ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

27 November, 2020 - 02:04

Categories: 

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

NOVASPORTS

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου

11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Εurosport1/Eurosport1HD)

15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 5 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 Προκριματικά Γυναικών UEFA Euro 2021: Γερμανία-Ελλάδα (Novasports1HD)

17:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος Λόφος 142 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λεχ Τσουρς | Παράλληλο Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Βαλένθια (Novasports2HD)

20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

21:45 EFL Championship 14η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-ΚΠΡ (Novasports4HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Έουπεν-Σαρλερουά (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Στρασβούργο-Ρεν (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:55 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport2)

13:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)

15:15 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports2HD)

16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 12η αγωνιστική: Τουλούζ-Νιόρ (Novasports3HD)

17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Στόουκ (Novasports4HD)

17:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: ΑΕΛ-Ατρόμητος (Novasports1HD)

17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ναντ (Novasports5HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Γιουβέντους (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Έμεν-Αγιάξ (Novasports4HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μπορντό (Novasports3HD)

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:50 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ουντινέζε (Novasports2HD)

14:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σουόνσι (Novasports3HD)

14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

14:40 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports5HD)

15:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φιορεντίνα (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κροτόνε (Novasports24HD)

16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 Pre Game Show Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)

17:15 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Άντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης (Novasports5HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σπέτσια (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports4HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λιλ (Novasports3HD)

22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Ημιτελικός περιφέρειας Orlando City - New England Revolution, (Novasports5HD)

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Βόλος (Novasports1HD)

19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)

COSMOTE TV

Παρασκευή 27.11.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

12.30 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φέγενορντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 11ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (26.11 19:55) 

12.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Νάπολι-Ριέκα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (26.11 22:00) 

16.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 MotoGP Championship Global Series Silverstone & Valencia, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Σαν Πάουλι-Όσναμπρικ, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή «Blast from the Past: Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers, 2016 NBA Finals, Game 7» COSMOTE SPORT1HD

21.30 Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Κρίσταλ Πάλας-Νιούκαστλ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT2HD

22.00 Βαγιαδολίδ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

23.00 Τοντέλα-Βιτόρια Γκιμαράες, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Σάββατο 28.11.20

11.05 Formula 2 Bahrain, Sakhir 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Μπράιτον-Λίβερπουλ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD

14.30 ΑΕΚ-Αράζ, UEFA Futsal Champions League, Προκριματική Φάση LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 Καρλσρούη-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Έλτσε-Κάντιθ, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Στουτγκάρδη-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ντόρτμουντ-Κολονία, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Λειψία-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT4HD

17.15 Βαλένθια-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Έβερτον-Λιντς, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD

19.30 Ουέσκα-Σεβίλη, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Σάντα Κλάρα-Πόρτο, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Γουέστ Μπρομ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Αλαβές, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Κυριακή 29.11.20

05.00 UFC Fight Night: Curtis Blaydes-Derrick Lewis, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.55 Formula 2 Bahrain, Sakhir 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Ανόβερο-Κίελο, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Μπαρτσελόνα-Οσασούνα, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.50 Λειψία-Μαγδεμβούργο, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD

16.10 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Χετάφε-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Τσέλσι-Τότεναμ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD

19.00 Μάιντς-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Θέλτα-Γρανάδα, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.15 Άρσεναλ-Γουλβς, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπράγκα-Φαρένσε, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.15 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 30.11.20

19.00 Texas-Davidson, NCAA Basketball Maui Invitational Quarter Final LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Λέστερ-Φούλαμ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Μαρίτιμο-Μπενφίκα, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Μπόχουμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Indiana-Providence, NCAA Basketball Maui Invitational Quarter Final LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Γουέστ Χαμ-Άστον Βίλα, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT3HD

22.00 Μπέτις-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

ΟPEN TV

Σάββατο 28/11/20

13:30 ΟPEN SPORTS

Kυριακή 29/11/20

13:30 ΟPEN SPORTS

23: 00 Τotal Football

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή 28-29/11

15.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

MEGA

Κυριακή 29/11

22:50 Σούπερ Μπάλα Live

EΡΤ 1

Κυριακή 29/11

22:00 Αθλητική Κυριακή

ΕΡΤ SPORTS


27  Νοε

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

27  Νοε

06:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

27  Νοε

09:00

AJAX TV
 

27  Νοε

11:00

CITY TV
 

27  Νοε

13:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

27  Νοε

14:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

27  Νοε

15:00

BARCELONA TV
 

27  Νοε

17:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

27  Νοε

18:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

27  Νοε

19:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO (ΣΑΡΑΓΕΒΟ): ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

27  Νοε

19:00

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO (ΣΑΡΑΓΕΒΟ): ΕΛΛΑΔΑ – ΛΕΤΟΝΙΑ (Z)
Μπάσκετ  

27  Νοε

21:00

CITY TV
 

27  Νοε

23:00

LIVERPOOL TV
 

28  Νοε

01:00

BAYERN TV
 

28  Νοε

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

28  Νοε

06:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

28  Νοε

09:00

LIVERPOOL TV
 

28  Νοε

11:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

28  Νοε

13:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

28  Νοε

14:00

BARCELONA TV
 

28  Νοε

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

28  Νοε

17:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΚΙΕΒΟ) (Z)
Γυμναστική  

28  Νοε

17:45

CITY TV
 

28  Νοε

19:45

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO (ΣΑΡΑΓΕΒΟ): ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ (E)
Μπάσκετ  

28  Νοε

21:45

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

28  Νοε

22:00

BAYERN TV
 

29  Νοε

00:00

BARCA TV
 

29  Νοε

02:00

BAYERN TV
 

29  Νοε

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

29  Νοε

06:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

29  Νοε

10:00

BARCELONA TV
 

29  Νοε

12:00

CITY TV
 

29  Νοε

14:00

ΡΥΘΜΙΚΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΚΙΕΒΟ) (Z)
Γυμναστική  

29  Νοε

15:30

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

29  Νοε

15:50

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

29  Νοε

18:00

ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
 

29  Νοε

18:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

29  Νοε

19:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO (ΣΑΡΑΓΕΒΟ): ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (Z)
Μπάσκετ  

29  Νοε

19:00

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO (ΣΑΡΑΓΕΒΟ): ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ-ΕΛΛΑΔΑ
Μπάσκετ  

29  Νοε

22:00

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO (ΣΑΡΑΓΕΒΟ): ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ (E)
Μπάσκετ  

30  Νοε

00:00

BAYERN TV
 

30  Νοε

02:00

BARCA TV
 

30  Νοε

04:00

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ - ΣΑΪΤΑΜΑ (E)
Καλλιτεχνικό πατινάζ  

30  Νοε

06:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

30  Νοε

09:00

ROLAND GARROS ΤΕΝΙΣ (ΠΑΡΙΣΙ) (E)
Τέννις  

30  Νοε

13:00

ROLAND GARROS ΤΕΝΙΣ (ΠΑΡΙΣΙ) (E)
Τέννις  

30  Νοε

16:00

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

30  Νοε

16:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO (ΣΑΡΑΓΕΒΟ): ΕΛΛΑΔΑ - ΛΕΤΟΝΙΑ (E)
Μπάσκετ  

30  Νοε

18:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO (ΣΑΡΑΓΕΒΟ): ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (E)
Μπάσκετ  

30  Νοε

20:30

ΜΠΑΣΚΕΤ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΟΣΣΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

30  Νοε

20:30

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

30  Νοε

22:30

CITY TV
 

1  Δεκ

01:30

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

1  Δεκ

03:30

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

1  Δεκ

04:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ) (E)
Στίβος  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea