ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ

powered by Agones.gr - livescore
Κώστας Στουρνάρας

4 December, 2020 - 02:05

Φάτε μάτια ψάρια!!!

Φουλ δράση στο αθλητικό μενού του Π-Σ-Κ και των επόμενων ημερών!

Παρασκευή 04.12.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.00 NCAA Basketball Maui, Legends Classic Championship LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 Φέγενορντ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 11ς Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (03.12 19:55)

13.30 WRC Μόντσα, SS4 Roggia 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Ρέιντζερς-Σταντάρ Λιέγης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (03.12 22:00)

15.20 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 WRC Μόντσα, SS5 Roggia 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.35 WRC Μόντσα, SS6 Gran Prix 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.20 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Κίελο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Φρίντριχσαφεν-Τρεντίνο, CEV Champions League βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων REC COSMOTE SPORT6HD (03.12 17:00)

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπιλμπάο-Θέλτα, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 05.12.20

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 Λοκομοτίβ Μόσχας-Ρούμπιν Καζάν, Tinkoff Russian Premier Liga, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.00 Αμβούργο-Ανόβερο, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.05 Formula 2 Bahrain, Sakhir, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.15 Μπεσίκτας-Τουρκ Τέλεκομ, ING Basketball Super League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.20 WRC Μόντσα, SS10 Selvino 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 Λεβάντε-Χετάφε, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.30 WRC Μόντσα, SS11 Gerosa 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.50 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Φράιμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 WRC Μόντσα, SS12 Costa Valle Imagna 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Κολονία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μάιντς, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Σεβίλη-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Ζενίτ-Ουράλ Εκατερίνμπουργκ, Tinkoff Russian Premier Liga, 17η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.50 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Λειψία, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Φαμαλικάο-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Μπανταλόνα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Κάντιθ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Πόρτο-Τοντέλα, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Premier League, 11η Αγωνιστική

Κυριακή 06.12.20

05.00 UFC Fight Night: Jack Hermansson vs Kevin Holland, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT6HD

05.00 Errol Spence Jr.-Danny Garcia, WBC/IBF Welterweight World Championship, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT7HD

08.45 WRC Μόντσα, SS14 Grand Prix 3 LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.00 WRC Μόντσα, SS15 Serraglio 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 Πετκίμ-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.00 WRC Μόντσα, SS16 Serraglio 2 Wolf Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.15 Formula 2 Bahrain, Sakhir, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.15 Γκαζιαντέπ-Τόφας, ING Basketball Super League, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Πάντερμπορν-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Φλένσμπουργκ-Γκέπινγκεν, Bundesliga Χάντμπολ, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Γρανάδα-Ουέσκα, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 Τσμόκι Μινσκ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ζενίτ-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Οσασούνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 Σάλκε-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.10 FORMULA 1 ROLEX SAKHIR GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Έλτσε, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπούργκος-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπελενένσες-Μπράγκα, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.15 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Premier League, 11η Αγωνιστική

Δευτέρα 07.12.20

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Έιμπαρ-Βαλένθια, LaLiga Santander, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.15 Φαρένσε-Μαρίτιμο, Liga NOS, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

NOVASPORTS

Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport2)

16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Μεγάλος Λόφος 134 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosprot1HD)

17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρούκα (Eurosport2)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπασκόνια (Novasports1HD)

19:30 EFL Championship 16η αγωνιστική: Μπάρνσλεϊ-Μπόρνμουθ (Novasports5HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Χίμκι (Novasports2HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Ζούλτε Βάρεγκεμ – Άντερλεχτ (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Νιμ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βιλερμπάν (Novasports3HD)

23:30 Super Euroleague (Novasports2HD)

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:20 ΛΟΥΤΖ Αλτενμπεργκ | Α' γύρος Διπλό (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σεντ Μόριτζ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Ημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Σπέτσια-Λάτσιο (Novasports2HD)

16:00 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 Pre Game Show Ατρόμητος-Άρης (Novasports1HD)

17:00 EFL Championship: Κόβεντρι-Ρόδεραμ (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Άρης (Novasports1HD)

17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Τελικός γύρος - 1η ημέρα HS 134 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λανς (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Τορίνο (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports2HD)

20:50 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Ημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports4HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπολόνια (Novasports1HD)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ – Σιντ Τρουίντεν (Novasports5HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off (Novasports1HD)

10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports3HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports2HD)

13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

15:05 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Tελικός (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σασουόλο (Novasports24HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπενεβέντο (as-live 19:30, Novasports3HD)

16:00 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)

17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Τελικός γύρος - 2η ημέρα HS 134 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία (Novasports3HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Νάπολι (Novasports4HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Tελικός (Eurosport2)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μίλαν (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Λιόν (Novasports3HD)

22:10 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός περιφέρειας (Novasports4HD)

Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου

01:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός περιφέρειας (Novasports1HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Σκωτίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Παναιτωλικός-ΑΕΛ (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Σκωτίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 14η αγωνιστική: Αζαξιό-Χάβρη (Novasports2HD)

COSMOTE TV

ΟPEN TV

Σάββατο 05/12/20

13:30 ΟPEN SPORTS

Kυριακή 06/12/20

13:30 ΟPEN SPORTS

23: 00 Τotal Football

ΑΡΤ ΤV

Σάββατο-Κυριακή 05-06/12

15.00 Jump Shoot

16:30 bet weekend (και Κυριακή)

MEGA

Κυριακή 06/12

22:50 Σούπερ Μπάλα Live

EΡΤ 1

Κυριακή 06/12

22:00 Αθλητική Κυριακή

ΕΡΤ SPORTS


4  Δεκ

04:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

4  Δεκ

06:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

4  Δεκ

09:00

BARCELONA TV
 

4  Δεκ

11:00

ROMA TV
 

4  Δεκ

13:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

4  Δεκ

15:30

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

4  Δεκ

17:00

CITY TV
 

4  Δεκ

19:00

ΣΤΙΒΟΣ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
 

4  Δεκ

19:30

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

4  Δεκ

21:00

INTER TV
Ποδόσφαιρο  

4  Δεκ

23:00

JUVENTUS TV
 

5  Δεκ

01:00

BAYERN TV
 

5  Δεκ

04:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ) (E)
Στίβος  

5  Δεκ

06:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

5  Δεκ

09:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

5  Δεκ

10:00

INTER TV
Ποδόσφαιρο  

5  Δεκ

12:00

BAYERN TV
 

5  Δεκ

14:00

BARCELONA TV
 

5  Δεκ

16:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

5  Δεκ

17:00

BASKETLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Z)
Μπάσκετ  

5  Δεκ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKETLEAGUE: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Z)
Μπάσκετ  

5  Δεκ

17:00

BASKETLEAGUE: ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΛΑΡΙΣΑ (6η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

5  Δεκ

17:00

BASKETLEAGUE: ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ (6η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  

5  Δεκ

18:55

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ): ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ (Z)
 

5  Δεκ

19:00

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ) (E)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

5  Δεκ

19:30

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKETLEAGUE: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ- ΛΑΥΡΙΟ (Z)
Μπάσκετ  

5  Δεκ

21:00

BAYERN TV
 

5  Δεκ

23:00

AJAX TV
 

6  Δεκ

01:00

JUVENTUS TV
 

6  Δεκ

03:00

Κατάλληλο για άτομα άνω των 8 ετών
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (E)
Ποδόσφαιρο  

6  Δεκ

04:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE ΝΤΟΧΑ (E)
Στίβος  

6  Δεκ

06:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΑΡΧΕΙΟ) (E)
Ολυμπιακοί αγώνες  

6  Δεκ

09:00

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΣΧΙΝΙΑΣ) (E)
 

6  Δεκ

13:00

INTER TV
Ποδόσφαιρο  

6  Δεκ

15:00

AJAX TV
 

6  Δεκ

17:00

ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ- BASKETLEAGUE: ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Z)
Μπάσκετ  

6  Δεκ

17:00

BAYERN TV
 

6  Δεκ

18:50

FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΠΑΧΡΕΪΝ (ΜΑΝΑΜΑ): ΑΓΩΝΑΣ (Z)
 

6  Δεκ

19:00

BARCELONA TV
 

6  Δεκ

22:00

BASKETLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (E)
Μπάσκετ  

7  Δεκ

00:00

BASKETLEAGUE: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (E)
Μπάσκετ  

7  Δεκ

02:00

BAYERN TV
 

7  Δεκ

04:00

ΣΤΙΒΟΣ - DIAMOND LEAGUE (ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ) (E)
Στίβος  

Κ. Στουρνάρας

kostourn@yahoo.com

olymbic idea