ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

23 October, 2020 - 02:18

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 23 Οκτωβρίου

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μούλτιπλεξ Μεγάλων Γύρων (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Σασουόλο-Τορίνο (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 7η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Ρεν-Ανζέ (Novasports24HD)
23:30 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 24 Οκτωβρίου

13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μούλτιπλεξ Μεγάλων Γύρων (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουότφορντ-Μπόρνμουθ (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
17:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports3HD)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Φένλο-Άγιαξ (Novasports5HD)
17:45 Pre Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Μαρσέιγ (Novasports4HD)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική ΑΕΛ – Άρης (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ίντερ (Novasports1HD)
19:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική Παναθηναϊκός - Βόλος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Μπολόνια (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ντιζόν (Novasports3HD)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
22:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 20η αγωνιστική: Inter Miami-Orlando City FC (Novasports4HD)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

10:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι - Ρουμπέ | Ανδρες (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λόμελ | Α' αγώνας - ΜΧ2 (Eurosport2)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λόμελ | MXGP 1ος Αγώνας (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Κροτόνε (Novasports1HD)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λόμελ | Β' Αγώνας - ΜΧ2 (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Νάπολι (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Σπέτσια (Novasports3HD)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Λόμελ | MXGP 2ος Αγώνας (Eurosport2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βάαλβικ-Φέγενορντ (Novasports4HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Λαμία (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ουντινέζε (Novasports3HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 6 αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)
21:45 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 20η αγωνιστική: Los Angeles FC-Los Angeles Galaxy (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονακό (Novasports3HD)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Δευτέρα 26 Οκτωβρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ρόμα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 8η αγωνιστική: Σοσό-Αμιάν (Novasports2HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 23.10.20
00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
10.55 Moto3 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.50 MotoGP Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 Μακάμπι Τελ Αβίβ-Κάραμπαγκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (22.10 22:00)
12.50 FORMULA 1HEINEKEN GRANDE PREMIO E PORTUGAL, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.50 Moto2 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 Λεχ Πόζναν-Μπενφίκα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (22.10 19:55)
14.30 Moto3 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.25 MotoGP Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.25 Moto2 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 ATP 250 Antwerp Open, Προημιτελικός, LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.50 FORMULA 1HEINEKEN GRANDE PREMIO E PORTUGAL, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.30 ATP 250 Antwerp Open, Προημιτελικός, LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Νυρεμβέργη-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 ATP 250 Antwerp Open, Προημιτελικός, LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Στουτγκάρδη-Κολονία, Bundesliga, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Άστον Βίλα-Λιντς, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Έλτσε-Βαλένθια, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
22.30 ATP 250 Antwerp Open, Προημιτελικός, LIVE COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 24.10.20
10.55 Moto3 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.50 MotoGP Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.50 FORMULA 1HEINEKEN GRANDE PREMIO E PORTUGAL, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.50 Moto2 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Ανόβερο-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.10 Moto3 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.05 MotoGP Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.45 MotoGP Gran Premio Liqui Moly de Teruel, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.50 FORMULA 1HEINEKEN GRANDE PREMIO E PORTUGAL, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Εκπομπή «Ρυθμός των Ντέρμπι Pregame Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης» LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 ATP 250 Antwerp Open, 1ος Ημιτελικός, LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Λειψία-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Μάιντς-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.45 Moto2 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 Φούλαμ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.00 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Spain, Aragon, 7ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.30 ATP 250 Antwerp Open, 2ος Ημιτελικός, LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή «Ρυθμός των Ντέρμπι Postgame Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης» LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Οσασούνα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Σεβίλη-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Ντόρτμουντ-Σάλκε, Bundesliga, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Σάντα Κλάρα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.00 UFC 254: Khabib Nurmagomedov-Justin Gaethje, UAE, Abu Dhabi UFC Fight Island LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Μπανταλόνα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Λίβερπουλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Πόρτο-Ζιλ Βισέντε, Liga NOS, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.30 Ουνιόν Βερολίνου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 5η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (24.10, 16:30)

Κυριακή 25.10.20
10.15 Moto3 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.45 MotoGP Gran Premio Liqui Moly de Teruel, 3ες Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.15 Moto2 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.05 Moto3 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 MotoGP Gran Premio Liqui Moly de Teruel, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.15 Γαλατάσαραϊ-Γκαζιαντέπ, ING Basketball Super League 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 Μπόχουμ-Άουε, Bundesliga 2, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 Βαγιαδολίδ-Αλαβές, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.10 FORMULA 1HEINEKEN GRANDE PREMIO E PORTUGAL, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.15 Moto2 Gran Premio Liqui Moly de Teruel, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Σαουθάμπτον-Έβερτον, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Βόλφσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.50 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Spain, Aragon, 8ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Κάντιθ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 Έρλανγκεν-Ράιν Νέκαρ, LIQUY MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
18.30 Γουλβς-Νιούκαστλ, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 ATP 250 Antwerp Open, Τελικός, LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Βέρντερ Βρέμης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Χετάφε-Γρανάδα, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Φαμαλικάο-Μποαβίστα, Liga NOS, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.15 Άρσεναλ-Λέστερ, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ουέσκα, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Βιτόρια Γκιμαράες-Μπράγκα, Liga NOS, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.15 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 26.10.20
15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Άβτοντορ-Χίμκι, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Μπεσίκτας-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Μπράιτον-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Μπέρνλι-Τότεναμ, Premier League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Λεβάντε-Θέλτα, LaLiga Santander, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.15 Μπενφίκα-Μπελενένσες, Liga NOS, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD
23.30 Εκπομπή «Topspin» COSMOTE SPORT6HD

ΟPEN TV

Σάββατο 24/10/20

13:30 ΟPEN SPORTS

Kυριακή 25/10/20

13:30 ΟPEN SPORTS

23: 00 Τotal Football

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή 24-25/10

15.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

MEGA

Κυριακή 25/10

23:30 Σούπερ Μπάλα Live

EΡΤ 1

Κυριακή 25/10

22:00 Αθλητική Κυριακή

ΕΡΤ SPORTS

23 Οκτ
04:00
ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (2020) (E)
Στίβος

23 Οκτ
06:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες

23 Οκτ
09:00
BAYERN TV

23 Οκτ
11:00
CITY TV

23 Οκτ
13:00
FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΑΛΓΚΑΒΡΕ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

23 Οκτ
14:30
ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

23 Οκτ
15:00
INTER TV
Ποδόσφαιρο

23 Οκτ
17:00
FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΑΛΓΚΑΒΡΕ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

23 Οκτ
18:30
ΠΟΛΟ Α1: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ (E)
Πόλο

23 Οκτ
19:30
ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

23 Οκτ
20:00
CITY TV

23 Οκτ
22:00
JUVENTUS TV

24 Οκτ
00:00
BAYERN TV

24 Οκτ
02:00
ROMA TV

24 Οκτ
04:00
BARCA TV

24 Οκτ
06:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες

24 Οκτ
09:00
INTER TV
Ποδόσφαιρο

24 Οκτ
11:00
BAYERN TV

24 Οκτ
13:00
FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΑΛΓΚΑΒΡΕ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

24 Οκτ
14:00
ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

24 Οκτ
14:30
ΠΟΛΟ Α1 (Z)
Πόλο

24 Οκτ
16:00
FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΑΛΓΚΑΒΡΕ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

24 Οκτ
17:15
BASKETLEAGUE (Z)
Μπάσκετ

24 Οκτ
17:15
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKETLEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΕΚ (Z)
Μπάσκετ

24 Οκτ
19:15
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

24 Οκτ
19:30
BASKETLEAGUE (Z)
Μπάσκετ

24 Οκτ
19:30
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKETLEAGUE: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΟΚ (Z)
Μπάσκετ

24 Οκτ
21:30
ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

24 Οκτ
22:00
BARCA TV

25 Οκτ
00:00
AJAX TV

25 Οκτ
02:00
JUVENTUS TV

25 Οκτ
04:00
ROMA TV

25 Οκτ
06:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες

25 Οκτ
09:00
CITY TV

25 Οκτ
11:00
INTER TV
Ποδόσφαιρο

25 Οκτ
13:00
HANDBALL A1: ΑΡΗΣ Ν. - ΔΟΥΚΑΣ (Z)
Χάντμπολ

25 Οκτ
14:30
ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

25 Οκτ
14:50
FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΑΛΓΚΑΒΡΕ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός

25 Οκτ
18:00
ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ

25 Οκτ
18:30 Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο

25 Οκτ
19:30
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKETLEAGUE: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ (Z)
Μπάσκετ

25 Οκτ
19:30
BASKETLEAGUE (Z)
Μπάσκετ

25 Οκτ
21:30
ΠΟΛΟ Α1 (E)
Πόλο

25 Οκτ
23:00
BASKETLEAGUE (E)
Μπάσκετ

26 Οκτ
01:00
AJAX TV

26 Οκτ
03:00
ROMA TV

26 Οκτ
05:00 Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο

K. Στουρνάρας
kostourn@yahoo.com

olymbic idea