports3HD)

20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική ΑΕΚ – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν Tελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Μπενεβέντο (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λανς (Novasports3HD)

22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

 

 

Δευτέρα 19 Οκτωβρίου

 

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική Λαμία – Παναιτωλικός (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Τζένοα (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 7η αγωνιστική: Γκινγκάμπ-Οσέρ (Novasports2HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 16.10.20

 

09.55 Moto3 Gran Premio Michelin de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

10.50 MotoGP Gran Premio Michelin de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

11.50 Moto2 Gran Premio Michelin de Aragon, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

13.00 ATP 500 St. Petersburg Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

14.10 Moto3 Gran Premio Michelin de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

15.00 ATP 500 St. Petersburg Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

15.05 MotoGP Gran Premio Michelin de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

16.05 Moto2 Gran Premio Michelin de Aragon, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

17.00 ATP 500 St. Petersburg Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

19.00 ATP 500 St. Petersburg Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

 

LaLiga Santander, 6η Αγωνιστική

 

Liga NOS, 4η Αγωνιστική

 

Σάββατο 17.10.20

 

09.55 Moto3 Gran Premio Michelin de Aragon, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

10.50 MotoGP Gran Premio Michelin de Aragon, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

11.50 Moto2 Gran Premio Michelin de Aragon, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

13.30 Moto3 Gran Premio Michelin de Aragon, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

14.00 ATP 500 St. Petersburg Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

14.00 Μπράουνσβαϊγκ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

14.25 MotoGP Gran Premio Michelin de Aragon, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

14.30 Έβερτον-Λίβερπουλ, Premier League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

15.05 MotoGP Gran Premio Michelin de Aragon, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

16.00 ATP 500 St. Petersburg Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

16.05 Moto2 Gran Premio Michelin de Aragon, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

16.30 Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

16.30 Άουγκσμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

 

16.30 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

16.30 Μάιντς-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

 

17.00 Νιούκαστλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Spain, Aragon 5ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

19.00 Ανδόρα-Μπούργκος, ACB Liga Endesa, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ, Premier League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

19.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 4η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (17.10, 16:30)

 

21.30 Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

 

22.00 Λέστερ-Άστον Βίλα, Premier League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD (17.10 17:00)

 

LaLiga Santander, 6η Αγωνιστική

 

Liga NOS, 4η Αγωνιστική

 

Κυριακή 18.10.20

 

00.00 Τσέλσι-Σαουθάμπτον, Premier League, 5η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (17.10 17:00)

 

02.00 UFC Fight Night: Brian Ortega-Chan Sung Yung, UAE, Abu Dhabi UFC Fight Island LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

06.30 Vasyl Lomachenko vs Teofimo Lopez (WBA/WBO/IBF Lightweight World Championship), ΗΠΑ-Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT7HD

 

09.30 Γουέστ Μπρομ-Μπέρνλι, Premier League, 5η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (17.10 17:00)

 

09.35 Moto3 Gran Premio Michelin de Aragon, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

10.05 Moto2 Gran Premio Michelin de Aragon, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

10.35 MotoGP Gran Premio Michelin de Aragon, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

11.30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ, Premier League, 5η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (17.10 17:00)

 

11.45 Moto3 Gran Premio Michelin de Aragon, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

13.00 Αναντολού Εφές-Μπαχτσεσεχίρ, ING Basketball Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

 

13.05 Moto2 Gran Premio Michelin de Aragon, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

14.30 MotoGP Gran Premio Michelin de Aragon, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

14.30 Πάντερμπορν-Ανόβερο, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

 

14.30 Βίρτσμπεργκερ Κίκερς-Κίελο, Bundesliga 2, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

14.40 Κίελο-Φλένσμπουργκ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

 

15.15 Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

 

16.00 Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον, Premier League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Spain, Aragon 6ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

 

16.30 Κολωνία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

16.30 ATP 500 St. Petersburg Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

18.30 Τότεναμ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

19.00 Σάλκε-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

 

19.30 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

LaLiga Santander, 6η Αγωνιστική

 

Liga NOS, 4η Αγωνιστική

 

Δευτέρα 19.10.20

 

16.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

17.00 ATP 250 Antwerp Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

19.00 ATP 250 Antwerp Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

19.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

 

20.00 Χίμκι-Αστάνα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

 

21.00 ATP 250 Antwerp Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

 

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

21.30 Σαν Πάουλι-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

 

22.00 Λιντς-Γουλβς, Premier League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

 

LaLiga Santander, 6η Αγωνιστική

ΟPEN TV

 

 

Σάββατο 17/10/20

 

 

13:30 ΟPEN SPORTS

 

 

 

 

Kυριακή 18/10/20

 

13:30 ΟPEN SPORTS

 

 23: 00 Τotal Football

 

 

 

 

ΑΡΤ ΤV

 

 

 

Σάββατο-Κυριακή  17-18/10

 

 

15.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

MEGA

Κυριακή 18/10

23:30 Σούπερ Μπάλα Live

EΡΤ 1

Κυριακή 18/10

22:00 Αθλητική Κυριακή

ΕΡΤ SPORTS


16  Οκτ

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Οκτ

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Οκτ

06:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΕΛΛΑΔΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (E)
Βόλεϊ  

16  Οκτ

08:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

16  Οκτ

09:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

16  Οκτ

12:00

ROLAND GARROS ΤΕΝΙΣ (ΠΑΡΙΣΙ) (E)
Τέννις  

16  Οκτ

16:00

CITY TV
 

16  Οκτ

19:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ (NURBURGING) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

16  Οκτ

21:00

LIVERPOOL TV
 

16  Οκτ

23:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Οκτ

00:00

BARCA TV
 

17  Οκτ

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Οκτ

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Οκτ

06:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (E)
Βόλεϊ  

17  Οκτ

07:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

17  Οκτ

08:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

17  Οκτ

09:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

17  Οκτ

12:00

ROLAND GARROS ΤΕΝΙΣ (ΠΑΡΙΣΙ) (E)
Τέννις  

17  Οκτ

14:00

ΠΟΛΟ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ (Z)
Πόλο  

17  Οκτ

15:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

17  Οκτ

16:00

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

17  Οκτ

16:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

17  Οκτ

17:00

BASKETLEAGUE (E)
Μπάσκετ  

17  Οκτ

19:00

BASKETLEAGUE (E)
Μπάσκετ  

17  Οκτ

22:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ (NURBURGING) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

18  Οκτ

00:00

BAYERN TV
 

18  Οκτ

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Οκτ

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Οκτ

06:00

ΒΟΛΕΪ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΝΔΡΩΝ (E)
Βόλεϊ  

18  Οκτ

08:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Οκτ

09:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

18  Οκτ

12:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Οκτ

13:00

HANDBALL A1: ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β. - ΠΑΟΚ (Z)
Χάντμπολ  

18  Οκτ

14:30

ROLAND GARROS ΤΕΝΙΣ (ΠΑΡΙΣΙ) (E)
Τέννις  

18  Οκτ

17:00

BASKETLEAGUE (E)
Μπάσκετ  

18  Οκτ

19:00

BASKETLEAGUE (E)
Μπάσκετ  

18  Οκτ

21:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

18  Οκτ

22:00

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΓΙΟΖΝΑΝ) (E)
 

19  Οκτ

02:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

19  Οκτ

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - 2010 (E)
Ποδόσφαιρο  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea